Wtorek, 20 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Koła akrobatyczne i pilates w parku Żeromskiego

Data publikacji: 08 czerwca 2019 r. 23:01
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:42
Koła akrobatyczne i pilates w parku Żeromskiego
 

Kto jeszcze nie ma planów na niedzielę, ten w samo południe może podjąć niecodzienne wyzwanie w parku Żeromskiego. Do udziału w nim - z kołami akrobatycznymi, matami i kondycją - zaprasza stowarzyszenie Nasze Śródmieście Szczecin.

Na najbliższą niedzielę (9 czerwca) zaplanowano pierwsze z cyklu spotkań plenerowych ph. „Koła akrobatyczne i pilates w parku Żeromskiego". Następne - od godz. 12 i również na tyłach pomnika Adama Mickiewicza - odbywać się w odstępach tygodniowych. Na tę niedzielę zaplanowano: godz. 12 - pilates oraz aerial hoop kids (6-15 lat), a na godz. 13 - jogę oraz aerial hoop dorośli (16+).

Zajęcia dla każdego, bezpłatne i na dodatek w „pięknych okolicznościach przyrody". I to jakie! Pomyślane dla całej rodziny.

- Pilates jest metodą ćwiczeń pozwalającą na wzmocnienie mięśni głębokich, odpowiedzialnych za naszą postawę i sprawność. Jest odpowiedni dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Natomiast joga to swoista nauka kontroli umysłu oraz ciała poprzez ruch. Wspomaga koncentrację, relaks, wzmacnia i uelastycznia ciało, pozwalając na precyzyjne opanowanie ruchu i oddechu. I jeszcze aerial hoop, czyli taniec na kole, w powietrzu, na zawieszonej obręczy. Wykonuje się na niej ćwiczenia wymagające siły, elastyczności, a nawet odwagi. Jest to na pewno efektowna, choć też wymagająca forma ćwiczeń przez zabawę dla dzieci oraz dorosłych - zakres i atuty plenerowych ćwiczeń dla całej rodziny przedstawiają organizatorzy z Naszego Śródmieścia Szczecin, zapewniając jednocześnie profesjonalną opiekę trenerską PrimeFit Pole Dance & Pilates Studio.

Uwaga: cykl plenerowy ph. „Koła akrobatyczne i pilates w parku Żeromskiego" to tylko trzy spotkania. Otwarte dla wszystkich i bez zgłoszeń, wystarczy zabrać matę do ćwiczeń jogi.

(an)

Fot. Nasze Śródmieście Szczecin

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA