piątek, 20 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Nitras i Misiło wylatali najwięcej

Nitras i Misiło wylatali najwięcej

Nitras i Misiło wylatali najwięcej
Data publikacji: 2019-09-02 16:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-04 08:05
Wywietleń: 1941 412409

Z opublikowanych przez "Super Express" danych wynika, że najwięcej po kraju podróżują posłowie Sławomir Nitras oraz Piotr Misiło ze szczecińskiej Platformy Obywatelskiej. Trzeci jest Grzegorz Długi z Kukiz' 15, a czwarta - Anna Schmidt-Rodziewicz z Prawa i Sprawiedliwości.

Wedle danych "Super Expressu" Nitras latał 80 razy. Misiło - 77. Ich oraz Długiego przeloty kosztowały - tak podaje "SE" - 132,2 tys. zł.

Latam głównie na linii Szczecin-Warszawa, do pracy. Jeśli podliczyć moje podróże, wyjdą dwa przeloty w tygodniu – wyjaśnia cytowany przez "SE" Misiło.

W każdym tygodniu jestem w stolicy. Nie dziwi mnie, że szczecińscy posłowie okupują czołówkę list. W drodze do parlamentu musimy pokonać 650 km – mówi w "SE" Nitras.

Nitras jest jedynką na liście kandydatów do Sejmu PO w Szczecinie. Od niedawna. Wcześniej PO informowała, że będzie lokomotywą listy koszalińskiej. Misiło na liście szczecińskiej jest na ostatnim miejscu.

Odległość między Szczecinem a Warszawą - gdy pokonuje się ją drogą lądową - to 566 kilometrów.

(as)

Fot. Dariusz Gorajski, Ryszard Pakieser

Komentarze

bruck
Jak nie wiecie jak wygląda Hołota- to właśnie tak! Ponaklejać Zera na drzwiach- to przynajmniej skumają o co chodzi..
2019-09-04 05:04:58
Tylko Prawo i Sprwiedliwość
Zwycięży Nasza Drużyna
2019-09-03 19:26:48
oblech
Czy Misiło uprawia samogwałt przed lustrem, czy używa jednak fotografii Nitrasa?
2019-09-03 12:11:49
Nitras
to "damski torebkopwicz PO_s_PO_lity" - taka nazwa PO_lityka z Połczyna Zdroju.
2019-09-03 09:51:18
hehehe
Intelektualnie równi sobie zawodnicy, po prostu potęga intelektu obu panów powala!
2019-09-03 08:42:24
felek
czy to prawda, w Szczecinie zasiarczono powietrze i społeczeństwo źle to odbiera?
2019-09-03 08:17:37
Królewiątka
W jakich to sprawach tyle latali?Konkretnie jakie wystąpienia sejmowe,jakie interpelacje,jakie projekty ustaw.Co robili dla obywateli regionu zachodniopomorskiego?Społeczeństwo jest tego ciekawe zanim odda głos w wyborach
2019-09-03 07:05:01
Czyli 2 drogi... do 1 celu ! !
Droga ladowa 566 km... a ta z ladowaniem az 650 km...!! Bo trzeba jeszcze doliczyc "Dodatkowe PO-dejscia"... do ladowania !! Gdzie o dalszej PO-drozy w Taxi juz z Lotniska... do miejsca "ciezkiej PO-litycznej pracy" jak na razie - nie ma co ws-PO-minac ? A jak by PO-mniejszyc Koszta... to nie moze juz 1-en z tych "Spadochroniarzy" wczesniej i w Polczynie Zdroju wyskakiwac ??
2019-09-02 23:59:20
Antoni
Pan Sławek i Piotrek nie pełnią żadnej odpowiedzialnej funkcji w parlamencie, w porównaniu do byłego Marszałka Kuchcinskiego. W sumie, to puszczanie samolocikow, prowokowanie i podpuszczanie innych posłów, to jakieś zajęcie. Nie ma co, trzeba być słabym, nie mieć własnego zdania, żeby zagłosować za tymi mózgami merytorycznosci ;) W porównaniu do Kuchcinskiego sam pociągnął się do odpowiedzialności, a platfuski w kółko powtarzają, że CBA jest polityczne itp.
2019-09-02 23:28:21
@ i tak rekord....
Jakie 4 miliony?? 19 milionów!!
2019-09-02 23:25:27
I tak rekord należy do pisowca Kuchińskiego
Wylatane 4 mln PLN
2019-09-02 23:01:40
CDN czwarty błazen
Pisowski
2019-09-02 22:59:48
czytam
A czy któryś z szanownych panów - zrobił coś ,żeby szczecinianie mieli taka luksusowa podróż do warszawy jak oni ? Pan sławuś to jeszcze loty innym wypomina !Po co w ogóle latacie - rozpierdziuchy robić ?
2019-09-02 22:39:12
wniebowzięci
;)))
2019-09-02 22:36:14
Prawdziwa Lewica
Oni najwięcej gardłują że zwykłym ludziom nie należy pomagać nie chcą 500+ bo to rozleniwia.Przecież nie muszą latać
2019-09-02 22:06:06
nauczyciel
Do szkoły podstawowej na lekcję geografii nie znają odległości między miastami w których mieszkają i pracują.Czy tacy ludzie mogą reprezentować i zarządzać sprawami społeczeńśtwa?
2019-09-02 22:03:35
szkonmak
Tylko pogratulować Szczecinowi takich posłów. Takich to ze świecą szukać. Macie takich więcej, to dawajcie. Czy w Szczecinie większość wyborców jest na ich poziomie?
2019-09-02 21:41:48
jab
Dziś widziałem najnowszy sondaż poparcia partii. Prawo i Sprawiedliwość wygrywa we wszystkich województwach za wyjątkiem Zachodniopomorskiego, Lubuskiego i Pomorskiego. Lemingi z tych województw jeszcze mają przewagę, ale chyba w końcu "pójdą po rozum do głowy".Jak można popierać partię, która nie ma programu ???
2019-09-02 20:55:03
cDN
DWOcH BLAZNOW NISILO I NITRAS NA LINIAcH KRAJOWYcH TRZEcI BLAZEN ARLUKOWIcZ O EUROKOLcHOZU NA ZAGRANIcZNYcH>
2019-09-02 20:27:03
ale jak to
Patrz ile kasy bioro z naszych podatków, a jeszcze im mało, takie małe, chciwe z rozbieganymi oczkami ,Zobacz Heniek, Zdzisio to ma życie. Jego żona na 500+, legalnie nie pracuje, tylko zasiłki ciągnie. Zdzisio robi u "grubego" na lewo, jak akurat nie jest naj...bany czyli ze 3 dni w tygodniu. A Ty co? Jak ten frajer dymasz 9 godzin w robocie, 3 godziny na dojazdy i co z tego masz? Garba, zdezelowanego Passata i wiecznie wk...ną małżonkę. Nic dziwnego skoro 70% kasy państwo ci zabiera, ktoś musi na Zdzisia jaśniepana rodzinę zarobić, przecież nie on sam A ten nie dość, że nie podziękuje, to jeszcze się za plecami się z Ciebie śmieje..."
2019-09-02 20:16:51
Pan Kleks
Dzisiaj mopem umyłem podłogę,a potem się skitrasiłem.
2019-09-02 19:43:09
@ oto sposób
Nie przykryć. Skoro podano Kuchcińskiego, to czemu nie innych ??
2019-09-02 19:40:18
Filipinka
Reszta lata z marszałkiem lub „na ministra” - casus miesięcznicy pochówku na Wawelu
2019-09-02 19:16:54
Do ciapciuły
Dobrze rozumujesz.Bingo.
2019-09-02 18:58:52
hehehe
Czego się czepiacie Piotrka i Sławka jak to i tak intelektualne wyżyny w porównaniu z Klaudią Jachirą która również startuje z list POKO!
2019-09-02 18:47:43
Mała Madzia
Brawo Nitras ,olać biedaków z pisu .Lataj gdzie się da człowieku ,baw się i hulaj za wspólna kasę .Przynajmniej PO nie rozdaje kasy na polskie dzieciaki jak pisiorki które jeszcze wyją
2019-09-02 18:28:17
Mop
Kto mógł oddać głos na mopa???
2019-09-02 18:22:37
Pytan
A Gdzie Napieralski? Jeździ pociągiem???
2019-09-02 17:53:03
czytam
ile dostają na te loty z naszej kasy ?
2019-09-02 17:48:08
;-))
Takie newsy nie zachecaja do glosow na nich szczegolnie na pana M ktory nie powinien w ogole byc w KO ,dlatego glosujemy na Magdalene Filiks numer 5 na liscie ,szczesliwa piątka :))
2019-09-02 17:44:52
Akurat tutaj..
Wy Pisia Trollownio powinniście za Kuchciński Travel milczeć , ale kto nawiedzonemu sekciarzowi PIS pyszczyć zabroni ??
2019-09-02 17:44:16
wiesiek
Przecież to największe darmozjady w sejmie - Klauni z cyrku lepiej występują.??
2019-09-02 17:39:58
Ciapuła
Panie wódz otula czy jak się tam nazywasz rozumiem że taki kuchciński i Karczewski wysyłający samolot po koszulę to prawdziwy patriota moje gratulacje ..... .
2019-09-02 17:38:50
capilano
A najwięcej się darli na przeloty innych. Ze Szczecina najpierw droga szybkiego ruchu S3, potem autostrada A2 i po 4-ch godzinach jazdy Warszawa. Ale nie ma to jak przeloty na koszt podatnika.
2019-09-02 17:27:52
EMERYT
i to ocenić 13 ,wybory, MISIŁO,KTO GO TAM WKRĘCIŁ, PATRZĘ NA TWARZ I WIDZĘ PRACOWNIKA CYRKU TYLE W TEJ KWESTII
2019-09-02 17:25:38
czytam
Jak to przeczytałem , to tyż poleciałemm do warZywniaka po zimnioki !Co ta za art. ?? Za czyje latali ?
2019-09-02 17:10:24
Wódz OTUA
Zagłosujmy 13 października tak,aby więcej nie latali.
2019-09-02 16:53:07
Oto sposób
Jak przykryć aferę Kuchcińskiego