środa, 23 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Krzystek dmucha na zimne

Krzystek dmucha na zimne

Krzystek dmucha na zimne
Data publikacji: 2015-09-25 14:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:41
Wywietleń: 1557 23779

Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację - zadeklarował Piotr Krzystek, prezydent Szczecina, po posiedzeniu Komisji ds Bezpieczeństwa poświęconemu uchodźcom. Wzięli w nim udział przedstawiciele służb, m.in. policji, Straży Granicznej, Straży Miejskiej.

- Omawialiśmy sytuacje standardowe oraz nadzwyczajne, związane z niekontrolowanym napływem uchodźców - mówił prezydent. - Jesteśmy przygotowani na każdy wariant.

Dodał, że w tej chwili ruch uchodźców na terenie naszego województwa jest pod pełną kontrolą. Zapewnił również, że samorząd jest w bieżącym kontakcie ze służbami, i wysoko ocenił współpracę z policją.

- Dmuchamy na zimne - ocenił.

©℗

(as)

Więcej w e-wydaniu i poniedziałkowym wydaniu "Kuriera"

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

IS-totne dane...,
Na www.niezalezna.pl podaja... ze rzekomo az 30 % imigrantow w Niemczech KLAMIE ze pochodza z Syrii ! A wTurcji, FALSZTWY Syryjski Paszport wraz z 2-ma innymi dokumentami mozna szybko kupic - juz za 2000 dolarow ? Radio Szwedzkie w dniu 25/9 w swoich wiadomosciach podalo, ze dziennie do Szwecji przybywa juz okolo 1000 osob ( ! ) co w skali roku... MOZE DAC nawet 365 000 osob, a jest to dopiero PO-cztek - tego Afrykanskiego "Multi-Kulti" na cala Europe...! ! !
2015-09-25 22:14:42
Sorry, ale ci nie wierzę
Krzystek gdybyś nawiązał kontakty z kibicami Pogoni Szczecin, to może bym ci uwierzył, ale ty nawiązałeś współpracę z tymi, którzy nie potrafili poradzić sobie nawet z volkswagenami wysłanymi przez Szwabów do rozjeżdżania Pogodna więc jak mam uwierzyć, że poradzą sobie z najazdem islamistów?
2015-09-25 13:42:16

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie