czwartek, 04 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zmiany w szczecińskim PiS-ie. Kopeć za Duklanowskiego

Zmiany w szczecińskim PiS-ie. Kopeć za Duklanowskiego

Zmiany w szczecińskim PiS-ie. Kopeć za Duklanowskiego
Data publikacji: 2018-05-16 14:27
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-22 23:37
Wywietleń: 5329 327783

Zmiany w szczecińskim PiS-ie. W środę z funkcji przewodniczącego klubu radnych tej partii w Radzie Miasta zrezygnował Marek Duklanowski. Nowym szefem został radny i zarazem wiceminister edukacji Maciej Kopeć.

Duklanowski nie chciał komentować swojej decyzji ani przyczyn jej podjęcia.

- Życzę powodzenia nowemu przewodniczącemu - stwierdził krótko Duklanowski.

Ustępujący przewodniczący jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Od 1998 roku związany zawodowo z branżą finansową, menedżer zarządzający kilkusetosobowymi zespołami w bankowości. Obecnie Prezes Zarządu Polskie Terminale SA i sekretarz Klastra Morskiego Pomorza Zachodniego. Od 1997 do 2004 roku członek Zjednoczenia Chrześcijańsko-Narodowego, a od 2005 roku w Prawie i Sprawiedliwości. W Radzie Miasta Szczecin zasiada drugą kadencję. Funkcję szefa klubu radnych PiS pełnił od 2014 roku. Słynie z poruszania się rowerem po mieście oraz walki o infrastrukturę drogową, a także "rozlewaniem się" miasta i bałaganem przestrzennym.

Maciej Kopeć - nauczyciel historii, żonaty, dwoje dzieci. Jest absolwentem Szkoły Podstawowej nr 50 i V Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie oraz Uniwersytetu Szczecińskiego. Rozpoczął pracę w 1987 roku jako nauczyciel historii w Zespole Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Reja w Szczecinie, a od 1991r. związał się z XIII Liceum Ogólnokształcącym, gdzie przez dziesięć lat był wicedyrektorem szkoły (1996-2006). Następnie pełnił funkcję Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty (2006-2008). W latach 2006-2010 był radnym Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Szczecin. W RM znowu od 2014 roku. Aktualnie pełni także funkcję wiceministra edukacji.

(dar)

Na zdjęciu od lewej: Nowy i ustępujący szef klubu radnych PiS

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Dobra zmiana
To jednak jest dobra zmiana, bo to co on wyprawiał to wola o pomstę
2020-03-22 23:37:05
Ania
Bardzo słaby merytorycznie radny. Dobrze, że go usunięto.
2020-03-22 23:32:43
Pis
POLITYCZNE JAJOGŁOWE ZERO Z RESZTA JAK JEGO STARY
2018-05-17 18:45:32
Dodatkowo... 2-ie fotografie
A moze by pokazac Gosci - rowniez i z profila...!!
2018-05-17 11:24:48
Komuch
p.Kopeć jest "bliżej",więc ma ma możliwość oddawania hołdu PANU.I jest efekt.
2018-05-17 09:20:33
wete
To dobrze, że odszedł..... Zresztą nie miał szans..... bo głosował chyba dwukrotnie za podniesieniem czynszu w lokalach komunalnych i wyborcy by go zlinczowali. Decyzja na górze zapadła i poszłooooooooo..............
2018-05-17 08:48:20
gufi
Sochański to zasłona dymna. W drugiej turze poparcie dla Krzystka Chodzi o to aby Duklanowski nie atakował Krzystka.
2018-05-17 08:15:42
Do... Oczywiscie
A co Tonacemu Lewactwu i na Kurierowym Forum jeszcze PO-zostalo...? Nic juz innego, jak chwytac sie jeszcze "PO-dostrzonej Brzytwy" - jako przed-ostatniej "deski Ratunku"... !!
2018-05-17 00:46:21
Oczywiście
Znowu wylała się fala nienawiści w komentarzach. Ludzie wypijcie sobie coś na wstrzymanie. Pełno tu ochydnych żmiji co tylko potrafią jadem pluć. Cóż taki naród :(
2018-05-16 22:24:05
ktos
Pisduklanowski wogole niech zejdzie ze sceny
2018-05-16 22:21:34
Wreszcie... szacun !!
Ukłon w stronę tego kto tą KATOKONSERWĘ posunął !!!
2018-05-16 20:36:00
Magda
Bardzo dobrze że odchodzi duKLAUNowski
2018-05-16 20:03:17
'
I to jest właśnie polityka - nie można powiedzieć uczciwie to i tamto, tylko tajemnica.
2018-05-16 19:51:21
xxx
Nowy kandydat na prezydenta robi porządki.
2018-05-16 18:18:38
o
i to ma pomóc Sochańskiemu w wygraniu wyborów?. PiS to PiS bez względu jaką facjatą będą się reklamować bo sondażowo jest niby dobrze ale stety już jest z górki. Tak trzymać- wyrywać sobie stołki spod siedzenia póki te stołki można obsadzać!
2018-05-16 17:32:18
@
NOoooooooooooooooWreszcie!!!!!!!!!!!!!!Powoliuwalniamy sie od dyktatorów Duklanowskich!!!!! Wielka Chwała BOgu!!!!!!
2018-05-16 16:08:12
karuzela, karuzela...
Tak zadecydował sam On- Kierpce Karpat i Sztormiak Bałtyku, Gwiazda Żoliborza i Generalissimus Nowogrodzkiej! Chwała ci i dziękczynienie od wszystkich posłusznych PiSdzielców!
2018-05-16 15:52:55
miki
IQ wyraźnie wzrośnie PiS-owi. Wreszcie się zorientowali, że z Duklanowskim daleko nie zajadą.... Trzeba jeszcze pogonić Niburskiego, klona Duklana....