Niedziela, 26 maja 2024 r. 
REKLAMA

Manifestacja na pl. Lotników. Nie chcą imigrantów

Data publikacji: 18 listopada 2015 r. 19:16
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:34
Manifestacja na pl. Lotników. Nie chcą imigrantów
 

Na antyimigracyjnej pikiecie, zorganizowanej przez Młodzież Wszechpolską, która odbył się o godz. 18 na szczecińskim Placu Lotników przy pomniku Colleoniego, pojawił się ponad dwieście osób. Był ona częścią ogólnopolskiej akcji wymierzonej w „dyktat Unii Europejskiej w sprawie przyjmowania imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu”. Młodzież Wszechpolska chce uszczelnienia granic i poprawy bezpieczeńtwa Polaków. Nie godzi się także na „kwoty imigracyjne” narzucone przez UE.

(mos)

Fot. Robert Stachnik

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

pimpek11
2015-11-20 11:30:47
Niemcy w porozumieniu z Sowiecka Rosja - pakt Ribentrop Molotowco doprowadzily do emigracji milionow Polakow i zamordowania 6 milionow!! Maja czelnosc mowic ze Polakow przyjmowaly inne kraje ?? Nawet jak Polacy emigrowali to nie czekali na mieszkania i zasilki tylko szli do pracy za wszystko musieli i musza placic!! Zasilki dla emigrantow nie moga byc wyzsze od pobieranych w tych krajach!! to pytam jaki Syryjczyk z rodzina tu zostanie za 600 zl ?? Maja byc traktowani jak obywatele tego kraju !!
dareczek66
2015-11-20 11:19:17
Jezeli PO chce emigrantow to pytam ilu ich czlonkow chce ich przyjac i zglosilo pomoc ?? Panie marszalku woj zach- pom. ilu pan przyjmie- stac pana na to !! A nie biedne spoleczenstwo ma poniesc koszty i zyc w ciaglym strachu !! Czy jak zginie jakis Polak ktos poniesie odpowiedzialnosc?? Jak by do tego doszlo to pani premier Kopacz bedzie sadzona za nieumyslne spowodowanie smierci?? Pytam sympatykow przyjecia ze jak zapraszacie gosci to ponosicie odpowiedzialnosc za ich zachowanie !!
Kraj Trzeciego Świata Socjalnej Opieki przyjmuje uchodźców? Gdzie?
2015-11-19 06:43:31
..bogaci niech pomagają. A ta "młodzież jakaśtam" .. to widać no foci .. dziadki transparenty przynieśli dzieciom... hehehe.. jak długo istnieją nic mądrego nie wymyślili, krzykacze..
Viktoria
2015-11-19 05:37:16
Rozmawiając z ludźmi nie spotkałam nikogo kto godzi się na przyjazd imigrantów do Szczecina. Skoro więc mamy demokrację to głos narodu, społeczeństwa jest najważniejszy. Dla naszych obywateli pomocy nie ma a dla islamistów jest, nasi muszą wyjeżdżać za chlebem a oni dostaną wszystko na tacy, nasi mają walczyć o ich kraj i ginąć a oni będą nam podkładać bomby !! Dobrze rozumiem tych młodych ludzi, gdyż walczą o swoją przyszłość a porównując doświadczenia państw kolonialnych: Niemiec, Francji, Anglii itp. nie rysuje się ona kolorowo. To całe multikulti to fikcja, oni chcą żyć po swojemu i przestrzegać własnych praw, które szybko nam narzucą bo tak nakazuje Islam.
xx
2015-11-19 05:28:30
....o Matko, co za bełkot wylewa się z "komentarzy"....
nie chodzę na wybory
2015-11-19 04:18:05
Polska zapomniała jak świat przyjmował naszych uchodźców przez ostatnie trzy wieki. Zabory, walka o niepodległość, wojna, komunizm to okresy z historii polski kiedy z kraju uciekało tysiące ludzi i to w różne strony świata. Obecnie też kilka milionów polaków żyje na emigracji ekonomicznej pojechali tam gdzie lepsze warunki do życia. Szkoda że młodzież daje się manipulować kilku cwaniakom, którzy zamiast do normalnej roboty chcą zaistniej na salonach
Pan Witek
2015-11-19 00:54:36
Czekam na manifestację w sprawie zmiany przebiegu drogi krajowej nr 10 i wyrzucenia tirów z centrum Szczecina.
kibic
2015-11-18 22:38:15
do redakcji:dlaczego informujecie o takich pikietach dopiero po,a nie przed ich organizacja?! boicie sie jeszcze wiekszej liczby uczestnikow??????????????
Antoni
2015-11-18 20:27:34
Absolutnie nie popieram poczynań Młodzieży Wszechpolskiej, ale co do imigrantów mają rację. Nawet za cenę utraty dotacji Unijnych , zdecydowane nie dla "nierobów ". Niemcy niech sobie wezmą i tych wykształconych Syryjczyków i tę " całą resztę " . W Polsce obecnie pomoc socjalna jest również reglamentowana . Do dobrej postawy zaliczane jest nie dawanie pieniędzy wszelkiej maści żebrakom, ponieważ są to ( były) wyspecjalizowane bandy Rumunów. Tylko ludzie mający nieczyste sumienie nie rozróżniają co jest zgodne z Ewangelią , a co nie. Ba, nie maja pojęcia o Sumieniu, bo to ich nie dotyczy.Nie rozwijając tematu , ten ledwo słyszalny głos Sumienia jest bardzo niewygodny w życiu niczym sam Jezus Chrystus. Kto dzisiaj da się powiesić na Krzyżu ? Kogoś wieszamy na każdym kroku.Ja pisząc te słowa zasługuję również na potępienie, ponieważ dopuszczam się oceny, sądu itp., a to nie do mnie należy . Już widzę co Pan Jezus wypisuje na piasku pod moim adresem i dlatego nie rzucę kamieniem.Proszę wszystkich o wybaczenie. Panie Jezu zmyj proszę w Eucharystii mój grzech swoją drogocenną Krwią.
Bartek
2015-11-18 20:22:40
Oni tu nie zjadą rozliczcie układ zgniły Krzystka.
Szczecinianin
2015-11-18 20:08:13
Dziękuję za tą obronę Polski! Nie ustawajmy w wysiłkach dla uratowania naszej ojczyzny przed wrogim najazdem!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA