niedziela, 26 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Motorówką za darmo

Motorówką za darmo

Motorówką za darmo
Data publikacji: 2016-04-21 12:43
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:00
Wywietleń: 2435 129170

Ponad 130 wejściówek na darmowe rejsy motorówkami przygotowała dla mieszkańców Żegluga Szczecińska. Bilety odbierać można od piątku (22 bm.) w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Jana z Kolna 7.

Rejsy odbędą się 30 kwietnia (w sobotę), co pół godziny. Mają zachęcić mieszkańców do zobaczenia Szczecina od strony wody i odwiedzenia nowego portu jachtowego na Wyspie Grodzkiej w dniu oficjalnego otwarcia sezonu żeglarskiego 2016.

Do dyspozycji mieszkańców będą trzy motorówki z czterema miejscami, nie licząc sternika, czyli wykwalifikowanego pracownika Żeglugi Szczecińskiej, który wyposaży gości w kapoki i zadba o bezpieczeństwo podczas wycieczki.

– Na bezpłatnych biletach, które przygotowaliśmy dla mieszkańców, widnieją godziny, na które dane wejściówki obowiązują – informuje Tomasz Owsik-Kozłowski, rzecznik Żeglugi Szczecińskiej. – Każdy zainteresowany darmowymi wycieczkami po wodzie będzie mógł odebrać do czterech bezpłatnych biletów wstępu na wybraną godzinę (w miarę dostępności wejściówek). Rejsy rozpoczną się o g. 12, a zakończą o 17.30 (ostatnie wypłynięcie o 17), przed planowanym na ten dzień koncertem na pływającej scenie.

Motorówki odchodzić będą z pomostu portu jachtowego, od strony Wyspy Grodzkiej. Wstęp na pokład tylko za okazaniem odebranej w CIT wejściówki.

Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Jana z Kolna 7 czynne jest od poniedziałku do piątku w g. 9–17, a w sobotę w g. 9–14.

– O aktualnościach (m.in. związanych z dostępnością wejściówek) informować będziemy na bieżąco na naszym fanpage'u na portalu Facebook – dodaje T. Owsik-Kozłowski. (ek)

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Zawiodłem się
Zerwo sprostowania i wyjaśnień... Myślałem że Kurier nie będzie robił takich numerów :/ . Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi: biletów było łącznie 30 a nie 130, rozdawane były od czwartku a nie od piątku, pierwsza osoba w piątek wyszła z całym plikiem biletów.
2016-04-23 12:00:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie