sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Najpierw konno, a potem w jeziorze Głębokie

Najpierw konno, a potem w jeziorze Głębokie [FILM]

Najpierw konno, a potem w jeziorze Głębokie
Data publikacji: 2018-01-06 17:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:42
Wywietleń: 1249 308524

W sobotę parking leśny na Głębokim pękał w szwach. Oprócz miłośników spacerów, miejsca dla swoich aut szukali wyjątkowo licznie przybyłe morsy, również spoza Szczecina, a także ich fani.

Z okazji święta, po plaży przeszedł Morsowy Orszak Trzech Króli. Monarchowie podążali za gwiazdą oczywiście konno, pozdrawiając przybyłych, którzy nagrodzili ich oklaskami. Potem było pamiątkowe zdjęcie i wszyscy przebierańcy weszli do wody. Co prawda Ireneusz Kowieski, prezes Stowarzyszenia Szczecińsko-Policki Klub Morsów im. Zbyszka Ulatowskiego, miał do ostatniej chwili nadzieję, że aura się zlituje i 6 stycznia sypnie trochę śniegu, a jezioro skuje się lodem, lecz nic takiego nie nastąpiło. Ale i tak fakt, że kilkadziesiąt śmiałków weszło do Głębokiego, wzbudził u gapiów nie tylko dreszcze ale i podziw.

 

Szczecińsko-polickie morsy gościły też fanów lodowatej wody ze Stargardu (Miedwianie) i Gorzowa Wielkopolskiego.

Wspólna kąpiel w doborowym towarzystwie, to przygrywka do tegorocznego sezonu morsowego. Członkowie klubu wybierają się bowiem kolejny raz do Skandynawii, gdzie liczą na porządny mróz i kąpiel w przeręblu. Jednak najważniejszym wydarzeniem będzie marcowy wyjazd na morsowanie nad jezioro Bajkał.  (isz)

Film i fot. Marek KLASA

Komentarze

Dobre
Nie mówi się morsica tylko foczka.
2018-01-07 11:28:05
Ildefons
A kiedy i gdzie wybieracie się na wycieczkę do Skandynawii?
2018-01-06 19:55:12
Ulala
Ale cudowna jest ta....morsica w biało-czarnym bikini. Ma ktoś namiar? :)
2018-01-06 18:41:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”