wtorek, 21 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Łatka od losu

Łatka od losu

Łatka od losu
Data publikacji: 2016-05-11 08:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:02
Wywietleń: 1640 132408

To - niestety - nie żart. Od 1 kwietnia w szczecińskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przebywa niezwykła „dziewczyna". Cud, że jeszcze nikt do tej pory nie dostrzegł tej młodziutkiej piękności: jej zniewalającego uroku pełnego łat i radosnego białego pędzla na ogonie.

Do schroniska trafiła jako niespełna półroczne szczenię. Wylękniona. Teraz tryska energią i łaknie wszelkiego towarzystwa. Ona - Łatka z numerem u szyi: 314/16. Jej smutne bursztynowe oczy rozpaczliwie wołają o miłość.

- Łatka jest towarzyska i wesoła. Słodka, lojalna, bardzo oddana człowiekowi. Za każdy ciepły gest, choćby za chwilę poświęconej uwagi, bardzo wdzięczna - psinę opisują pracownicy schroniska.

To wciąż psie dziecko, choć przez zły los doświadczone okrutnie: odrzuceniem, samotnością, strachem i głodem. I to już na starcie. Wciąż za kratami, choć nie za własne winy. Trudno się dziwić, że szczekaniem głośno obwieszcza wszem i wobec, że wciąż czeka na swojego człowieka.

- Jest ciekawa świata - o Łatce opowiadają ci, co ją w psim azylu widują co dnia. - Żywo reaguje na otoczenie. Uwielbia długie spacery i zabawę. Chętnie przebywa w towarzystwie innych psów. Człowieka trąca nosem, obejmuje łapami, wpycha się na kolana i na swój pieski sposób obcałowuje, pozostawiając - gdzie się tylko da - mokre ślady języka.

Kto chciałby Łatkę przygarnąć, czyli przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt: szczecińskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt - tel. +48 91 487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗
(an)

Fot. Robert STACHNIK

 

Łatka od losu Łatka od losu Łatka od losu

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie