środa, 08 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej

Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej [GALERIA, FILM]

Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej
Data publikacji: 2019-11-11 19:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-12 18:34
Wywietleń: 955 427154
Blisko 600 mieszkańców w różnym wieku wzięło udział w drugim szczecińskim Biegu Niepodległości wzdłuż bulwarów. Wydarzeniu towarzyszyły świecące Dźwigozaury i muzyka na żywo.

Jako pierwsi na linii startu stanęli najmłodsi uczestnicy biegu, którzy mieli do pokonania kilkusetmetrowe odcinki. Godzinę po nich rozpoczęły się zmagania nordic walking, podczas których uczestnicy pokonali 5 km. Natomiast o godz. 18 wyruszyło 400 biegaczy, którzy również pokonali trasę 5 km wzdłuż bulwarów. Wzdłuż trasy nie brakowało radosnych okrzyków kibicujących i flag Polski.

- Pierwszy raz biorę udział w Biegu Niepodległości - powiedział „Kurierowi” pan Jakub ze Szczecina. - Przygodę z bieganiem rozpocząłem rok temu. To wydarzenie to fajna okazja do tego, żeby wyrazić swój patriotyzm i razem z innymi mieszkańcami celebrować odzyskanie niepodległości przez Polskę. Oraz oczywiście pobiegać.

   

Film: Karolina Nawrocka
Każdy zawodnik, który przekroczył linię mety, otrzymał pamiątkowy medal. Oprócz tego organizatorzy przygotowali dodatkowe nagrody dla najlepiej przebranych uczestników – oczywiście w duchu patriotyzmu.

Podczas wydarzenia Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia powiedziała stanowcze „NIE” plastikowym butelkom i kubkom. Organizatorzy zapewnili wodę dla wszystkich, ale jednocześnie prosili uczestników o zabranie swoich bidonów lub kubków.

(KaNa)

Fot. Grzegorz Siwa

Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej Pobiegli i pomaszerowali dla Niepodległej

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie