sobota, 14 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej

Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej [GALERIA, FILM]

Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej
Data publikacji: 2019-11-11 19:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-12 18:34
Wywietleń: 731 427154
Blisko 600 mieszkańców w różnym wieku wzięło udział w drugim szczecińskim Biegu Niepodległości wzdłuż bulwarów. Wydarzeniu towarzyszyły świecące Dźwigozaury i muzyka na żywo.

Jako pierwsi na linii startu stanęli najmłodsi uczestnicy biegu, którzy mieli do pokonania kilkusetmetrowe odcinki. Godzinę po nich rozpoczęły się zmagania nordic walking, podczas których uczestnicy pokonali 5 km. Natomiast o godz. 18 wyruszyło 400 biegaczy, którzy również pokonali trasę 5 km wzdłuż bulwarów. Wzdłuż trasy nie brakowało radosnych okrzyków kibicujących i flag Polski.

- Pierwszy raz biorę udział w Biegu Niepodległości - powiedział „Kurierowi” pan Jakub ze Szczecina. - Przygodę z bieganiem rozpocząłem rok temu. To wydarzenie to fajna okazja do tego, żeby wyrazić swój patriotyzm i razem z innymi mieszkańcami celebrować odzyskanie niepodległości przez Polskę. Oraz oczywiście pobiegać.

   

Film: Karolina Nawrocka
Każdy zawodnik, który przekroczył linię mety, otrzymał pamiątkowy medal. Oprócz tego organizatorzy przygotowali dodatkowe nagrody dla najlepiej przebranych uczestników – oczywiście w duchu patriotyzmu.

Podczas wydarzenia Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia powiedziała stanowcze „NIE” plastikowym butelkom i kubkom. Organizatorzy zapewnili wodę dla wszystkich, ale jednocześnie prosili uczestników o zabranie swoich bidonów lub kubków.

(KaNa)

Fot. Grzegorz Siwa

Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie