Czwartek 05 sierpnia 2021r. 
REKLAMA

Nagrody za hasła

Data publikacji: 2015-09-21 16:51
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:35
Nagrody za hasła
 

Za nami ogród Wałów Chrobrego, czyli jesienna edycja kiermaszu „Pamiętajcie o ogrodach”. Teraz czas na nagrody dla autorów najciekawszych haseł reklamowych imprezy.
W piątkowym wydaniu „Kuriera” publikowaliśmy kupony, umożliwiające naszym Czytelnikom głosowanie w konkursie na najlepsze stoisko kiermaszu oraz zaproponowanie hasła reklamowego dla tej najbardziej lubianej i oczekiwanej zielonej imprezy wystawienniczej w naszym regionie.
Najlepszego wystawcę już znamy. Większością głosów publiczności puchar „Kuriera” powędrował do Ewy Hofmann i jej firmy „Magic Rose” z Kłodzina k. Przelewic. Natomiast autorów najlepszych haseł wybrali sami organizatorzy kiermaszu, z firmy FM Szczecin. Co nie było proste - jak przyznawali - bo musieli wyłowić trzy najlepsze z istnego morza optymistycznych propozycji reklamowych.
- Z uwagi na zasadę konkursu, musieliśmy jednak przyznać trzy miejsca na podium - przyznaje Ewa Maj, współorganizatorka ogrodniczego wydarzenia. - Pierwsze należy do hasła Anny Nowak (ul. Rezedowa): „Pamiętajcie o ogrodach - zawsze". Drugie to propozycja Małgorzaty Kucharskiej (ul. Legnicka): „Szczecin z zieleni słynie - Pamiętajcie o ogrodach!". Natomiast trzecią lokatę zdobyła Grażyna Kwaśniewska (ul. Modra) za: „Wały zawsze ogrodom sprzyjały!".
Zwycięzcy otrzymają upominki od sponsorów kiermaszu, w tym naszego „Kuriera".
(an)

Fot. Robert STACHNIK

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ