Sobota 04 lutego 2023r. 
REKLAMA

Komu podpadła radna?

Data publikacji: 2016-06-01 10:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:04
Komu podpadła radna?
 

Nieznani sprawcy spryskali pianką budowlaną samochód należący do międzyzdrojskiej radnej Iwony Czyż, stojący pod jej domem. Wezwana na miejsce policja zabezpieczyła ślady i szuka sprawców. Radna zastanawia się komu mogła aż tak podpaść.

Jest to pierwsza kadencja radnej Iwony Czyż w lokalnym samorządzie. Od początku zasiada w klubie opozycji i od pierwszej chwili zyskała miano najaktywniejszej wśród obecnie zasiadających w Radzie Miejskiej. Zawsze skrupulatnie przygotowana, z długą listą interpelacji i zapytań do organu wykonawczego podczas każdej sesji (a także pomiędzy sesjami) dociekliwie stara się wgłębiać się w wiele trudnych tematów. Czy komuś mogło się to nie spodobać?

– Dzień przed zniszczeniem mojego mienia ujęłam za handlującymi przy promenadzie, którym budowlańcy z toczącej się tuż przy molo inwestycji, ograniczyli dojazd do punktów handlowych i gastronomicznych, choć zgodnie z umową, jaką podpisali z burmistrzem, teren przed molo mogą zająć dopiero od 1 czerwca br. Zastanawiam się, czy to może mieć jakiś związek z nocnym wandalizmem – dedukuje radna Iwona Czyż w rozmowie z „Kurierem”.

Zapewnia, że nocna próba zastraszenia nie zniechęci jej do dalszego zadawania pytań i stawania w obronie interesów mieszkańców gminy. Dodaje, że to nie jest pierwszy incydent, kiedy ktoś próbuje jej dokuczyć.
©℗
Tekst i fot. (maz)

Więcej w „Kurierze Szczecińskim” i e-wydaniu z 1 czerwca 2016 r.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

PO slubowaniu,
2016-06-01 23:53:47
A nie jest ta Pani rowniez Tesciowa...??
Do "bez komentarza"
2016-06-01 13:52:55
No chyba, że ktoś chciał wrobić budowlańców...
Bez komentarza
2016-06-01 11:20:10
Radna ujęła się za sprzedawcami, którym budowlańcy blokują wyjazd, a następnie jej samochód został zniszczony pianką budowlaną. Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, aby zauważyć związek. Dodając fakt, że budowlańcy rozumem nie grzeszą, to resztę można sobie dopisać.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA