środa, 23 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Mikołaj na lodzie

Mikołaj na lodzie

Mikołaj na lodzie
Data publikacji: 2017-12-05 22:45
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:39
Wywietleń: 937 303918

Każdy będzie mógł się spotkać z Mikołajem i elfami na szczecińskiej Arkonce. Ale nie za darmo - tylko w cenie biletu wstępu na lodowisko. Moc atrakcji będzie więc na wyciągnięcie ręki - za 8-12 zł.

Mikołajki na Arkonce zaplanowano na środę (6 grudnia). Rozpoczną się o godz. 16.

- Będzie Mikołaj, zawitają także jego pomocnicy. Cel mają jeden: zagwarantować najmłodszym doskonałą zabawę i sprawić im mnóstwo radości. Tak też uczynią - zapowiadają organizatorzy imprezy, skierowanej przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. - Animatorzy zapewnią najmłodszym zręcznościowe gry i zabawy, dyskotekę na lodzie, świąteczne quizy czy balonowe zoo.

Trzeba będzie zapłacić wyłącznie za bilet na lodowisko, ewentualnie także za wypożyczenie łyżew (8 złotych, przy grupie zorganizowanej powyżej 10 osób - 6 złotych; kaucja za wypożyczenie łyżew to 100 zł). Moc pozostałych atrakcji - już w tej cenie.

Mikołajki na lodowisku Arkonki potrwają do godz. 20.

(an)

Fot. Mirosław WINCONEK

Komentarze

hm
Każdy musi płacić 100 zł kaucji??
2017-12-06 06:42:57

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”