Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Areszt za ponad kilogram narkotyków

Data publikacji: 2017-03-27 18:47
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:32
Areszt za ponad kilogram narkotyków
 

Kołobrzescy policjanci zatrzymali 41-latka, który posiadał ponad kilogram środków odurzających. Mężczyzna usłyszał już zarzuty a Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. 

Policjanci z Kołobrzegu na ul. Koszalińskiej, postanowili zatrzymać do kontroli pojazd. Na widok radiowozu kierowca gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku Ustronia Morskiego. Prowadząc niebezpieczną jazdę wjechał w osiedle Podczele. Na osiedlu taranując ogrodzenie wjechał na teren lotniska, gdzie po chwili uderzył w nasyp uszkadzając pojazd. Kierowca porzucił samochód i zaczął uciekać pieszo. W trakcie ucieczki odrzucił pakunek.

Po krótkim pościgu został zatrzymany. Uciekinierem okazał się być 41-letni mieszkaniec Kołobrzegu. Wstępne badania potwierdziły przypuszczenia policjantów, iż są to narkotyki. Po zważeniu okazało się iż jest to ponad kilogram amfetaminy. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego policjanci ujawnili blisko 80 gramów amfetaminy.

Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a mężczyznę zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie.  41-latek  usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Mężczyzna został aresztowany. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanemu za popełniony czyn może grozić do 10 lat pozbawienia wolności. 

(n)

Fot. Ryszard Pakieser

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA