czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Krzystek dmucha na zimne

Krzystek dmucha na zimne

Krzystek dmucha na zimne
Data publikacji: 2015-09-25 14:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:41
Wywietleń: 1471 23779

Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację - zadeklarował Piotr Krzystek, prezydent Szczecina, po posiedzeniu Komisji ds Bezpieczeństwa poświęconemu uchodźcom. Wzięli w nim udział przedstawiciele służb, m.in. policji, Straży Granicznej, Straży Miejskiej.

- Omawialiśmy sytuacje standardowe oraz nadzwyczajne, związane z niekontrolowanym napływem uchodźców - mówił prezydent. - Jesteśmy przygotowani na każdy wariant.

Dodał, że w tej chwili ruch uchodźców na terenie naszego województwa jest pod pełną kontrolą. Zapewnił również, że samorząd jest w bieżącym kontakcie ze służbami, i wysoko ocenił współpracę z policją.

- Dmuchamy na zimne - ocenił.

©℗

(as)

Więcej w e-wydaniu i poniedziałkowym wydaniu "Kuriera"

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

IS-totne dane...,
Na www.niezalezna.pl podaja... ze rzekomo az 30 % imigrantow w Niemczech KLAMIE ze pochodza z Syrii ! A wTurcji, FALSZTWY Syryjski Paszport wraz z 2-ma innymi dokumentami mozna szybko kupic - juz za 2000 dolarow ? Radio Szwedzkie w dniu 25/9 w swoich wiadomosciach podalo, ze dziennie do Szwecji przybywa juz okolo 1000 osob ( ! ) co w skali roku... MOZE DAC nawet 365 000 osob, a jest to dopiero PO-cztek - tego Afrykanskiego "Multi-Kulti" na cala Europe...! ! !
2015-09-25 22:14:42
Sorry, ale ci nie wierzę
Krzystek gdybyś nawiązał kontakty z kibicami Pogoni Szczecin, to może bym ci uwierzył, ale ty nawiązałeś współpracę z tymi, którzy nie potrafili poradzić sobie nawet z volkswagenami wysłanymi przez Szwabów do rozjeżdżania Pogodna więc jak mam uwierzyć, że poradzą sobie z najazdem islamistów?
2015-09-25 13:42:16

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie