piątek, 25 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Korki przed mostem Pionierów

Korki przed mostem Pionierów

Korki przed mostem Pionierów
Data publikacji: 2016-04-14 16:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:59
Wywietleń: 1653 128161

W cierpliwość uzbroić się muszą szczecińscy kierowcy, którzy wracają z lewobrzeża na prawą stronę miasta. Korek rozpoczyna się na ulicy Gdańskiej, najbardziej ciasno jest zaś przed samym mostem Pionierów. Internauci na różnych formach podają informację, że prócz remontu, do utrudnień przyczyniła się także stłuczka. Zespół prasowy KWP w Szczecinie nie otrzymuje wiadomości o każdej kolizji, dlatego też nie potwierdza ani nie zaprzecza tym wieściom. Tak czy owak podróżujący muszą liczyć się z dłuższym niż zwykle czasem przejazdu. Po g. 16 zaczęła się korkować także ul. Floriana Krygiera.

(kol) 

 

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

Komentarze

Mario
a moze zamiast szybkiego tramwaju ktory jezdzi z ograniczona predkoscia z powodu szyn trzeba bylo odbudowac stara poniemiecka droge i mosty rownolegla do obecnej. Owa droga zaczynala sie za dworcem jeszcze mozna dostrzec stare filary mostu. Jak szczecin ma funkcjonowac z 1 dojazdem na prawy brzeg. od 20 lat to samo a prawy brzeg rosnie i sie rozwija ale nasi wlodarze mieszkaja na warszewie i tam sobie buduja drogi!!!!!
2016-04-15 05:39:09
Po co było????
Dlaczego już rano rozkuto środkowy pas , teraz stoi tam radiowóz "zabezpieczając" i powoduje zwężenie do 1 pasa , a zgodnie z zapowiedzią 2 miały być za dnia drożne !!!!a NOC JEST OD CZEGO ??? CIECIN BEZ GOSPODARZA I STRATEGICZNEGO NADZORU BRAWO PO RAZ KOLEJNY !!!!
2016-04-14 17:15:55

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie