Środa, 04 października 2023 r. 
13 szczecin
REKLAMA

Niedziela z kiermaszem ogrodniczym „Pamiętajcie o ogrodach" [GALERIA]

Data publikacji: 17 września 2023 r. 12:05
Ostatnia aktualizacja: 17 września 2023 r. 12:05
Niedziela z kiermaszem ogrodniczym „Pamiętajcie o ogrodach"
Fot. Dariusz GORAJSKI  

Niedziela to kolejny dzień jednej z najbardziej znanych, cenionych i lubianych imprez wystawienniczych Szczecina, czyli kiermaszu ogrodniczego „Pamiętajcie o ogrodach". Wydarzeniu towarzyszy „Wałówka z przysmakami". Impreza jest organizowana na Wałach Chrobrego i cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Dziś można liczyć na specjalne atrakcje: przy pomniku Herkulesa walczącego z Centaurem. O godz. 13.30 Beata Kuczyńska poprowadzi tańce polinezyjskie - przeznaczone dla wszystkich, bez względu na wiek i kondycję, które relaksują niosąc w sobie ładunek dobrej energii. Natomiast o godz. 14 każdy będzie mógł wziąć udział we flesh mob flamenco, czyli przyłączyć się do tańczących ten zmysłowy taniec kameralnej grupy Aire Flamenco, pod kierunkiem Donaty Szurobury.

Kiermasz potrwa do godz.17.

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Marian
2023-09-18 07:31:45
Było ładnie poza chodnikiem przy ulicy Zygmunta Starego trwają tam jakieś prace budowlane i chodnik został zdjęty a teraz go układają ale to za dużo powiedziane jakaś ekipa PAPRAKÓW układa płyty jak leci tam gdzie była mozaika są jakieś ohydne płytki tam gdzie leżał ładny równy chodnik leżą byle jak poukładane płyty czy KTOŚ to kontroluje i w ogóle panuje nad tym partactwem ? najdalej po zimie wszystko się rozsypie i mądrale z magistratu będą poprawiali na NASZ PODATNIKÓW koszt !!!!
Sanepidu
2023-09-17 18:48:45
z Wałcza nie było?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA