Wtorek 07 lutego 2023r. 
REKLAMA

Nagroda za wyborczą frekwencję w gminie Kołbaskowo

Data publikacji: 2019-10-11 09:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-11 09:39
Nagroda za wyborczą frekwencję w gminie Kołbaskowo
 

Wiele miejscowości w Polsce chce zmobilizować swoich mieszkańców do uczestnictwa w wyborach. Do tego wyścigu włączyła się również gmina Kołbaskowo.

Koncert gwiazdy polskiej muzyki to pomysł władz Kołbaskowa na zmobilizowanie mieszkańców do uczestnictwa w wyborach parlamentarnych. Ma on być nagrodą za wysoką frekwencję.

- Jeden z naszych mieszkańców rzucił nam rękawicę, którą postanowiliśmy podjąć - mówi Małgorzata Schwarz, wójt gminy Kołbaskowo. - Zazwyczaj nasza gmina nie mogła się poszczycić wysoką frekwencją, więc postanowiliśmy w ten sposób zmobilizować mieszkańców.

Władze gminy liczą na to, że uda im się zwyciężyć również z dużymi miastami. Zadowalającym wynikiem będzie jednak również najwyższa frekwencja w regionie, w nagrodę za którą zorganizowany zostanie koncert. Wykonawcę wybiorą sami mieszkańcy.

AK

Fot. Marek Klasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

?
2019-10-11 09:27:50
O co chodzi w tym artykule? O to, że mieszkaniec gminy obiecał zorganizowanie koncertu gwiazdy muzyki, jeśli Kołbaskowo będzie miało najwyższą frekwencję? A może o to, że ktoś zgłosił gminę do jakiegoś konkursu, w którym gmina o najwyższej frekwencji w nagrodę otrzyma koncert gwiazdy?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA