niedziela, 31 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Ławki w rejonie szczecińskiego amfiteatru w (nie)komplecie

Ławki w rejonie szczecińskiego amfiteatru w (nie)komplecie

Ławki w rejonie szczecińskiego amfiteatru w (nie)komplecie
Data publikacji: 2020-03-29 07:02
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-30 10:04
Wywietleń: 959 448162

"Wzdłuż alejki, prowadzącej od ul. Słowackiego do amfiteatru, naliczyłem 32 ławki. Niestety, zaledwie dwie z nich były kompletne. Na górnym tarasie parku Kasprowicza jest podobnie - sprawne są tylko trzy z ławek. Tak trudno przygotować do wiosny jeden z najważniejszych terenów rekreacyjnych Szczecina?" - pyta nasz Czytelnik, do przesłanych zdjęć dołączając komentarz: "To kolejny przykład niedbalstwa w wydaniu miejskich służb. Zastanawiające, że akurat w podejmowaniu decyzji zezwalających na wycinkę drzew są tak bardzo sumienni". 

Zdaje się, że za sprawą obecnych realiów, czyli ogólnego zalecenia "zostań w domu", miejskie służby zyskały znacznie więcej czasu na wiosenne porządki w szczecińskich parkach. Na ile skutecznie go wykorzystają, zobaczymy.

(an)

Fot. Czytelnik

 

Komentarze

Do Matki :)
To siedź w domu i oglądaj tvn. Ale jak wyjdziesz na zewnątrz po epidemii to nie czepiaj się że nie masz na czym siedzieć. Jest okazja do naprawy bo ludzi nie ma.
2020-03-29 19:59:23
A
Obecnie lawki parkowe sa dla liliputow wiec uznano ze oparcia nie sa potrzebne, wystarczy usiasc i ma sie oparce o swoja szczeke wiec bym sie braku oparc nie czepial
2020-03-29 15:54:53
MR
@prośba-zgłoś to na www.alertszczecin.pl urząd nie działa na podstawie zgłoszeń komentarzy gazetowych :)
2020-03-29 12:54:40
Jarun
Deb*li wandali nie brakuje. Bezmózgowcy muszą wszystko zniszczyć. Masz radochę idioto, że połamałeś ławkę?
2020-03-29 12:14:35
prośba
W parku Kownasa po przeciwnej stronie od ponad miesiąca po wichurach leżą powalone drzewa które zniszczyły bunkier.Mimo zakazu wychodzenia chodzą tam dzieci ,może dojść do tragedii.Może służby się tym zainteresują.
2020-03-29 11:12:24
Ewka
Kiedys tam byly porzadne lawki. Takie ostaly sie wzdluz Jasnych Bloni. Te sa zupelnie niepraktyczne i nietrwale. Szkode ze nikt sie nie zainteresowal, o co chdzilo , ze caly „ remont” parku tutaj zakonczyl sie tylko wymiana lawek na beznadziejne! Co sie stalo z tamtymi zeliwnymi, ktore przetrwallyby jeszcze duzo lat! O co tu szlo? Wiadomo...
2020-03-29 10:01:13
Są ważniejsze sprawy
Przede wszystkim należy wyłapać wandali. Gdzie jest monitoring i policja? Nie chcę, żeby moje pieniądze szły w kółko na naprawianie ławek. Są obecnie pilniejsze potrzeby. A ten co chodzi i te ławki liczy powinien siedzieć w domu, zamiast roznosić koronawirusa po Szczecinie.
2020-03-29 09:45:12
MR
To już dawno temu na alercie miejskim było zgłaszane ale kasy nie ma na nowe ławki i pewnie szybko się nie znajdzie w obecnej sytuacji,okoliczne patusy to pewnie zniszczyly
2020-03-29 09:39:29
Grond
Szkoda ze nie dbamy o wspólne dobro nadużywane przez bezmyślnych wandali
2020-03-29 09:00:10
O matko
A kogo to teraz obchodzi, ludzie chorują i umierają a wy o ławkach, gdy trzeba siedzieć w domu? No i dobrze jest, nikt się przynajmniej nie gromadzi.
2020-03-29 08:55:07