wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Komu podpadła radna?

Komu podpadła radna?

Komu podpadła radna?
Data publikacji: 2016-06-01 10:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:04
Wywietleń: 2432 136104

Nieznani sprawcy spryskali pianką budowlaną samochód należący do międzyzdrojskiej radnej Iwony Czyż, stojący pod jej domem. Wezwana na miejsce policja zabezpieczyła ślady i szuka sprawców. Radna zastanawia się komu mogła aż tak podpaść.

Jest to pierwsza kadencja radnej Iwony Czyż w lokalnym samorządzie. Od początku zasiada w klubie opozycji i od pierwszej chwili zyskała miano najaktywniejszej wśród obecnie zasiadających w Radzie Miejskiej. Zawsze skrupulatnie przygotowana, z długą listą interpelacji i zapytań do organu wykonawczego podczas każdej sesji (a także pomiędzy sesjami) dociekliwie stara się wgłębiać się w wiele trudnych tematów. Czy komuś mogło się to nie spodobać?

– Dzień przed zniszczeniem mojego mienia ujęłam za handlującymi przy promenadzie, którym budowlańcy z toczącej się tuż przy molo inwestycji, ograniczyli dojazd do punktów handlowych i gastronomicznych, choć zgodnie z umową, jaką podpisali z burmistrzem, teren przed molo mogą zająć dopiero od 1 czerwca br. Zastanawiam się, czy to może mieć jakiś związek z nocnym wandalizmem – dedukuje radna Iwona Czyż w rozmowie z „Kurierem”.

Zapewnia, że nocna próba zastraszenia nie zniechęci jej do dalszego zadawania pytań i stawania w obronie interesów mieszkańców gminy. Dodaje, że to nie jest pierwszy incydent, kiedy ktoś próbuje jej dokuczyć.
©℗
Tekst i fot. (maz)

Więcej w „Kurierze Szczecińskim” i e-wydaniu z 1 czerwca 2016 r.

Komentarze

PO slubowaniu,
A nie jest ta Pani rowniez Tesciowa...??
2016-06-01 23:53:47
Do "bez komentarza"
No chyba, że ktoś chciał wrobić budowlańców...
2016-06-01 13:52:55
Bez komentarza
Radna ujęła się za sprzedawcami, którym budowlańcy blokują wyjazd, a następnie jej samochód został zniszczony pianką budowlaną. Nie trzeba być Sherlockiem Holmesem, aby zauważyć związek. Dodając fakt, że budowlańcy rozumem nie grzeszą, to resztę można sobie dopisać.
2016-06-01 11:20:10

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie