wtorek, 20 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Motorówką za darmo

Motorówką za darmo

Motorówką za darmo
Data publikacji: 2016-04-21 12:43
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:00
Wywietleń: 2641 129170

Ponad 130 wejściówek na darmowe rejsy motorówkami przygotowała dla mieszkańców Żegluga Szczecińska. Bilety odbierać można od piątku (22 bm.) w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Jana z Kolna 7.

Rejsy odbędą się 30 kwietnia (w sobotę), co pół godziny. Mają zachęcić mieszkańców do zobaczenia Szczecina od strony wody i odwiedzenia nowego portu jachtowego na Wyspie Grodzkiej w dniu oficjalnego otwarcia sezonu żeglarskiego 2016.

Do dyspozycji mieszkańców będą trzy motorówki z czterema miejscami, nie licząc sternika, czyli wykwalifikowanego pracownika Żeglugi Szczecińskiej, który wyposaży gości w kapoki i zadba o bezpieczeństwo podczas wycieczki.

– Na bezpłatnych biletach, które przygotowaliśmy dla mieszkańców, widnieją godziny, na które dane wejściówki obowiązują – informuje Tomasz Owsik-Kozłowski, rzecznik Żeglugi Szczecińskiej. – Każdy zainteresowany darmowymi wycieczkami po wodzie będzie mógł odebrać do czterech bezpłatnych biletów wstępu na wybraną godzinę (w miarę dostępności wejściówek). Rejsy rozpoczną się o g. 12, a zakończą o 17.30 (ostatnie wypłynięcie o 17), przed planowanym na ten dzień koncertem na pływającej scenie.

Motorówki odchodzić będą z pomostu portu jachtowego, od strony Wyspy Grodzkiej. Wstęp na pokład tylko za okazaniem odebranej w CIT wejściówki.

Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Jana z Kolna 7 czynne jest od poniedziałku do piątku w g. 9–17, a w sobotę w g. 9–14.

– O aktualnościach (m.in. związanych z dostępnością wejściówek) informować będziemy na bieżąco na naszym fanpage'u na portalu Facebook – dodaje T. Owsik-Kozłowski. (ek)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Zawiodłem się
Zerwo sprostowania i wyjaśnień... Myślałem że Kurier nie będzie robił takich numerów :/ . Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi: biletów było łącznie 30 a nie 130, rozdawane były od czwartku a nie od piątku, pierwsza osoba w piątek wyszła z całym plikiem biletów.
2016-04-23 12:00:17

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie