Czwartek, 25 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Korki przed mostem Pionierów

Data publikacji: 14 kwietnia 2016 r. 16:11
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:50
Korki przed mostem Pionierów
 

W cierpliwość uzbroić się muszą szczecińscy kierowcy, którzy wracają z lewobrzeża na prawą stronę miasta. Korek rozpoczyna się na ulicy Gdańskiej, najbardziej ciasno jest zaś przed samym mostem Pionierów. Internauci na różnych formach podają informację, że prócz remontu, do utrudnień przyczyniła się także stłuczka. Zespół prasowy KWP w Szczecinie nie otrzymuje wiadomości o każdej kolizji, dlatego też nie potwierdza ani nie zaprzecza tym wieściom. Tak czy owak podróżujący muszą liczyć się z dłuższym niż zwykle czasem przejazdu. Po g. 16 zaczęła się korkować także ul. Floriana Krygiera.

(kol) 

 

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Mario
2016-04-15 05:39:09
a moze zamiast szybkiego tramwaju ktory jezdzi z ograniczona predkoscia z powodu szyn trzeba bylo odbudowac stara poniemiecka droge i mosty rownolegla do obecnej. Owa droga zaczynala sie za dworcem jeszcze mozna dostrzec stare filary mostu. Jak szczecin ma funkcjonowac z 1 dojazdem na prawy brzeg. od 20 lat to samo a prawy brzeg rosnie i sie rozwija ale nasi wlodarze mieszkaja na warszewie i tam sobie buduja drogi!!!!!
Po co było????
2016-04-14 17:15:55
Dlaczego już rano rozkuto środkowy pas , teraz stoi tam radiowóz "zabezpieczając" i powoduje zwężenie do 1 pasa , a zgodnie z zapowiedzią 2 miały być za dnia drożne !!!!a NOC JEST OD CZEGO ??? CIECIN BEZ GOSPODARZA I STRATEGICZNEGO NADZORU BRAWO PO RAZ KOLEJNY !!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA