niedziela, 08 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin

Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin [GALERIA]

Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin
Data publikacji: 2019-11-11 15:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-12 20:32
Wywietleń: 1881 427085

IX Szczeciński Marsz Niepodległości zorganizowany przez Porozumienie Środowisk Patriotycznych przeszedł w poniedziałek 11 listopada przez Szczecin. Wzięło w nim udział kilka tysięcy osób. Towarzyszyło mu hasło "Rodzina siłą narodu", by podkreślić, że wartości patriotyczne wynosi się przede wszystkim z domu. 

Zgromadzenie wyruszyło w południe z pl. Solidarności i przeszło ulicami: ul. Matejki – ul. Piłsudskiego – pl. Rodła – al. Wyzwolenia – pl. Żołnierza Polskiego – al. Niepodległości – pl. Brama Portowa – pl. Zwycięstwa – al. Wojska Polskiego – pl. Szarych Szeregów. Uczestnicy maszerowali z biało-czerwonymi flagami, skandując m.in. hasła "Bóg, honor i ojczyzna", "Cześć i chwała bohaterom", "Duma, duma, narodowa duma", "Dumny Szczecin maszeruje", "Biało-czerwone to barwy niezwyciężone". W trakcie przemarszu przez plac Pawła Adamowicza przedstawiciele środowisk patriotycznych zaapelowali do władz samorządowych o budowę w tym miejscu pomnika Polskiego Państwa Podziemnego.

(gan)

Fot. Ryszard PAKIESER

Obejrzyj także film z marszu.

Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin Marsz Niepodległości przeszedł przez Szczecin

Komentarze

ten co obserwuje zboku
ty pewnie wolałbyś wzorem każdego postępowego lewaka sam chciałbyś gwałcić dzieci, najlepiej cudze...
2019-11-12 20:28:09
Piękny widok.
A dla wrogów naszej Ojczyzny to i tak maszerowali faszyści, nacjonaliści, zacofańcy itp.
2019-11-12 08:19:39
CDN
W jutrzejszym szmatlawcu michnika -""marsz faszystow''
2019-11-11 20:32:15
podsumowanie wpisów
Ach jak miło się czyta te wypociny lewackie bo świadczą o tym na jakim wysokim poziomie jest ich frustracja.
2019-11-11 18:58:10
czytam
Zjadliwe komentarze przeciwników najwyrazniej poprawiaja im nastrój ?
2019-11-11 18:53:25
Bez PIS.
Wielkie uznanie dla Środowisk Patriotycznych. Bez nich byłoby nieciekawie w Szczecinie. Władz PIS -u nie było na Marszu. Dla nich najważniejsza jest kasa. I dzielą się potajemnie kasą i stanowiskami z PO i SLD. Jedna wielka lewacka rodzina.
2019-11-11 18:25:13
roger
na zdjeciach widać jak KOD i komuchy podzielili społeczeństwo..żenada i chłam!!!!!!!!!!!!!!
2019-11-11 17:53:01
Pis nie dzielił społeczeństwa. Oddziela plewy od ziarna.
.
2019-11-11 17:32:21
Jerzy
Porozumienie Środowisk Patriotycznych dobrze służy Szczecinowi. Brawo !!!
2019-11-11 17:29:34
obsewując ten cyrk z boku
Czego jeszcze nie rozumiecie w kraju w którym wzór rodziny stanowi facet z kotem oglądający rodeo lub kobieta mająca troję dzieci z trzema różnymi facetami( BRATANICA Kaczafiego). Wzorem uczciwości jest facet który wynajmuje pokoje na godziny w celach modlitewnych. Katolickie wartości reprezentuje poseł korzystający z usług prostytutek i jak przypuszczam z antykoncepcji ( zgodnie z nauką kościoła ) - czasem panience płaci a jak nie ma kasy to nie płaci. Oczywiście pieniążki wydaje nie w szarej strefie tylko w legalnym obiegu gospodarczym z paragonem. Jest takie powiedzenie czemuś biedny boś głupi a jeśliś biedny to zmień kanał w TV bo może cię okłamują lub przynajmniej wyjdź z domu i zobacz jak jest na zewnątrz. Może problemem jest nie cygaro za 12 zł i ośmiorniczki po 30 zł kilogram lub to, że ktoś lubi przeklinać ? Może problemem jest transport krawatu samolotem za bgatela 60 000 zł etaty dla dwórek po 80 000 miesiąc i tysiące podobnych sytuacji - może dając się kupić za 500 zł na dziecko jesteś zwykłym frajerem dającym głos praktycznie za nic ? Dziecko do zgwałcenia też oddasz księdzu za ...???
2019-11-11 17:07:31
To już 101 rocznica.
Piękny , wzruszający Marsz i mnóstwo dzieci na biało-czerwono. Na placu Żołnierza , na trzech wieżowcach były zawieszone przez mieszkańców tylko 3 flagi. Ponad trzysta mieszkań i tylko 3 flagi.
2019-11-11 17:05:42
Janusz
Precz z neofaszystami. Obrzydliwy ten marsz.
2019-11-11 17:03:17
kiedyś działacz PIS
Jak za komuny : kto nie z PZPR ten przeciwko nam , a"władza" mu tę rękę odrąbie- ludzie o neutralnych poglądach boją się z domów wychodzić przed PIS nazistami, takie zachowanie to DYKTATURA!!
2019-11-11 16:52:55
Postempowy
Wincyj niz na paradzie rownosci
2019-11-11 16:42:06
@No i gdzie te tłumy ??
Przebrzydły KODziarzu nawet w takim dniu nie możesz się powstrzymać od siania nienawiści??
2019-11-11 16:38:40
No i gdzie te tłumy ??
Na zdjęciach widać , jak PIS podzielił społeczeństwo...żenada i chłam!!!
2019-11-11 15:59:32