poniedziałek, 10 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nagrody za hasła

Nagrody za hasła

Nagrody za hasła
Data publikacji: 2015-09-21 16:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:35
Wywietleń: 826 22741

Za nami ogród Wałów Chrobrego, czyli jesienna edycja kiermaszu „Pamiętajcie o ogrodach”. Teraz czas na nagrody dla autorów najciekawszych haseł reklamowych imprezy.
W piątkowym wydaniu „Kuriera” publikowaliśmy kupony, umożliwiające naszym Czytelnikom głosowanie w konkursie na najlepsze stoisko kiermaszu oraz zaproponowanie hasła reklamowego dla tej najbardziej lubianej i oczekiwanej zielonej imprezy wystawienniczej w naszym regionie.
Najlepszego wystawcę już znamy. Większością głosów publiczności puchar „Kuriera” powędrował do Ewy Hofmann i jej firmy „Magic Rose” z Kłodzina k. Przelewic. Natomiast autorów najlepszych haseł wybrali sami organizatorzy kiermaszu, z firmy FM Szczecin. Co nie było proste - jak przyznawali - bo musieli wyłowić trzy najlepsze z istnego morza optymistycznych propozycji reklamowych.
- Z uwagi na zasadę konkursu, musieliśmy jednak przyznać trzy miejsca na podium - przyznaje Ewa Maj, współorganizatorka ogrodniczego wydarzenia. - Pierwsze należy do hasła Anny Nowak (ul. Rezedowa): „Pamiętajcie o ogrodach - zawsze". Drugie to propozycja Małgorzaty Kucharskiej (ul. Legnicka): „Szczecin z zieleni słynie - Pamiętajcie o ogrodach!". Natomiast trzecią lokatę zdobyła Grażyna Kwaśniewska (ul. Modra) za: „Wały zawsze ogrodom sprzyjały!".
Zwycięzcy otrzymają upominki od sponsorów kiermaszu, w tym naszego „Kuriera".
(an)

Fot. Robert STACHNIK

Nagrody za hasła

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
30
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie