sobota, 14 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Nie Marchewka, lecz Nitras będzie jedynką w okręgu szczecińskim

Nie Marchewka, lecz Nitras będzie jedynką w okręgu szczecińskim

Nie Marchewka, lecz Nitras będzie jedynką w okręgu szczecińskim
Data publikacji: 2019-08-30 13:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-14 21:41
Wywietleń: 2051 411410

Nie Arkadiusz Marchewka, ale Sławomir Nitras będzie jedynką na liście Koalicji Obywatelskiej do parlamentu w okręgu szczecińskim. Tym samym szef Platformy Obywatelskiej w regionie spada na drugie miejsce.

Czwartkowe decyzje władz partii całkowicie wywróciły listy kandydatów.

- Zarząd krajowy zdecydował o tym, że Sławomir Nitras będzie jedynką w Szczecinie, a w Koszalinie senator Zientarski. Nie ukrywam, że odbywa się to w momencie, w którym powinniśmy prowadzić regularną kampanię, a nie dyskutować o miejscach na liście - mówił marszałek Olgierd Geblewicz, szef sztabu wyborczego PO w regionie, w studiu wSzczecinie.pl. - Trudno jest mi to komentować. Uważałem, że już pierwsza decyzja o tym, że Sławomir Nitras będzie startował z okręgu koszalińskiego, nie jest do końca przemyślana.

Przypomnijmy, że pierwotnie Sławomir Nitras był jedynką w okręgu koszalińskim. Teraz jego miejsce zajmie senator Piotr Zientarski. To nie jedyne zmiany na listach Koalicji Obywatelskiej. Arkadiusz Marchewka spada na drugie miejsce, trójką będzie Zofia Ławrynowicz, a numer cztery otrzyma Norbert Obrycki.

Czy wyborcy zrozumieją nagłą zamianę miejsc? W Internecie zawrzało - zaczęły pojawiać się głosy, że wejście senatora Zientarskiego na listę poselską może skutkować tym, że Stanisław Gawłowski (startujący z własnego komitetu do Senatu) nie będzie mieć konkurencji w zdobyciu mandatu.

(isz)

Fot. Ryszard Pakieser 

Komentarze

@weteran PO
Bardzo dobry wiernopoddańczy post.Teraz na boku powiedz Sławkowi że to ty to napisałeś.I jesteś do przodu przed innymi.Sławek ci to wynagrodzi skoro jesteś weteranem a nie z ostatniego zaciągu.Tylko głupa sprawa jest jeszcze Grzesiek i Stasiek i oni mają o wiele więcej do powiedzenia niż Sławek
2019-09-01 08:19:18
Weteran PO
Brawo Sławek! Pokazałeś jak robić politykę, mam nadzieję, że w końcu odzyskasz wpływa na szczecińską PO. Liczę na to - z przyjemnością pogratuluję Ci osobiście powrotu, jak już zostaniesz przewodniczącym regionu!!! BRAWO BRAWO BRAWO !!!
2019-08-31 21:27:18
zorientowany
Wygląda na to że uprosił u Schetyny jedynkę bo inaczej nie wszedłby do Sejmu.Marchewka za miękki był
2019-08-31 15:30:56
PRAWOBRZEZE
panie NITRAS KTO PANA NAMÓWIŁ BYĆ POLITYKIEM ,TAKI GRZECZNY CHŁOPAK......
2019-08-31 12:21:56
@wyborca
Od zawsze jestem anty PiS, ale na Nitrasa na pewno nie zagłosuję.
2019-08-31 09:41:37
dante
Ten kmiot " Nitras" w Szczecinie , ludzie chyba wam rozum odebrało, by na niego i Misilo głosować.
2019-08-31 08:17:30
krzychu
Zagłosuję, jak Pan obieca że nie będzie już cofał auta na autostradzie nawet jeśli będzie to "wyższa konieczność" :) Zapłacił Pan w końcu ten mandat czy immunitet pozwolił uniknąć?
2019-08-31 01:05:18
Nitras do... Polczyna Zdroju !
A Marchewka na stragany lub do... warzywniaka ! Czyli u POKO-nywanych... PO-mieszane z PO-platanym...??
2019-08-30 22:11:35
RP
Chore to wszystko.
2019-08-30 22:03:49
Nitras
Wstyd i zenada....Zobaczymy jakie świadectwo Szczecin sobie wystawi glosowaniu..
2019-08-30 21:51:12
Krotkokmiot
I to w dodatku pisowski kmiot, czyli najgorszy z możliwych kmiotów.
2019-08-30 21:51:01
jan bury
"Gwiazdy'' totalnych ;misilo,arlukowicz,nitras przyczynia sie do kleski ''zjednoczonej targowicy''
2019-08-30 21:34:35
Aneta
Głosuję na Sławka Nitrasa
2019-08-30 21:15:20
Azczecinianin
Nigdy nie dostaniesz mojego głosu ani nikogo z mojej rodziny.Dostałeś w dupę w wyborach prezydenckich. Mieszkańcy pokazali ci co o tobie myślą.Nawet z dziadkiem z PiS dostałeś sromotnie w cztery litery hahahahaha
2019-08-30 20:58:57
@ nigdy więcej Platformy
Rozumiem , że dyktatury jeszcze nie zaznałeś , a Kaczor ją ci zagwarantuje chcesz tego naprawdę ??? Nie wierzę..
2019-08-30 20:46:44
hahaha, oszust skazany prawomocnym wyrokiem, kłamca
i hejter jest jedynką na liście PO - gratulacje dla Schetyny...
2019-08-30 20:37:26
Nigdy więcej Platformy!
Nigdy! Gorsi od komuchów.
2019-08-30 20:00:28
wyborca
Jedyny możliwy wybór dla Polski to Koalicja Obywatelska. Polacy, zwyciężymy!
2019-08-30 19:26:04
Były wyborca PO
Cóż,pozostaje przytoczyć staropolskie powiedzenie że herbata od mieszania nie staje się słodsza.A to powiedzenie widać jest nieznane w KOaliji.I tak Arkadiusz Marchewka wejdzie a 1 i 5 nie wejdą.Może jakiś czarny koń ale szanse nie są duże na większy wynik.5 na pewno nie wejdzie.
2019-08-30 19:12:22
aws
Zycze mu wszystkiego najgorszego wyniku wyborczego.
2019-08-30 18:50:31
pisior
więcej Nitrasa to przyszłość Szczecina !
2019-08-30 18:46:36
:))
Co by nie pisac to Sławek to jeden z bardziej walecznych o demokracje poslow w tej kadencji sejmu , ma ograniczona wyplate pensji jako posel najwieksza ze wszystkich , nie wiem jakie poparcie mialby w Koszalinie, bo w Szczecinie ma srednie ,wazne zeby dostała sie p MagdA Filiks -ona ma numer 5 ale jest bardzo rozpoznawalna, do tego pewnie wejdzie ktos z miejsc 1/2/3, a pan marchewka jest niestety mało wyrazny, sławek to zawodnik wagi ciezkiej
2019-08-30 18:37:55
Vera
Dobry, merytoryczny kandydat. Jestem pewna że sam Nitras zdobędzie w Szczecinie więcej głosów niż wszyscy kandydaci PiS razem wzięci
2019-08-30 18:31:30
xxx
Super ze bedzie startował ze Szczecina. Mozna z czystym sumieniem na niego nie głosować.
2019-08-30 18:27:07
Zadowolony Szczecinianin
Ale PiSbolszewia boi się Sławka. Aż miło posłuchać ich wycia.
2019-08-30 18:23:36
skorpionjk
krótko: Bierzesz te same "leki" co on?
2019-08-30 18:14:35
Arek
Skręca mnie na jego widok.
2019-08-30 17:58:42
Nie chwalę tej kandydatury , ale jak wygra PIS to...
OTO co głosił PIS : 2015 – wystarczy nie kraść 2016 – my nie kradniemy nam się po prostu należy 2017 – inni też kradli 2018 – inni kradli więcej 2019 – kradniemy ale zgodnie z prawem 2020 – (jak wygrają) kradniemy i co nam zrobicie? Pytanie : czy tego chcemy???
2019-08-30 17:39:43
Antoni
Mało merytoryczny poseł, zachowujący się głównie mało przyzwoicie w parlamencie, no chyba, że osoby na niego głosujących mają oczekiwania aby był arogancki, cyniczny i butny. Największą porażka ostatniego czasu, to 3 miejsce w wyborach na Prezydenta Miasta, zwracając uwagę, że PO... wygrało zdecydowanie w regionie ;) Pan Schetyna chyba nie rozumie, że nie jest to idol szczecińskiej opozycji. A ciekawi mnie co on zrobił dobrego w sejmie (nie piszę o prowokacji i robienia z innych glupoli). Reasumując, dziwna postać.
2019-08-30 17:11:22
krotko
Brawo''grzegorz zniszcze'' wystawiajac tego delIKatnie mowiac niezrownowazonego kmiota przyczynisz sie do kleski totalnych.
2019-08-30 17:08:24
romeczek
Buc ,tepy szperacz, zalosna kreatura. Cale szczescie ze w Szczecinie nie brakuje madrych ludzi.
2019-08-30 17:04:20
obserwator
Świetna wiadomość. Nitras jest gwarantem zwycięstwa Koalicji Obywatelskiej w Szczecinie, a Arkadiusz Marchewka i tak zdobędzie mandat.
2019-08-30 16:33:44
Nocznickiego
Super wiadomość,teraz to będzie wygrana PO!Będzie miała samodzielną większość.
2019-08-30 16:11:10
Idę o zaklad
Nitras zdobędzie najwięcej głosów w naszym okręgu
2019-08-30 16:10:29
No i super
Po tym jak Pan Nitras w znakomitym wystąpieniu w Sejmie dokopał lotnikowi Kuchcinskiemu ma zapewniony mój głos i całej mojej rodziny
2019-08-30 16:01:07
komuszki
Jak nie z PZPR , to z PO - zachodniopomorskie zawsze wierne linii partii !
2019-08-30 15:40:06
Kazik
czas pogonic Pana do fizycznej pracy w MPO miotly czekaja
2019-08-30 15:13:58
krótko
Nitras z łatwością zwycięży w Szczecinie. Nie ma żadnej godnej konkurencji.
2019-08-30 15:10:48
porażka
Przecież on przegrał w Szczecinie. Co wie Staś, że się go tak boją?
2019-08-30 14:37:32
ciekaff
To jest bardzo dobra decyzja PO !! Upadek Nitrasa będzie bardziej bolesny w Szczecinie niż w Koszalinie. Tak Schetyna pozbywa się "Gwardii Tuska" który miał powrócić "na białym koniu". Nie na darmo Grzegorz ma swoją ksywę w PO od lat ...
2019-08-30 14:27:33
brawa dla Schetyny
Ja myślałem że po Misile i Nitrasie już nic mnie nie zaskoczy na listach POKO a tu masz Klaudia Jachira! Na Youtube można zapoznać się z twórczością tej pani i wypada tylko trzymać kciuki aby dostała się do Sejmu bo będzie nieźle kompromitować PO!
2019-08-30 14:12:51
Zamienił stryjek
A kogo, oprócz samych zainteresowanych, to obchodzi?
2019-08-30 13:18:56