wtorek, 29 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kłopotliwa przebudowa. Nikt nie chce tego robić

Kłopotliwa przebudowa. Nikt nie chce tego robić

Kłopotliwa przebudowa. Nikt nie chce tego robić
Data publikacji: 2016-05-31 15:56
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:04
Wywietleń: 1826 136067

Nie uda się przed sezonem przeprowadzić planowanej przebudowy schodów z mola na plażę w Międzyzdrojach. Miasto dotąd nie znalazło wykonawcy tej inwestycji.

Pomimo dwóch przetargów nie zgłosił się ani jeden chętny do przeprowadzenia remontu. O konieczności przebudowania schodów, które często zalewane są przez morskie fale, mówi się w kurorcie od dłuższego czasu. Dopiero niedawno zabezpieczono na to środki w gminnym budżecie. Założono, że schody powinny być położone równolegle do linii wody, wzdłuż wydm. Nie wiadomo jednak, czy i kiedy uda się przeprowadzić przebudowę.

– Obecnie przygotowujemy trzeci przetarg. Warunki się nie zmienią, poza terminem wykonania. Jeśli tym razem zgłosi się wykonawca, dopuszczamy przeprowadzenie inwestycji po sezonie – informuje Henryk Nogala, sekretarz urzędu w Międzyzdrojach. ©℗

Tekst i fot. Małgorzata Aftewicz

Komentarze

stary człowiek a może
Może niech miasto rozmawia z wykonawcą przebudowy pasażu i mola-Adlerem.Oni podobno mają w tym miejscu dużą inwestycję robić- ( rozbudowa ) więc nie można połączyć tych dwóch przedsięwzięć i robic w ramach jednego projektu-?.No chyba,że z wielkich planów Adlera nic nie wyszło,bo i tak może być.W Polsce wszystko jest możliwe,to nieprzewidywalny Kraj.
2016-05-31 18:04:39

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie