Piątek, 22 września 2023 r. 
14 szczecin
REKLAMA

NAPISZ DO NAS: Śmieci na cmentarzu

Data publikacji: 14 lutego 2016 r. 11:12
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:43
NAPISZ DO NAS: Śmieci na cmentarzu
Fot. Internautka  

W Dąbiu na cmentarzu jest bardzo brudno i niebezpiecznie. Teren wokół cmentarza niesprzątany przez ZUK od wielu miesięcy straszy gości przybyłych na uroczystości pogrzebowe - informuje Internautka p. Jolanta.

Okalający cmentarz piękny lasek (od Goleniowskiej do muru cmentarnego) wygląda jak wysypisko śmieci. Najgorzej jest na terenie cmentarza. Nie dość, że brudno to i niebezpiecznie. Miesiąc temu zostały ustawione na terenie nekropolii nowe, bardzo ładne i funkcjonalne pojemniki na śmieci. Tyle tylko, że obok nich są takie doły, że jak mawiał mój dziadek "i koń i wóz i chłop by się zmieścił". Te doły są przed pojemnikami na śmieci i chcąc do pojemnika wrzucić cokolwiek trzeba je omijać, a wieczorem jest duże prawdopodobieństwo, że można do dołów wpaść i połamać sobie nogi. Dzwoniłam do zarządcy cmentarza dwa tygodnie temu i jak do tej pory brak reakcji. A nie dalej jak wczoraj byłam świadkiem jak do takiego dołu o mały włos nie wpadłaby starsza pani.

!TA INFORMACJA ZOSTAŁA DO NAS PRZESŁANA ZA POŚREDNICTWEM: NAPISZ DO NAS 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

olek
2016-02-15 10:34:12
W Dąbiu na cmentarzu nie byłem, ale na Centralnym przy Ku Słońcu jest podobnie. Coś z tym nie tak ...
olek
2016-02-15 09:52:19
W Dąbiu na cmentarzu nie byłem, ale na Centralnym przy Ku Słońcu jest podobnie. Coś z tym nie tak ...
ISUZU
2016-02-14 14:02:36
wiezniow zagonic do roboty, a nie tylko zarcie, sport,spanie, roochanie , intymne spotkania i lenistwo.no i jeszcze wymagania za 3 tysiace miesiecznie, bo za tyle siedza, taki koszt generuja.wiec rozwiazanie jest, przyuczac do zycia na wolnosci, i jak na wolnosci za miske ryzu, niech w koncu cos zrobia kryminalisci by odkupic swoje winy i utrzymanie

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA