piątek, 13 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Most nosi imię WOŚP. Siema dla Owsiaka

Most nosi imię WOŚP. Siema dla Owsiaka

Most nosi imię WOŚP. Siema dla Owsiaka
Data publikacji: 2019-09-20 20:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-22 20:00
Wywietleń: 1530 416337

– Przyjemnie jest tu przyjechać i otworzyć tak piękny most w asyście uczniów szkoły morskiej w najpiękniejszych marynarskich mundurach – mówił w czwartek (19 września) w Darłowie Jerzy Owsiak, prezes i założyciel Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). Zebrani darłowiacy powitali go okrzykiem: „Siema!”.

Konstrukcja zyskała oficjalnie imię, a honorowy gość uroczystości odebrał Statuetkę Złotego Rybaka i okolicznościowy dyplom. Po symbolicznym przecięciu biało-czerwonej wstęgi w niebo nad mostem wyleciały setki balonów w kształcie serduszka WOŚP, a trębacze odegrali hejnał.

Po spacerze mostem na Wyspę Łososiową Jerzy Owsiak dziękował sztabom Orkiestry z czterech darłowskich szkół za organizację zbiórki charytatywnej na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego. 

– Miejcie w sobie radość, róbcie z nami pożyteczne rzeczy, które chcemy robić do końca świata i jeden dzień dłużej – powiedział szef WOŚP. ©

(m)

Fot. Leszek Walkiewicz

Na zdjęciu: Na tle mostu z widzami – Jerzy Owsiak i Daniel Frącz, pomysłodawca nazwy i co roku wolontariusz WOŚP.

Komentarze

@Marcin
Naucz się pisać po polsku, ignorancie, bo nie przynosisz chluby lewactwu.
2019-09-22 19:33:08
Marcin
To do tych co nic poza TVPiS i tv trwam nie oglądają i po za Kurierem czy Gościem Niedzielnym nie czytają. Był sobie taki vice minister co mu było Piebiak na nazwisko i w obecnym rządzie PiS był pełnił funkcję vice ministra sprawiedliwości oraz organizował instytucjonalny hejt na przeciwników obecnego rządu,to apropo piebiaczy. Na zryty mózg propagandą PiS niestety nie ma już ratunku.
2019-09-21 22:15:43
do makumba
- co to je " piebiaczych"
2019-09-21 13:09:46
makumba
całe stado sfrustrowanych piebiaczych sierot zieje ogniem nienawiści
2019-09-21 12:30:32
makumba
Cała stajnia piebiaczych sierot zieje ogniem nienawiści, a kapiący podeszwy wypala
2019-09-21 12:23:51
Czerwony Most -
na srebrnej tablicy wyryć - Most pamięci PPR, PZPR, UB, ORMO i ZOMO.
2019-09-21 11:23:23
Wujek Franek
Skąd tyle troli pisowskich w Darłowie
2019-09-21 11:17:04
Radek
I co? Na moście wisi jakąś tabliczka, bo jeszcze nie widziałem. Zobaczycie, jak szybko zniknie. Czerwony most. Jakże wymowne. Trzeba było go nazwać Most Przyjaźni Polsko-Radzieckiej, to by przyjazd tego resortowego bachora Owsika miał głębszy sens.
2019-09-21 10:37:43
do @ Ciapuła
"...to odmówcie podłączenia aparatury z serduszkiem i poproście o modlitwę-" Ty zaś proponujesz modlitwę do Owsiaka za tzw. serduszko. Służba zdrowia powinna funkcjonować bez "modlitwy" także do Owsiaka, powinna funkcjonować jak za dobrych czasów PO/PSL.
2019-09-21 09:52:38
do @ kto to powiedział?
Mrówka cała lub Melon.
2019-09-21 09:37:19
Ciapuła
Boże!!!!! Ile nienawiści się wylało na Pana Owsiaka czy ci co wypisują te brednie są jeszcze normalni ? Nie życzę wam nic złego ale jak traficie do szpitala to odmówcie podłączenia aparatury z serduszkiem i poproście o modlitwę- na pewno pomoże .....
2019-09-21 08:17:36
kto to powiedział?
Język miłości: "Możecie mnie zarąbać, ale nie zamknięcie mi mordy! Od...dolcie się od Westerplatte"
2019-09-21 07:27:32
Owsiak, najpaskudnieszy są dziadkowie z jeszcze dobrą konycją fizyczną.
..
2019-09-21 00:13:28
Mała Madzia
Owsiak kiedyś gość, teraz dziadek w żółtych skarpetkach .Powinien wiedzieć kiedy skończyć
2019-09-20 23:25:48
Jerzy Owsiak - skazany prawomocnymi wyrokami hejter
i tyle w temacie...
2019-09-20 22:56:07
Jorge
Do Czerwony most : tobie od tego trollowania już się wszystko pozajączkowało - co mają wymienione przez ciebie nazwy do Darłowa i idei charytatywnych?
2019-09-20 22:37:58
Juzek
@ jąkała - wstyd to byłby dla miasta, gdybyś ty był jego mieszkańcem.
2019-09-20 22:33:57
Juzek
@ Tak PO krotce ! To jakaś ujma być synem milicjanta? I to jeszcze byłego? Prawdziwa ujma to mieć w rodzinie zwolennika obecnej władzy.
2019-09-20 22:32:03
@ Tak PO krótce.
Smutne. Są tacy ciemni.
2019-09-20 22:07:45
Tak PO krotce !
Czy Ci na tym Czerwonym Mostku czy PO-mostku - sa jeszcze "tacy ciemni" i to w bialy dzien ?? By syn bylego Milicjanta az tak Nimi "manewrowal" ??
2019-09-20 21:42:36
Czerwony most.
Katyń, Miednoje, Sybir, NKWD, UB, bezpieka.
2019-09-20 21:10:00
Siema - wielka ściema.
.
2019-09-20 21:06:09
jąkała
wstyd dla miasta totalny!!!!!!!!!!!!1