Piątek 07 października 2022r. 
REKLAMA

Kończą remont w ul. Piotra Skargi

Data publikacji: 2016-07-15 12:42
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:09
Kończą remont w ul. Piotra Skargi
 
Przypominamy kierowcom o utrudnieniach w przejeździe ul. Piotra Skargi w Szczecinie. W cierpliwość muszą się też uzbroić pasażerowie kursujących nią autobusów linii 67. Jeśli komukolwiek się spieszy, to powinien wziąć pod uwagę czasową zmianę tras podróży przynamniej do wtorku, 19 lipca.

Od początku minionego tygodnia trwają tam prace przy wymianie nawierzchni jezdni. Roboty drogowe ekipy spółki Strabag prowadzą na odcinku od skrzyżowania z ul. Monte Cassino do ronda Jerzego Giedroycia. W związku z remontem nawierzchni kierowcy powinni też zapomnieć, że uda im się zaparkować auta na parkingu przyległym do Jasnych Błoni. Ten zaanektowali póki co także drogowcy.

- Wymiana nawierzchni bitumicznej prowadzona jest w ramach bieżącego utrzymania dróg - wyjaśnia Hanna Pieczyńska, rzeczniczka prasowa Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie.

Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych roboty drogowe powinny zakończyć się we wtorek. W piątek na całej długości była już ułożona nowa warstwa nawierzchni. Do wykonania pozostały regulacje studzienek, wylanie wokół nich nowej nakładki i malowanie nowego oznakowania na jezdni. ©℗

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA