poniedziałek, 25 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Lider Razem w Szczecinie

Lider Razem w Szczecinie

Lider Razem w Szczecinie
Data publikacji: 2016-06-13 20:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 2156 139151

- Chcemy Polski bardziej socjalnej i bardziej demokratycznej. Nie zgadzamy się na wodzowski model uprawiania polityki - mówił w poniedziałek (13 czerwca) w Szczecinie Adrian Zandberg, członek zarządu krajowego partii Razem.

Jeden z liderów tej lewicowej formacji spotkał się z sympatykami Razem w domu kultury Słowianin. Zandberg mówił o polskiej polityce, którą jego zdaniem popsuł brak wymiany kadr przez ostatnie 20 lat. Razem jest za limitowaniem liczby kadencji, a nie za pełnieniem funkcji publicznych do emerytury, czy nawet dożywotni.

Według Zandberga, w polityce potrzebna jest oddolna aktywność.

- Potrzebujemy zorganizować ruch, który działa na co dzień, a nie od wyborów do wyborów - mówił działacz. - Unikamy uprawiania polityki od happeningu do happeningu. Chcemy zyskać wiarygodność - deklarował.

Na spotkanie do Słowianina przybyło około stu osób. Na sali byli głównie 20- i 30-latkowie. ©℗

(masz)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

pol
Komentarze świadczą o waszej niestety głupocie.To o czym mówi Zandberg to nie populizm to rzeczy które funkcjonują w krajach bardziej rozwiniętych niż Polska.Wiec nie wysyłajcie go na Wschód bo to raczej mentalnie tam siedzicie.
2016-06-19 23:11:12
Jarun
Gościu co chciałeś nam powiedzieć? Przyjechał lewak z populistycznymi hasłami i nad czym tu deliberować?
2016-06-15 11:52:23
GOŚĆ
DZIĘKUJĘ ZA UWAGI MOICH ADWERSARZY. JUŻ POCZĄTKI DEMOKRACJI ATEŃSKIEJ V-VI WIEK PRZED CHRYSTUSEM MÓWIĄ O FAKCIE PIRAMIDY SPOŁECZNEJ. NIE KAŻDY MOŻE BYĆ WODZEM , NIE KAŻDY MOŻE BYĆ ARTYSTĄ, NIE KAŻDY MOŻE BYĆ FINANSISTĄ , NIE KAŻDY MOŻE BYĆ LEKARZEM , NIE KAŻDY MOŻE BYĆ POETĄ , LITERATEM , NIE KAŻDY MOŻE BYĆ ŻEGLARZEM ORATOREM ( DZISIAJ DZIENNIKARZEM). ITD, ITP. NIE KAŻDY MOŻE BYĆ KAPŁANEM. DYKTATURA KAŻDEJ Z TYCH KORPORACJI , ZAWSZE DOPROWADZI DO KONFLIKTU SPOŁECZNEGO. PO TO POWSTAWAŁY REPREZENTACJE , KAŻDEJ Z TYCH GRUP SPOŁECZNYCH. JAK ŚWIAT ŚWIATEM, BIEDNYCH ZAWSZE NAJWIĘCEJ I DOMINOWALI W ARYTMETYCE , NO I NISKI POZIOM WYROBIENIA SPOŁECZNEGO BYŁ CODZIENNOŚCIĄ. TEN KTO ZAPOMINAŁ O TEJ ARYTMETYCE, I ZAWIERZAŁ GENIUSZOM , CZY TYRANOM , KOŃCZYŁ NA ŚMIETNIKU HISTORII. ZAWSZE BYŁ NACZELNYM CELEM ŻYCIA SPOŁECZNEGO , BEZPIECZEŃSTWO GOSPODARCZE I KULTURALNE , KTÓREGO STRZEGŁA ARMIA. JEŚLI BYŁA NA NIĄ PIENIĄDZE. TO TYLE, I AŻ TYLE . NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO.
2016-06-14 21:18:26
Jarun
Partia Razem to populistyczna demagogia pozbawiona racji bytu w gospodarce, takie hasła życzeniowe: "...żeby wam się dobrze żyło, każdemu willę, basen i furę". To polityczny plankton i któraś lewacka gęba wchłonie ten czerwono-zielony glut.
2016-06-14 13:06:34
Czytelnik Łukasz
Zandberg nie ma łatwego zadania, bo my od zawsze mieliśmy "naczelnego wodza". Najpierw byli królowie a pod rozbiorami car i cesarze. Po 1918. szybko pojawił się Piłsudski, czyli kolejny wódz-autokrata. Nawet powstania przeciwko wodzom miały wodzów-dyktatorów. No i oczywiście po 1945 była silna władza. Co prawda nie jednoosobowa, ale jeśli partię uznać za osobę...
2016-06-14 10:39:27
Krzysio
Panie jumbo. Program Razem to nie system kubański, lecz zachodnioeuropejski. Rozwiązania te od dzięsiątków lat funkcjonują w krajach do których emigrują Polacy. Dlaczego nie chcemy dobrobytu w Polsce?
2016-06-14 09:21:45
Darek
Do "GOŚCIA" - były informacje we wszystkich poniedziałkowych gazetach, także w Głosie. Ale w papierowych, więc jak ktoś przegląda prasę tylko w internecie to nic nie poradzę. W internecie było to szeroko rozpowszechniane w mediach społecznościowych od piątku. Wtedy właśnie okazało się, że Zandberg będzie przez kilkanaście godzin w Szczecinie.
2016-06-14 08:41:51
Red is bad.
Jak się nie podoba demokracja w Polsce, to można zawsze wyjechać do naszych wschodnich sąsiadów, w końcu stamtąd wywodzi się geneza tego typu partii. A i na zachodzie rządzi tylko jedno nazwisko.
2016-06-14 07:52:34
obserwator
kto wpuszcza taką beznadziejnośc do szczecina?????????????????????
2016-06-14 06:52:02
GOŚĆ
PARTIA , KTÓRA OSIĄGNĘŁA NAJWIĘKSZY SUKCES W OSTATNICH WYBORACH. ĆOŚ TU NIE GR, ALBO, KIEROWNIK DOMU KULTURY NIE POWIADOMIŁ MEDIÓW, ALBO SAMI DZIAŁACZE "RAZEM" NIE POMYŚLELI O WCZEŚNIEJSZYM Z KILKUDNIOWYM WYPRZEDZENIEM O FAKCIE PRZYBYCIA SWOICH PRZEDSTAWICIELI, CZY DZIAŁACZY. CZY REDAKTOR (MASZ)WIEDZIAŁ , ALE NIE POWIEDZIAŁ?. TAKA INFORMACJA, ,ŻE BYLI I POJECHALI , I COŚ TAM SOBIE POOPOWIADALI, TO ŻENADA. GDZIE SZACUNEK DLA CZYTELNIKA?
2016-06-14 00:00:22
Jarun
Szczecin to jednak morskie miasto. Wraz z żaglowcami przypłynął też plankton polityczny.
2016-06-13 22:41:18
Jumbo
Jedźcie do Korei Północnej lub na Kubę do Fidela to świetne miejsce dla waszych idei. proletariusze wszystkich krajów łączcie się- to juz było w Polsce przez ponad 40 lat i się nie sprawdziło ani w Polsce ani nigdzie na świecie. Lewacy na lewizne !!!!
2016-06-13 22:00:01