środa, 23 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > „Nie budują obiecanych dróg”. PO krytykuje prawicę

„Nie budują obiecanych dróg”. PO krytykuje prawicę

„Nie budują obiecanych dróg”. PO krytykuje prawicę
Data publikacji: 2019-09-13 21:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-14 20:18
Wywietleń: 1070 414694

Posłowie szczecińskiej Platformy Obywatelskiej skrytykowali zjednoczoną prawicę za to, że nie buduje obiecanych dróg. Zrobili to podczas konferencji zorganizowanej w Ustowie.

- Tu jest budowa bardzo ważnej obwodnicy dla Szczecina, dla Przecławia, dla Warzymic, dla całej aglomeracji szczecińskiej. W 2015 roku został ogłoszony przetarg na zaprojektowanie i zbudowanie tej drogi - mówił poseł Sławomir Nitras. - Tu powinna być już droga, powinna być obwodnica, pierwszy etap obwodnicy zachodniej. Gdzie ona jest? Nie ma jej. Wszyscy na nią czekamy. Projekt, który został wykonany, został wykonany źle - rondo, które zostało zaprojektowane, ma być nie w tym miejscu, w którym miało być. To jest sukces rządu PiS-u. Czekamy też na obwodnicę Wałcza. PiS nie oddał żadnej obwodnicy.

Z kolei poseł Norbert Obrycki mówił o węźle Kijewo. Według niego jest zagrożenie, że zaplanowane tu prace opóźnią się o trzy lata.

- Polityka PiS w zakresie dróg w województwie zachodniopomorskim to jedna wielka katastrofa - podsumował Nitras.

(as)

Fot. Ryszard PAKIESER (arch.)

Komentarze

2019-09-14 14:22:27
Dzielny Pan Poseł... Zabrali twoje SB apanaże Mazguła i teraz płacz ?
2019-09-14 20:11:57
2019-09-13 22:03:13
Lista nr 4 nie agituj i pozostaw wybór każdemu z nas .Konfederacja dla czego oni napisz ich osiągnięcia po 1989 .Czekam
2019-09-14 20:08:52
Kłamał
„Wszystko wskazuje na to, że poseł Sławomir Nitras w świadomy sposób kłamał przed sądem” – mówi mecenas Zbigniew Bogucki komentując środowe zeznania polityka Platformy Obywatelskiej. Ubiegający się o reelekcję Nitras stwierdził, że nie autoryzował wywiadu dla Rzeczpospolitej w 2008 roku, w którym przyznał, że świadomie pomawiał kandydatkę PiS w wyborach na prezydenta Szczecina. Jednak autorka wywiadu ma dowody, że polityk po raz kolejny mówi nieprawdę. Za składanie fałszywych zeznań grozi odpowiedzialność karna.
2019-09-14 20:05:23
ekolodzy
Pan Nitras niech zapyta Trzaskowskiego co się w końcu stało w oczyszczalni bo zasmrodzą cały Bałtyk
2019-09-14 17:39:22
tak panie Nitras
Dziękujmy Bogu że Platforma Obywatelska zbudowała tylko oczyszczalnię ścieków "Czajka" a nie elektrownię atomową...
2019-09-14 15:13:41
@dzielny
zapomniałeś że podrożały także kalafiory a pietruszka i kapusta to towary luksusowe.Dopisz jak wytrzeźwiejesz
2019-09-14 15:10:34
Dzielny Pan Poseł...
Poseł Nitras zadaje trudne pytania? PiSdzielcom zagotowało się w d.pie.... Tłumaczą Pisdzielcy swe nieudacznictwo tak:"... inwestycje wygrała firma energopol, która jak powrzechnie wiadomo jest na skraju bankructwa m.in. przez ogólnokrajowy problem drastycznego wzrostu cen w budownictwie..." A powód owego "drastycznego wzrostu cen"??? Kto winien nieroby -kaczyści czy może kobiety z LGBT? A może PO czy SLD? Czy klejona łódka -tzw. "lodołamacz" PUMA to też ENERGOPOL winien??? A kto temu, PiSdzielczemu bankrutowi dał takie roboty??? Cały zakłamany, obłudny kaczyniec żyjący z"+pincet" i "+czysta" ocknie się kiedyś??? Kilo kartofli już po 3,50PLN...,a chlebek zoraz bardziej "pulchny" i lżejszy.... Owe kacze +500 nie starczy dla gromadki bachorów i taty nieroba-dziecioroba!!!
2019-09-14 14:22:27
Tak, wracaj skąd przyjechałeś.
Tylko POzamiataj PO sobie.
2019-09-14 11:42:33
Nitras wstyd dla Szczecina
Wracaj na prowincje,miasto cię przerosło - nitras
2019-09-14 11:25:52
Radek
Weźcie go zapakujcie w karton i wyślijcie do Gdańska.
2019-09-14 11:23:46
Jazon
O, ten znowu zwiał od czubków? Godny następca porąbanego Niesiołowskiego. Miże wydać go za Pawłowicz? Może nastąpi od dawna oczekiwany spokój.
2019-09-14 11:22:09
badacz programów PO
Panie Nitras Platforma w 2011 zapowiadała likwidację formularzy podatkowych PIT, a także obniżenie zasadniczej stawki VAT do 22 proc. w 2014 roku.I co z tego zrealizowała?
2019-09-14 11:08:33
gimbaza
Co z obietnicami PO że każdy uczeń będzie miał laptopa?Mówili też że trzeba sprzedać LOT bo jest nierentowny a okazał sie mega rentowny.
2019-09-14 11:04:20
do przedmóców
To właśnie wypowiedzi zwolenników PiS,chamskie i świadczące o braku wiedzy kompromitują Szczecin panie spoko POKO , Gutek i wam podobnych, ale nie posłów Nitrasa i Obryckiego. Ślepym trzeba być aby nie widzieć jak ślamazarnie są budowane drogi w naszym regionie, nie wiedzieć, że obwodnica Przecławia i Warzymic miała już ruszyć w lipcu, a przebudowa ul. Krygiera z rondem w Podjuchach i będąca połączeniem z A6, ma spore opóźnienie. O bajkach odbudowy przemysłu stoczniowego, budowie promów i lodołamaczy, już nawet nie wspomnę, bo to wielka ściema. Chcecie krytykować opozycję, poznajcie najpierw fakty, a chamski język tak typowy dla elektoratu PiS zachowajcie do dyskusji wewnątrzpartyjnej. Przynajmniej nie będzie dysonansu.
2019-09-14 10:46:40
spoko POKO
Dobrze że pan poseł wyszedł na scenę to jest okazja się zapytać a gdzie jest 250 mld zł które zniknęły z budżetu za waszych rządów i trzeba było powołać komisję sejmową?
2019-09-14 10:25:30
Gutek
Panie posle oszczedz wstydu i zejdz do podziemia bo przynosisz wstyd dla SZCZECINA jestes posmiewiskiem
2019-09-14 09:47:33
Antoni
Ale manipulacja! Pierniczony manipulant Nitras najwyraźniej zapomniał o opóźnieniach i bankructwach firm podwykonujacych drogi na Euro2012. Obwodnica Przecławia ma powstać do 2021 roku według planu, a ten obłudnik pyta gdzie droga! Tylko w platformie może on zrobić karierę polityczną. Nie znam żadnego jego wpływu na zmianę naszego miasta, a startował już chyba na wszystkie stanowiska. No to nieźle w Ustawie namieszał w głowach. A jak ktoś głosi TVN, to po takich bredniach cynicznych i wyjdzie blokować ruch w idei zmiany rządu.
2019-09-14 09:44:40
.
Całe szczęście, że Platforma budowała, bo inaczej musielibyśmy jeździć po klepisku.
2019-09-14 09:24:21
Nirtas szoruj do Tanowa ukończ przebudowę jezdni rozoranej na całej długości przez tą miejscowość. od pół roku.
( i POzamiataj ). I zmiataj stąd!
2019-09-14 09:10:55
"walenty" - ściskam Ci rękę.
.
2019-09-14 09:02:29
PiSdzielcze nieudaczniki
Węzeł K I J E W O- ostatni robotnicy zeszli z placy budowy w czerwcu.... Plac robót zarósł pokrzywą i krzakami.To "dzieło" PiS na miarę lodołamacza PUMA !!! Kierowcy obijają lakier , rysują karoserie, psują podwozia na dziurach,zawężonych do połowy jezdniach i wymalowanych na bezdurne poziomych pasach i znakach...
2019-09-14 08:34:13
szczecinianin
Perfidna manipulacja faktami. Wszystkie wymienione inwestycje wygrała firma energopol, która jak powrzechnie wiadomo jest na skraju bankructwa m.in. przez ogólnokrajowy problem drastycznego wzrostu cen w budownictwie. Dlaczego nie wspomnieli nic np. o drodze S6, która idzie w ekspresowym tempie? PO nie ma i nie będzie miała poparcia dopóki w ich strukturach będą tacy ludzie jak pan Nitras, który przynosi tylko wstyd Szczecinowi.
2019-09-14 08:18:57
walenty
tak buduje krzystek z po-ko a waś na śmieciarę a nie do sejmu!
2019-09-14 07:26:01
Wy zbudowaliście Amber Gold i FOZZ.
Wystarczy.
2019-09-14 07:16:43
pucz
Gdyby totalna opozycja nie przeszkadzała to w Polsce można byłoby zrobić więcej.Nie głosują nawet za oczywistymi dla przeciętnego obywatela sprawami.Byli do bólu nieudolni czego dowodem było wypłynięcie z budżetu 250 mld zł.Pucz miał zawalić polskie państwo.Trudno więc teraz wierzyć w jakiekolwiek wypowiedzi przedstawicieli schyłkowej partii
2019-09-14 07:04:05
J23
nitras(celowo z małej litery)zamilcz krzykaczu z piaskownicy.
2019-09-14 06:50:46
wyjaśnienie głównego problemu
Zacznijmy budować autostrady z dodatkowym pasem umożliwiającym jazdę na wstecznym
2019-09-14 03:51:25
Nitras chce PO_jeździć
śmieciarką na wstecznym.
2019-09-14 01:29:45
Brawo PiS + Solidarna Polska... i tak trzymac ! ! !
I na razie nie budowac za wiele, gdyz PO-stkomunisci + Lewactwo i na Autostradach... i tak cofaja sie juz do tylu - gdyz sa juz POKO-nywani !! A Narodowe Fundusze przeznaczyc wpierw dla Ludzi najbiedniejszych i klasy sredniej by i Im sie wreszcie lepiej zylo - jak to ma juz miejsce w calej R.P. od roku 2015-go...!!!
2019-09-13 23:19:15
jan bury
DZieki niemu wstyd sie przyznac do pochodzenia z pomorza zachodniego.Tensam poziom co nisilo iarlukowicz silni w gebie krzykacze.
2019-09-13 22:48:18
q
To ten poseł który cofał autem na autostradzie a jak go policja zatrzymała to zamiast pokornie przyjąć mandat zasłaniał się immunitetem?
2019-09-13 22:28:12
Lista nr 4
Polityka Pis to jedna wielka katastrofa. Polityka PO to nawet więcej niż katastrofa. Olać ich! Głosuję na Konfederację!
2019-09-13 22:03:13