poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kończą remont ul. Drozdowej w Szczecinie

Kończą remont ul. Drozdowej w Szczecinie

Kończą remont ul. Drozdowej w Szczecinie
Data publikacji: 2020-01-17 09:01
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-18 13:41
Wywietleń: 927 438103

Dobiegają końca prace na ul. Drozdowej w Szczecinie. Remontowane są tam dwa odcinki - od skrzyżowania z ulica Wronią do skrzyżowania z ulica Żyzną oraz na odcinku od skrzyżowania z ulica Żyzną do skrzyżowania z ulica Szeroką.

- Wykonawca przebudował sieć wodno-kanalizacyjną oraz zainstalował oświetlenie uliczne. Dodatkowo usunął kolizje z sieciami teletechnicznymi oraz ułożył nawierzchnie jezdni i chodników. Pozostało przygotowanie oznakowania poziomego i pionowego zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu, wykonanie urządzeń BRD i małej architektury oraz prace przy humusowaniu skarp i poboczy wraz z obsianiem trawą - informuje Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZDiTM.

Koszt całej inwestycji to około 3,5 mln. zł.

(ip)

Fot. ZDiTM

Kończą remont ul. Drozdowej w Szczecinie

Komentarze

Mieszkaniec 2
No właśnie. Kto zezwolił i w zamian za co, żeby na osiedlu domków jednorodzinnych, z uchwalonym planem zagospodarowania postawić bloki??? Może kurier przeprowadzi dziennikarskie śledztwo?
2020-01-18 09:28:32
Mieszkaniec.
I niedługo bedzie wygladała tak jak ul. Żyzna, rozjechana przez sprzęt budowlany i potęzne samochody ciężarowe. Ul. Misia Wojtka po deszczu kałuże bo studzienki źle wykonane, Polbruk położony na piachu i po tym jężdża sam ciężarowe z budowy bloków/kto na to pozwolił/ tzw Tarasy Krzekowo.
2020-01-17 17:17:09
Rene
Miasto teraz musi szybko drogi w okolicy budować, skoro wydało pozwolenie aby wśród domków jednorodzinnych pobudować osiedle trzykondygnacyjnych bloczków w gęstej zabudowie bez możliwości dojazdu. Może tym warto się zainteresować?
2020-01-17 15:47:12
ggg
samochody będą mogły jeździć ile fabryka dała czy będą progi zwalniające?
2020-01-17 14:57:34
No, po tym doniesieniu mogę spokojnie umrzeć.
.
2020-01-17 10:27:25
Gość
"Fajne te szerokie chodniki... " Szersze niż na ul. Warcisława, po wciśnięciu drogi dla rowerów i zabarierkowaniu.
2020-01-17 10:19:19
Fajne te szerokie chodniki...
Takie nie potrzebne
2020-01-17 09:48:07
Gość
A kiedy skończą ul. Arkońską?
2020-01-17 09:19:50