Środa, 29 listopada 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Kłopotliwa przebudowa. Nikt nie chce tego robić

Data publikacji: 31 maja 2016 r. 15:56
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:04
Kłopotliwa przebudowa. Nikt nie chce tego robić
 

Nie uda się przed sezonem przeprowadzić planowanej przebudowy schodów z mola na plażę w Międzyzdrojach. Miasto dotąd nie znalazło wykonawcy tej inwestycji.

Pomimo dwóch przetargów nie zgłosił się ani jeden chętny do przeprowadzenia remontu. O konieczności przebudowania schodów, które często zalewane są przez morskie fale, mówi się w kurorcie od dłuższego czasu. Dopiero niedawno zabezpieczono na to środki w gminnym budżecie. Założono, że schody powinny być położone równolegle do linii wody, wzdłuż wydm. Nie wiadomo jednak, czy i kiedy uda się przeprowadzić przebudowę.

– Obecnie przygotowujemy trzeci przetarg. Warunki się nie zmienią, poza terminem wykonania. Jeśli tym razem zgłosi się wykonawca, dopuszczamy przeprowadzenie inwestycji po sezonie – informuje Henryk Nogala, sekretarz urzędu w Międzyzdrojach. ©℗

Tekst i fot. Małgorzata Aftewicz

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

stary człowiek a może
2016-05-31 18:04:39
Może niech miasto rozmawia z wykonawcą przebudowy pasażu i mola-Adlerem.Oni podobno mają w tym miejscu dużą inwestycję robić- ( rozbudowa ) więc nie można połączyć tych dwóch przedsięwzięć i robic w ramach jednego projektu-?.No chyba,że z wielkich planów Adlera nic nie wyszło,bo i tak może być.W Polsce wszystko jest możliwe,to nieprzewidywalny Kraj.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA