Środa, 21 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Narodowy Fundusz Zdrowia też z ograniczeniami

Data publikacji: 16 marca 2020 r. 12:30
Ostatnia aktualizacja: 16 marca 2020 r. 12:38
Narodowy Fundusz Zdrowia też z ograniczeniami
 

Od poniedziałku (16 marca) do odwołania ograniczony jest dostęp do sal obsługi klienta w NFZ w Szczecinie i Koszalinie. Na miejscu obsługiwane będą tylko sprawy niezbędne i pilne. Wszystkie pozostałe – korespondencyjnie – za pomocą tradycyjnej poczty i przez Internet. Punkt Obsługi w Pyrzycach zostaje zamknięty do odwołania

Na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ dostępne są wszystkie potrzebne formularze oraz adresy mailowe i do tradycyjnej korespondencji. Osoby, które przyjdą do siedziby w Szczecinie i Koszalinie otrzymają ulotkę z wykazem spraw i możliwością ich załatwiania korespondencyjnie, a także wydruki potrzebnych formularzy.

Zawieszone zostaną do odwołania takie usługi, jak potwierdzanie profilu zaufanego (PZ) dla klientów indywidualnych oraz przyjmowanie korespondencji w salach obsługi klientów.

Przyjmowane są tylko pojedyncze osoby, które będą mogły umieścić swoje dokumenty w odpowiedniej skrzynce i pobrać ulotkę na temat sposobu kontaktowania się z ZOW NFZ.

Realizowane będą tylko pilne zlecenia na wyroby medyczne.

Przy wejściu do sal obsługi w Szczecinie i Koszalinie są wystawione regały z gotowymi i opisanymi wydrukami formularzy – każdy może je pobrać.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej wojewódzkiego oddziału NFZ.

Unikanie bezpośredniego kontaktu służy ograniczeniu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

(ip)

Fot. Robert Wojciechowski (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA