sobota, 30 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci

Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci [GALERIA, FILM]

Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci
Data publikacji: 2019-04-14 14:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:37
Wywietleń: 1701 385898

Grupa "Motocyklistów o wielkich sercach" wyjechała w niedzielę (14 kwietnia) z Wałów Chrobrego, by dotrzeć na swoich maszynach z przedświąteczną wizytą do Domu Dziecka w Tanowie. Przywieźli dzieciom słodycze i mnóstwo radości. To kolejne takie spotkanie, organizowane przez miłośników jednośladów. - Ta energia do nas wraca - mówią. - Mamy wrażenie, że dostajemy dużo więcej niż dajemy.

W południe na Wały zjechało ok. stu motocyklistów. Wielu z nich ozdobiło swoje maszyny i kaski wielkanocnymi akcentami, niektórzy przyjechali przebrani za kurczaki i zające.

- Jedziemy do Tanowa, a tam czekają na nas dzieci z Pyrzyc, z Maszewa, z Polic i ze świetlicy środowiskowej w Mścięcinie - mówili. - Wieziemy im paczki ze słodyczami, na miejscu zorganizujemy przejażdżki motocyklami, będzie wspólny grill i ognisko, a także pokaz iluzjonisty. Dla nas to zawsze wielkie święto.

Akcja jest cykliczna. "Motocykliści o wielkich sercach" odwiedzają też dzieci z placówek i świetlic środowiskowych przy innych okazjach. I zawsze są tak samo bardzo oczekiwani.

(gan) 

Fot. Marta TESZNER

Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci

Komentarze

Kate
Do Kali: beznadziejny ten twój komentarz. Motocykliści zawsze sprawiają dzieciom dużo radości, wożą do oporu, grają w piłkę. Nikt nie przyjeżdża na darmową wyżerkę, bo impreza jest składowa-każdy coś przywozi.
2019-04-15 10:23:34
Nie lubie motocyklistow
Mam uprzejma prosbe do Panstwa motocyklistow JESLI JUZ MUSICIE sie zbierac/ spotykac na Walach Chrobrego i robc tam wyscigo nocmne to wybierzcie/ wybierajcie sobie sobie inna droge do miejsca zlotu . Na Waly mozna wjechac od strony Odry robiac mniej halasu niz jazda po uliczkach przylegajacych do Walow.Jezdzene w te i wewtedziesatki razy powoduje dreznie okien, palpiatacje serc, zanieczyszczenie okolicy tudziez wrastajaca irytacje i nienawisc do tzw'Dawcow nerek"A to co wyczyniacie na swiatlach kolo PZU tpo prosi sie o spore mandaty
2019-04-15 08:38:42
Transplantolog
Wielkie serca motocyklistów ratują innym życie
2019-04-15 07:53:05
Kali
Jak zwykle jadą niby do dzieci a tak naprawdę to tylko się lansują i jadą na darmową wyzerke co widać po zdjęciach. Haha Motocykliści o wielkich sercach
2019-04-14 19:44:55
Julka
❤️❤️❤️
2019-04-14 19:25:29
Kierowca
O wiosna - będą nowe warzywa (:
2019-04-14 18:02:12
@kierowca
W słusznej sprawie , w niedzielę, pilotowani przez Policję , o czym ty PISITROLLU piszesz ?? Na kolana do kościółka naprzód i banknot w zęby!! , bo klecha bilonu nie lubi :)))
2019-04-14 17:12:52
uczen
Mają w czasie strajku wolne to sobie jeżdżą na motorach
2019-04-14 16:57:07
kierowca
Pojechali , łamiąc po drodze wszelkie możliwe przepisy
2019-04-14 15:35:38

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie