czwartek, 27 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci

Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci [GALERIA, FILM]

Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci
Data publikacji: 2019-04-14 14:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:37
Wywietleń: 1566 385898

Grupa "Motocyklistów o wielkich sercach" wyjechała w niedzielę (14 kwietnia) z Wałów Chrobrego, by dotrzeć na swoich maszynach z przedświąteczną wizytą do Domu Dziecka w Tanowie. Przywieźli dzieciom słodycze i mnóstwo radości. To kolejne takie spotkanie, organizowane przez miłośników jednośladów. - Ta energia do nas wraca - mówią. - Mamy wrażenie, że dostajemy dużo więcej niż dajemy.

W południe na Wały zjechało ok. stu motocyklistów. Wielu z nich ozdobiło swoje maszyny i kaski wielkanocnymi akcentami, niektórzy przyjechali przebrani za kurczaki i zające.

- Jedziemy do Tanowa, a tam czekają na nas dzieci z Pyrzyc, z Maszewa, z Polic i ze świetlicy środowiskowej w Mścięcinie - mówili. - Wieziemy im paczki ze słodyczami, na miejscu zorganizujemy przejażdżki motocyklami, będzie wspólny grill i ognisko, a także pokaz iluzjonisty. Dla nas to zawsze wielkie święto.

Akcja jest cykliczna. "Motocykliści o wielkich sercach" odwiedzają też dzieci z placówek i świetlic środowiskowych przy innych okazjach. I zawsze są tak samo bardzo oczekiwani.

(gan) 

Fot. Marta TESZNER

Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci Motocykliści o wielkich sercach pojechali do dzieci

Komentarze

Kate
Do Kali: beznadziejny ten twój komentarz. Motocykliści zawsze sprawiają dzieciom dużo radości, wożą do oporu, grają w piłkę. Nikt nie przyjeżdża na darmową wyżerkę, bo impreza jest składowa-każdy coś przywozi.
2019-04-15 10:23:34
Nie lubie motocyklistow
Mam uprzejma prosbe do Panstwa motocyklistow JESLI JUZ MUSICIE sie zbierac/ spotykac na Walach Chrobrego i robc tam wyscigo nocmne to wybierzcie/ wybierajcie sobie sobie inna droge do miejsca zlotu . Na Waly mozna wjechac od strony Odry robiac mniej halasu niz jazda po uliczkach przylegajacych do Walow.Jezdzene w te i wewtedziesatki razy powoduje dreznie okien, palpiatacje serc, zanieczyszczenie okolicy tudziez wrastajaca irytacje i nienawisc do tzw'Dawcow nerek"A to co wyczyniacie na swiatlach kolo PZU tpo prosi sie o spore mandaty
2019-04-15 08:38:42
Transplantolog
Wielkie serca motocyklistów ratują innym życie
2019-04-15 07:53:05
Kali
Jak zwykle jadą niby do dzieci a tak naprawdę to tylko się lansują i jadą na darmową wyzerke co widać po zdjęciach. Haha Motocykliści o wielkich sercach
2019-04-14 19:44:55
Julka
❤️❤️❤️
2019-04-14 19:25:29
Kierowca
O wiosna - będą nowe warzywa (:
2019-04-14 18:02:12
@kierowca
W słusznej sprawie , w niedzielę, pilotowani przez Policję , o czym ty PISITROLLU piszesz ?? Na kolana do kościółka naprzód i banknot w zęby!! , bo klecha bilonu nie lubi :)))
2019-04-14 17:12:52
uczen
Mają w czasie strajku wolne to sobie jeżdżą na motorach
2019-04-14 16:57:07
kierowca
Pojechali , łamiąc po drodze wszelkie możliwe przepisy
2019-04-14 15:35:38

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Lanie betonu na węźle Łękno

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz decyzję radnych o wydzierżawieniu gruntu kościołowi na osiedlu „Nad Rudzianką”?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie