Niedziela 05 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Niebieski happening z myślą o autyzmie

Data publikacji: 2017-04-02 14:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:37
Niebieski happening z myślą o autyzmie
 

Kołobrzeg dołączył w niedzielę (2 kwietnia) do obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Kołobrzeskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Autyzmem oraz Fundacja Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Autyzmem i Inną Niepełnosprawnością „Zwyczajnie żyć” zorganizowały przed Ratuszem Miejskim wielki happening, któremu towarzyszył kolor niebieski.

Niebieski pokaz mody, niebieska loteria fantowa, niebieski autobus, malowanie twarzy na niebiesko – to tylko niektóre z zauważalnych elementów wydarzenia. Imprezie towarzyszyła ostatnia w tym roku morska kąpiel kołobrzeskich morsów oraz podświetlenie kilku miejskich obiektów na kolor niebieski. W godzinach popołudniowych w hali sportowej „Łuczniczka” odbyła się debata na temat potrzeb osób dotkniętych autyzmem. Przedsięwzięcie zwieńczył wieczorny występ Henryka Cziha z zespołu Universe. ©℗

(pw)

Fot. Artur Bakaj

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

greatergood
2017-04-02 16:46:26
Jeśli ktoś chce pomóc w walce m.in.z autyzmem wystarczy codziennie wchodzic na stronę www.greatergood.com to amerykańska wersja naszych serwisów typu www.poomoc.pl czy www.codzienniepomagam.pl , gdzie sponsorzy płacą za każde kliknięcie na rzecz danego projektu/inicjatywy,co ciekawe na stronie amerykańskiej jest 10 programów nie tylko walka z autyzmem ale i z rakiem,cukrzycą ,warto codziennie klikać i rozreklamować te strony ;-)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA