sobota, 06 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Marek Duklanowski – z portowej spółki do RZGW

Marek Duklanowski – z portowej spółki do RZGW

Marek Duklanowski – z portowej spółki do RZGW
Data publikacji: 2019-05-15 14:21
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-30 22:33
Wywietleń: 2965 391142

Marek Duklanowski, były szczeciński radny PiS, 14 maja został powołany na stanowisko p.o. dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Nominację przyjął z rąk Przemysława Dacy, prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

Marek Duklanowski (ur. w 1973 r.) ukończył studia na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Informatyka i Ekonometria. Uzyskał także tytuł executive master of business administration na Apsley Business School w Londynie. W czasie swojej kariery zawodowej związany był z Bankiem Pocztowym SA, Getin Bankiem SA, Deutsche Bankiem PBC SA, gdzie pełnił funkcje m.in. kierownika placówki czy regionalnego dyrektora sprzedaży. Ostatnio był prezesem portowej spółki Polskie Terminale.

– Dla nowego dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie priorytetem będzie dynamiczna kontynuacja zaplanowanych prac inwestycyjnych, czyli m.in. budowy mostu kolejowego w Podjuchach, budowy nowych lodołamaczy wzmacniających flotę RZGW czy kontynuowanie prac, mających na celu przywrócenie równowagi ekologicznej w jeziorze Jamno – informuje Michał Kaczmarek, rzecznik prasowy RZGW w Szczecinie. – Ważne jest także usprawnienie wydawania pozwoleń wodnoprawnych i sprawienie, by jednostka była jeszcze bardziej otwarta na mieszkańców regionu.

Dodajmy, że poprzedni dyrektor RZGW, Tomasz Pietras, pełnił tę funkcję do połowy marca 2019 r.

(ek)

Na zdjęciu: Marek Duklanowski

Fot. Mirosław WINCONEK

Komentarze

Specjalista
Jedyne do czego się nadaje to do tarcia chrzanu
2020-04-30 22:05:59
Krzychu
Dobrze ze już go nie ma w radzie chociaż tyle oszczędzi nerwów mieszkańcom
2020-03-22 23:33:46
Radzio
Wyjątkowo słaby radny, który uważał się za merytorycznego, ale był niesowicie arogancki.
2020-03-22 23:31:42
Xzz
Dobrze ze nie ma już go w radzie miasta 😁 chociaż nie musimy już go oglądać co chwile
2019-06-21 22:17:55
Ann ka
To taki specjalista jak z małpy bażant 😑 może się czegoś nauczy
2019-06-21 22:16:49
JacEK
Szkoda ze w Polskich Terminalach nie dawał rady a biorą go do merytorycznej pracy gdzie trzeba mieć wiedzę a tu niestety może być z tym problem
2019-06-21 22:14:20
Wojciech
No proszę na wszystkim się zna hahaha!
2019-05-16 18:16:58
Pan Witek do nh
Albo partyjna nomenklatura. Ten sam parszywy mechanizm.
2019-05-16 11:35:06
-------
cytat:Korupcja, nepotyzm i kolesiostwo rozlały się dzisiaj po Polsce w rozmiarach wcześniej nieznanych - oświadczył Jarosław Kaczyński podczas marszu zorganizowanego przez PiS w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego.: ,A potem: No przecież każdy musi gdzies pracować,WAŻNE ŻE MACIE NAS POPIERAC I GŁOSOWAĆ I NIE PRZESZKADZAĆ I NIE ZADAWAĆ PYTAŃ- TO ROZKAZ !!!!
2019-05-16 08:16:55
Elżbieta B.
Gratulacje! Pracowałam kiedyś z tatą tego Pana bardzo mile wspominam go pomimo upływu wielu lat. Bardzo zacny człowiek. Syn nie może być inny. Serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów oraz lojalnych współpracowników.
2019-05-15 22:31:36
Do Top 50.
Bunt w PIS ! Tak, jest ! Ale dlaczego ? Sprawdźcie, kto głosował za podniesieniem czynszu w mieszkaniach komunalnych w 2016/2017/18. Wiadomo Duklanowski ! A to nie Brudziński jest KADROWYM, tylko poseł Szałabawka. Wszystkich znajomych oraz .........a od chwili jego pracy w Straży Miejskiej UM w Sczecinie można zobaczyć na eksponowanych stanowskich. Dyrektorzy, prezesi spółek, kierownicy, itp. Taka jest prawda. Inni maja dosyć i powoli się wysypują widząc prywatę i kumoterstwo. Nie dziwi nic ! Morale wśród działaczy spadają. Tyle w temacie buntu !
2019-05-15 22:28:44
nh
około 1980 pewien związek z s w nazwie nazywał coś takiego karuzelą stanowisk
2019-05-15 21:57:27
Wodnik
Wal śmiało na prezesa wszystkich oceanów !!! Dasz radę, przecież znasz się na wszystkim !!! To jest dopiero skromny początek!!!
2019-05-15 20:57:02
LWÓW
To żle,że jeżdzi rowerem do pracy?Czytam i płacze.
2019-05-15 19:40:23
Za kilka "srebrników" judasze do tego dopuściliście..
Mierny , ale wierny i o to chodzi , obstawić wszystko i wszystkie stanowiska "swoimi" bez względu na kompetencje od Trybunału Konstytucjonalnego poprzez Sądy, aż do rad nadzorczych spółek skarbu państwa i kto im podskoczy?? Lody kręcić i hulaj dusza ..., a"tępy lud to kupuje" Czas się chyba pakować wynająć dom , mieszkanie i czekać na lepsze czasy....Szkoda tego kraju dla "PYCHY i SZMALU"i własnego życia także.
2019-05-15 17:42:50
Filip
wstyd i żenada
2019-05-15 16:54:02
mkm
Zero sukcesów w prywatnym biznesie, wystarczy obejrzeć jego oświadczenia podatkowe sprzed kilku lat. Teraz sobie porządzi kilka miesięcy i jak Jacyna weźmie solidną odprawe....
2019-05-15 16:23:31
?
Dlaczego?
2019-05-15 16:06:54
chlopak z Kaliny .....
.....nie zginie z głodu.... i na jazdę rowerem do pracy znajdzie czas.... i zawsze na kierowniczym stanowisku... miejski celebryta
2019-05-15 15:39:11
gh
A czy umie pływać?
2019-05-15 15:16:08
Top 50
Top 50 to najlepiej zarabiający pracownicy w firmie. W firmach prywatnych są to najlepsi fachowcy oraz rodziny i znajomi właścicieli. W firmach państwowych to zazwyczaj najwięksi cwaniacy powiązani z partiami. Wielu z nich zajmuje nic nie znaczące stanowiska a zarabiają prawie jak prezesi. Teraz w regionie jest to proporcja 5 do 45. Czyli najlepiej zarabiający to : 5 ludzi z PIS i 45 ludzi związanych z PO , SLD i PSL. To fatalna i niezrozumiała polityka Brudzińskego w firmach państwowych. Daje zarobić lewactwu. I nie są to fachowcy. Stąd taki bunt w szeregach PIS przeciwko Brudzińskiemu. Co zrobi Duklanowski ? Czy ma jaja ?
2019-05-15 15:12:36
Obywatel
Bardzo utalentowany i wszechstronny człowiek. Ważne, że reprezentuje właściwą opcje polityczną
2019-05-15 15:02:32
Konrad
Z zawodu Dyrektor.
2019-05-15 14:57:23