czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Nastolatki pobiły dziewczynę w parku

Nastolatki pobiły dziewczynę w parku

Nastolatki pobiły dziewczynę w parku
Data publikacji: 2017-05-09 13:02
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:14
Wywietleń: 1379 252722

Biły ją po twarzy, szarpały i kopały. Zaatakowanej 17-latce trudno się było bronić przed ciosami zadawanymi przez dwie dziewiętnastolatki i ich 16-letnią koleżankę. Teraz sprawczynie pobicia staną przed sądem.  

Do zdarzenia doszło w godzinach wieczornych, w parku miejskim w Mirosławcu. Dwie 19 - latki i 16-latka siedziały na jednej z ławek w towarzystwie innych osób. W pobliżu siedziała także 17-latka, która kilka chwil później została zaatakowana. Wcześniej jednak między nastolatkami doszło do utarczki słownej. Przebieg rozmowy tak rozjuszył trzy dziewczyny, że zaczęły bić 17-latkę po twarzy, szarpać ją i kopać. Agresorki złamały jej jeden z palców u ręki, dziewczyna miała też zadrapania i zasinienia.

Pokrzywdzona nastolatka zgłosiła pobicie policji. Mundurowym szybko udało się odnaleźć sprawczynie ataku.

– Wszystkie trzy przyznały się do zarzucanego im czynu i dobrowolnie poddały się karze – relacjonuje mł. asp. Beata Budzyń z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu.

Za popełnione przestępstwo 19-latkom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast ich młodsza koleżanka odpowie za pobicie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

(żan)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Jakie 3 lata ?...
w PRL-u za takie zajście, byłoby Kolegium Orzekające i jakaś grzywna; a nie niszczenie życia młodym dzieciakom.
2017-05-09 19:52:29
Patologia
Nic już z nich nie będzie. Zostaną albo pospolitymi zlodziejkami albo prostytutkami, o ile już nimi nie są. Gdzie byli rodzice, szkoła, wychowanie?
2017-05-09 15:07:19

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”