Poniedziałek, 15 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Młodzi żeglarze i oficerowie łącznikowi poszukiwani!

Data publikacji: 18 listopada 2023 r. 12:10
Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2023 r. 12:24
Młodzi żeglarze i oficerowie łącznikowi poszukiwani!
To może być początek wspanialej przygody. Fot. ŻSTW/archiwum  

Kto lubi wyzwania, jest ambitny i chce się poczuć jak wilk morski, może zostać członkiem Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina, oficerem łącznikowym albo wolontariuszem podczas regat The Tall Ships Races 2024. Rekrutacja rusza 21 listopada br. o godz. 12.

W regatach na dwóch etapach popłyną trzy szczecińskie jachty: Dar Szczecina, Zryw oraz Urtica. Reprezentacja odwiedzi porty w Kłajpedzie, Helsinkach, Tallinie, Turku, Mariehamn oraz port finałowy w Szczecinie. Szukamy 42 osób, które chcą przeżyć niezapomnianą przygodę i reprezentować w żeglarskich zmaganiach nasze miasto.

Aby zostać członkiem Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina należy: najpóźniej w dniu 20 czerwca 2024 r. mieć ukończone 18 rok życia, mieszkać, uczyć się lub pracować w Polsce (pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby mieszkające, uczące się, pracujące w Szczecinie), znać co najmniej jeden język obcy w stopniu komunikatywnym, złożyć oświadczenie, że stan zdrowia zezwala na udział w projekcie, posiadać umiejętność pływania wpław, posiadać zdolności i umiejętności artystyczne, sportowe lub żeglarskie, być osobą odpowiedzialną, zaangażowaną, kreatywną i otwartą.

Podczas finału The Tall Ships Races, w dniach 2-5 sierpnia 2024 r. do Szczecina przypłyną jednostki z całego świata. Potrzeba 80 oficerów łącznikowych (wolontariat) oraz 10 wolontariuszy do obsługi wydarzenia, którzy będą wspierać organizatora w koordynacji działań.

- Szukamy osób, które: w dniu złożenia deklaracji online będą miały ukończony 20 rok życia (Oficer Łącznikowy), 18 rok życia (obsługa wydarzenia), znają języki obce, lubią wyzwania i są odpowiedzialne, lubią pracę w zespole, są zdrowe, mają dobrą kondycję i odporność na stres.

Rekrutacja odbędzie się na stronie centrumzeglarskie.pl i potrwa w dniach 21.11 br. - 29.02.2024 r. (K)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA