sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > IV Inwazja morsów w Świnoujściu

IV Inwazja morsów w Świnoujściu [GALERIA, FILM]

IV Inwazja morsów w Świnoujściu
Data publikacji: 2017-12-09 16:21
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:39
Wywietleń: 1245 304476

Było mokro i zimno! To usłyszeliśmy od wielbicieli zimnych kąpieli. Ponad 600 morsów wskoczyło w sobotnie południe do Bałtyku. – Bawimy się świetnie! Każdy powinien spróbować – mówili uczestnicy IV Inwazji Morsujących Mikołajów w Świnoujściu.

Do Świnoujścia wielbiciele zimnych kąpieli przyjechali z różnych stron Polski. Termometry wskazywały cztery-pięć stopni Celsjusza. Ale uczestnicy zabawy w większości kąpali się już w znacznie surowszych warunkach. Tym razem poprzebierani byli za świętych Mikołajów, elfy, a jedna uczestniczka postanowiła zostać… choinką.

Kąpiel poprzedziła rozgrzewka. IV Inwazja Morsujących Mikołajów jest organizowana co roku klub Morświny Świnoujście oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Wyspiarz.

Tekst i fot. BaT

IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu IV Inwazja morsów w Świnoujściu

Komentarze

wyspiarka
jestem pod wrażeniem tych ludzi ! Wielkie brawa !!!
2017-12-10 14:54:43
No No No
Za kila lub kilkanaście lat reumatyzm gwarantowany. Oj będą boleć stawy...
2017-12-09 19:01:17
Stanisław
Super impreza. Aby takich więcej. Choć woda trochę za zimna.
2017-12-09 16:52:02

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”