niedziela, 24 czerwca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Leśne dukty i quady

Leśne dukty i quady

Leśne dukty i quady
Data publikacji: 2016-02-25 21:57
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:19
Wywietleń: 1904 121270

Podszczecińskie lasy i prowadzące przez nie i po ich obrzeżach dukty rozjeżdżane są regularnie przez amatorów nowomody na quady. Na te można się na przykład natknąć, wędrując znakowanymi szlakami turystycznymi, które biegną przez malownicze tereny Puszczy Wkrzańskiej od głębokiego przez Osów w kierunku Przęsocina. Wątpliwa atrakcja podczas spacerów w takich okolicznościach przyrody. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

 

 

 

Leśne dukty i quady Leśne dukty i quady Leśne dukty i quady

Komentarze

Stanisław
Najtańsze rozwiązanie - stalowa linka między drzewami. Drugi raz nie pojedzie, a i inny jak usłyszy o tym fakcie, to się zastanowi, czy jechać.
2016-02-26 13:02:14
Jan
Służby odpowiedzialne za ochronę lasu powinny postawić absolutny zakaz wjazdu do lasów i wystawiać mandaty w wysokości 5000 zł za złamanie zakazu. Dewastowanie lasów motorami crosowymi i qadami nie można zaliczyć do rekreacji . Chcesz pojeździć po lesie , zapraszam na rower
2016-02-26 10:08:17
ffffff
Przecież też to są ślady służby leśnej i aut od wycinki lasów.
2016-02-26 09:16:06
Delphie
Kwestia wytyczenia tras, na których nie kolidują różne formy rekreacji oraz potrzeby życia przyrodniczego. Zjeżdżasz ze szlaku dla quadów - mandat, ale też nie róbmy z lasu rezerwatu, tylko zorganizujmy jego właściwe wykorzystanie wg potrzeb również tych rekreacyjnych.
2016-02-26 09:06:00
Kłady
W czym problem? Przy wejściach do lasów powinny być numery alarmowe, a na nie można zgłaszać takich wandali. Zdjęcia też mogą pomóc.
2016-02-26 08:13:05
ja
Proponuje zobaczyć co się dzieje w Puszczy Bukowej. Tam można pojeździć z górki i pod górkę...
2016-02-26 05:28:31
Leśne quady
Do komentatorów piszcie o sprawie a nie róbcie JAJ
2016-02-26 01:01:15
JaKto
do ryjącego dzika można l..ebnąć z dubeltówki,ale do głupka na 4 ryjówce z silnikiem nie można walnąc dla świetego spokoju,
2016-02-26 00:21:59
Leśne quady
Co robią SŁUŻBY LEŚNE I MIEJSKIE????!!!! w takich miejscach jest zakaz jazdy pojazdów silnikowych !!!!!!!!
2016-02-26 00:19:01
Radilog
Przeźroczysty Wawrzyn niech zabierze się do pilnowania. Ale najpierw trzeba nauczyć się odróżniać brzozę od sosny.
2016-02-25 23:52:52