piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Nie żyje policjant. Drawska policja w szoku

Nie żyje policjant. Drawska policja w szoku

Nie żyje policjant. Drawska policja w szoku
Data publikacji: 2016-10-10 12:13
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:43
Wywietleń: 874 158453

W poniedziałkowy poranek (10 października) w jednym z pomieszczeń służbowych Powiatowej Komendy Policji w Drawsku Pomorskim rozległ się strzał. W pomieszczeniu znaleziono ciężko rannego policjanta. Był to 33-letni technik kryminalistyki.

– Wezwano pogotowie, rannego przewieziono do szpitala w Szczecinie – relacjonuje st. aspirant Agnieszka Waszczyk. – Niestety, nasz kolega zmarł.

Oprócz rannego, w pomieszczeniu nie było nikogo. Prokuratura wyjaśnia, czy to był nieszczęśliwy wypadek, czy też samobójstwo.

– To był wspaniały człowiek – mówi A. Waszczyk. – Lubiany przez wszystkich, bardzo miły i sympatyczny. Nikt o nim nie powie złego słowa. To wielka tragedia dla rodziny. Był wspaniałym ojcem, dobrym mężem i – z tego co wiem – ukochanym wnukiem dziadka.

Drawska policja jest w szoku. Żaden z policjantów nie chce komentować ewentualnych przyczyn tej tragedii. Niech to wyjaśni prokuratura – mówią. ©℗

(bar)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

wyrazy współczucia rodzinie
Dlatego tak ważna jest praca psychologa i jego obecność w jednostkach.To trudna i paskudna służba,ktoś kto nie zna specyfiki tego zawodu nigdy tego nie zrozumie.
2016-10-11 11:47:32
a...
A Ty co? Prokurator,że wiesz co się stało? Jak masz bredzić to lepiej się nie odzywaj.
2016-10-10 21:13:49
dizwne
To dlaczego ludzie, którzy są wspaniałymi ojcami, dobrymi mężami, ukochanymi wnuczkami strzelają do siebie?
2016-10-10 14:39:52

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”