czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Letni odpływ dyrektorów

Letni odpływ dyrektorów

Letni odpływ dyrektorów
Data publikacji: 2015-08-11 13:55
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-12 23:19
Wywietleń: 2547 11264

Dyrektorem Wydziału Inwestycji Miejskich szczecińskiego Urzędu Miejskiego jest nadal Elżbieta Ostatek. Choć cztery dni temu złożyła wypowiedzenie. Ale jej obowiązki pełni już jej zastępca.

To kolejna zmiana, w ostatnich dniach, na dyrektorskich stanowiskach w szczecińskim Urzędzie Miejskim. Kilka dni temu ze stanowiska zrezygnowała dyrektor wydziału oświaty - Bożena Misiak. Teraz chodzi o szefową jednego ze strategicznych wydziałów - Inwestycji Miejskich.

- W dniu 7 sierpnia zostało złożone przez panią dyrektor Ostatek oświadczenie woli o rozwiązaniu umowy o pracę za wypowiedzeniem. Pracodawca przyjął je. Obecnie pani Ostatek przebywa na urlopie wypoczynkowym. Obowiązki dyrektora pełni zastępca dyrektora WIM Bożena Kowalewska - stwierdził Tomasz Klek z Biura Komuniacji Społecznej i Marketingowej szczecińskiego magistratu.

Elżbieta Ostatek została dyrektorem Wydziału Inwestycji Miejskich jesienią 2013 roku. Przyszła do magistratu ze stanowiska Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. Na stanowisku szefa WIM zastąpiła Pawła Sikorskiego.To nie była dla niej nowa funkcja. Wcześniej była dwukrotnie zastępcą dyrektora tego wydziału. Odpowiadała m.in. za budowę mostu przez Regalicę oraz modernizację ulicy Mieszka I.

W latach 2003 - 2011 pracowała w miejskiej spółce ZWiK. Była członkiem zarządu i odpowiadała za realizację współfinansowanego przez Unię Europejską programu "Poprawa jakości wody w Szczecinie". Głównym zadaniem była budowa oczyszczalni ścieków Pomorzany oraz modernizacja i przebudowa oczyszczalni w Zdrojach.

(dar)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

Komentarze

A PISałem tydzień temu :)))))))
Dyrektor Misiak nie będzie ostatnia .... no i stało się , jak ( miasto ) myśli ,że prawdziwych fachowców z tytułami naukowymi i doświadczeniem można zatrudniać za 5 tys. i DOKŁADAĆ ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW , BEZ DODAWANIA KASY to efekty są już widoczne. I TO NIE KONIEC !!!!!!!!!!!!!!!! P.s Wiem kto następny się szykuje :))))))))
2015-08-11 15:34:35
Prawda
W tej zgniliźnie nic się nie utrzyma krzystki i jemu podobni na złom. Ludzie uczciwi i z myślą dla dobra szczecina i szczecinian wolą odczekać aż Duda zrobi z tym porządek.
2015-08-11 14:21:07
UM
Widać z jaką odpowiedzialnością panie podchodzą do obowiązków służbowych. Ciekawe są tylko dwie rzeczy: - kto je zastąpi, - jakie są przyczyny nagłych dymisji.
2015-08-11 12:55:05
WER.
Dyrektor Misiak na imię ma Beata
2015-08-11 12:49:04

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie