czwartek, 18 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > KOD kontra premier Szydło

KOD kontra premier Szydło

KOD kontra premier Szydło
Data publikacji: 2017-06-08 13:36
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:42
Wywietleń: 1103 268090

"Brocha, Szczecin cię nie kocha", "Pani Szydło, twoje kłamstwo nam już zbrzydło", "Pani Szydło to straszydło" – takie i tego rodzaju brawurowe hasła wznosili przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji pod Filharmonią Szczecińską.

Do Filharmonii przyjechała premier Beata Szydło, aby otworzyć Kongres Morski. "Jaka ona pani?", skwitowała okrzyk o "straszydle" jedna z uczestniczek protestu. Protestującym nie podobała się polityka rządu w całości, a nawiązywali do takich spraw jak m.in. działania ministra Szyszki, który "ogałaca Polskę z drzew", śmierć Igora Stachowiaka na wrocławskim komisariacie czy ekshumacje zwłok katastrofy smoleńskiej, które wedle KOD są "profanacją" oraz "tańczeniem na grobach". W manifestacji KOD-u wzięło udział ok. 60 osób. ©℗

(as)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

kZG
ale jaja , ale jaja , ale jaja .. itd - niedługo się pozabijacie , a młodzi dalej będą słuchać zajebistej muzY / CZARNEJ MUZYKI ANALFABETÓW Z PRZEDMIEŚĆ- i odjeżdżać od WARTOŚCI . POLSKO , żyjesz ? / CO WY STARZY- ANTY / KOMUCHY ,ANTY/PISIORY -macie jeszcze do wykrzyczenia na ulicy niegdyś pięknego miasta ?
2017-06-09 16:06:17
Obiektywny
Pełowcom płacą za udział w marszach w tak zwanej "obronie demokracji". Wcale bym się nie zdziwił, gdyby tak samo robili za trollowanie w necie. @do kodziarzy: 100/100
2017-06-09 12:33:09
Nic nigdy dla Szczecina nie zrobiłaś
To po co tu przyjeżdżasz się promować ?
2017-06-09 12:27:05
Ker, zdecyduj się
Najpierw bijesz brawo złodziejom i zdrajcom, a potem krzyczysz do nich won. To pachnie schizofrenią
2017-06-09 11:28:46
Śmiecie z KOD.
KOD to lewacko - liberalne rozżalone śmiecie. To jednocześnie ciekawostka dla młodych Polaków. Nigdy więcej komuny w Polsce.
2017-06-09 11:04:13
Szczecin
60 osob to nie szczecin. Ona przynajmniej probuje. jak odbuduja stocznie to ludzie zdanie zmienia.
2017-06-09 10:44:55
Marcin
czy ktokolwiek z ludzi myslacych i krytykujacych Rzad pomyslal kogo Oni wspieraja? wspieraja Tuska i Po. A to przeciez Oni zniszczyli przemysl w Szczecinie a teraz mowia ze beda go odbudowywac? to po co to niszczyli? to sa ub-eckie dzieci i nie dajmy sie zwiesc.
2017-06-09 10:42:25
Do wawrzek
Wynocha ruski synu z polskiego forum. Popisz sobie na Izwiestii, a od Polaków wara.
2017-06-09 09:46:56
ker
Brawo PIS! Brawo Premier Szydło! Złodzieje i zdrajcy WONNNN!!!!!!!
2017-06-09 09:16:55
M.Dem.
Byłoby dobrze, gdyby premier Szydło wybaczyla szczecinianom ich frustrację skutkująca "niedyplomatycznymi" wypowiedziami. Bowiem przyczyny złej oceny rządzenia tym miastem, regionem, krajem istnieją. Chociażby ostatnia głośna inwestycja ponad 4 mln zł w...ścieżkę rowerową i kajaki w Siadle Dolnym. Ścieżka rowerowa w miejscowości typu wiejskiego, gdzie rower mało kiedy zagrożony kraksa, jest napewno mniejszą potrzebą ludności regionu niż tworzenie nowych miejsc pracy dla utrzymania życia ludzi. Stocznie, przemysl odzieżowy, etc. poza pomyslunkiem rządzacych na rozwoj czy ich zastepowalnosc. Rozwoj przemyslu zbrodni na zwierzetach trudno nazwac dzialaniem na rozwoj umyslowy i materialny ludnosci. Czyj interes w regionie sie realizuje? Niepokoje oddolne czesci ludnosci nie sa wrogie moze osobie premier Szydlo ale polityce. To jest realizacja polityki ponadpanstwowej, ktorej, siła rzeczy, sens niekorzystnie dla tej polityki rozumiany, jest kojarzony takze z osoba premiera rzadu.
2017-06-09 09:07:51
Wszystkie komentarze przeciwko KOD pisze jedna osoba
Te same posty Marysia, arti, trzecia a, obrotowy lux. Widać gołym okiem że PiS opłaca jakiegoś oszołoma żeby celowo siał ferment na forum.
2017-06-09 08:49:57
do kodziarzy
Wasze hasła świadczą o was. Mała rozwrzeszczana grupka. A w filharmonii gromkie brawa dla pani premier od tysiąca osób. Przedsiębiorcy cenią dobry rząd. Złodzieje krzyczą.
2017-06-09 08:09:48
Akn
Bardzo wyraźnie widać, że większość komentarzy - opluwających tę grupę protestujących ludzi - napisała jedna osoba. Na dodatek niezbyt sprawnie posługująca się językiem polskim. W krótkim tekście kilkadziesiąt błędów. Patrz: @Marysia, @arti, @Trzecia "A', @Oborowy lux :-)
2017-06-09 07:42:15
prz rwa
Chyba mieli przerwę w zajęciach uniwersytetu III wieku ;)
2017-06-09 07:07:24
brajdel
Kongres i to jeszcze miedzynarodowy. A uruchomcie najpierw stocznię.Te od lat stojące suwnice, pordzewiałe dźwigi,zamulone nabrzeża,zdewastowane pochylnie,bocznice, wyposażenie hal.Zorganizujcie sobie fachowców, najlepiej z Ukrainy bo nasi są w Norwegii lub Holandii.A GDZIE BIURO KONSTRUKCYJNE, NADZÓR I WIELE, WIELE INNYCH RZECZY.Blachy, kable,rury,szalupy,łańcuchy kotwiczne i kotwice,śruby napędowe,silniki, windy etc to skąd niby mają być? Z zagranicy?Kto u nas jeszcze to produkuje? I przestańcie w końcu pieprzyć o tej odnowie.PiS Odnowiciel.Kto się na tym zna to nie da sie nabrać na te bzdury. Brawo KOD.
2017-06-09 02:06:27
Oborowy lux
Te ryki i plugastwa pochodza NIE od Szczecinian. To sa pasozyty ktore NIE pracuja, Nic NIE robja pozytecznego dla Szczecina, korzystaja z wszystkich "panstwowych zasilkow", zaspokajaja sie tylko aby komus "dowalic", zniszczyc, wyzwac, tak jak robili to ich dziadkowie w PRL-u ale wtedy Prawo bylo inne - NIE tak LIBERALNE jak dzis. Za takie traktowanie (bez wzgledu na to czy to sa osoby reprezentujace Nasza Polske czy nasi sasiedzi czy znajomi- wowczas byl co najmniej wyrok z Kolegium. Prosze spojzec na tych "zadymiaczy" , czy oni wiedza po co zyja, czy oni daja cos faktyczne dobrego dla nawet dla siebie samego.(oprocz konsumpcjii A JAKZE), Bo jak trzeba byc beznadziejnie nierozgarnietym umyslowo aby isc i publicznie "bluzgac" nie zwracajac uwagi ze inni Szczecinianie to widza i musza slyszec. !!! A skad oni wiedza jak odczuwaja to osoby stojace obok, czy trzeba im ryczec w uszy te plugastwa. A gdzie jest GODNOSC POLAKA, osobista, itp.? Patrzac z perspektywy czasu - to jakakolwiek osoba by nie wstapila na stanowisko Premiera czy Prezydenta Polski to zawsze tym zadymiaczom jest w poprzek!!!! TAK-TAK - stale wam jest w poprzek!!! Przypominam - ze NIE jest latwe zarzadzaanie naszym krajem w dzisiejszych czasach gdzie kazde Panstwo nas otaczjace i dalsze grabja dla siebie ile sie da. Ja wspolczuje Pani Premier ze chce dokonac zmian na lepsze uzywajac swojej wiedzy dla kazdego z nas ALE to nie jest takie latwe i proste. Wierze ze mamy Szczecinian myslacych, kulturalnych, i silnych w wierze , ze potrafja ukrucic tych " pomywakow co tylko chca miec, miec, zazdroscic,krasc, niszczyc,itp. " Czy czasem NIE wkradl sie do POLSKI ISIS - mowjacy po polsku? Tak-Tak to sie od tego zaczyna - a potem sa wy -buchy, palenia, i wyniszczenia naszego Narodu - bo taka jest doktryna tych co tylko znaja slowa - jakie niosa na swych transparentach !!!! i publicznie wykrzykuja plugastwa. A co wy takiego dobrego i madrego zrobiliscie dla Polski, Szczecina - Nie wspomne juz o samych sobie?!!! CO! SZCZECINIANIE NIE pozwalajcie aby nasze MIASTO bylo rozmywane przez roznego rodzaju "pomyje." i zadymiaczy z zewnatrz!!!
2017-06-09 01:55:33
Trzecia "A'
Marysia Te ryki i plugastwa pochodza NIE od Szczecinian. To sa pasozyty ktore NIE pracuja, Nic NIE robja pozytecznego dla Szczecina, korzystaja z wszystkich "panstwowych zasilkow", zaspokajaja sie tylko aby komus "dowalic", zniszczyc, wyzwac, tak jak robili to ich dziadkowie w PRL-u ale wtedy Prawo bylo inne - NIE tak LIBERALNE jak dzis. Za takie traktowanie (bez wzgledu na to czy to sa osoby reprezentujace Nasza Polske czy nasi sasiedzi czy znajomi- wowczas byl co najmniej wyrok z Kolegium. Prosze spojzec na tych "zadymiaczy" , czy oni wiedza po co zyja, czy oni daja cos faktyczne dobrego dla nawet dla siebie samego.(oprocz konsumpcjii A JAKZE), Bo jak trzeba byc beznadziejnie nierozgarnietym umyslowo aby isc i publicznie "bluzgac" nie zwracajac uwagi ze inni Szczecinianie to widza i musza slyszec. !!! A skad oni wiedza jak odczuwaja to osoby stojace obok, czy trzeba im ryczec w uszy te plugastwa. A gdzie jest GODNOSC POLAKA, osobista, itp.? Patrzac z perspektywy czasu - to jakakolwiek osoba by nie wstapila na stanowisko Premiera czy Prezydenta Polski to zawsze tym zadymiaczom jest w poprzek!!!! TAK-TAK - stale wam jest w poprzek!!! Przypominam - ze NIE jest latwe zarzadzaanie naszym krajem w dzisiejszych czasach gdzie kazde Panstwo nas otaczjace i dalsze grabja dla siebie ile sie da. Ja wspolczuje Pani Premier ze chce dokonac zmian na lepsze uzywajac swojej wiedzy dla kazdego z nas ALE to nie jest takie latwe i proste. Wierze ze mamy Szczecinian myslacych, kulturalnych, i silnych w wierze , ze potrafja ukrucic tych " pomywakow co tylko chca miec, miec, zazdroscic,krasc, niszczyc,itp. " Czy czasem NIE wkradl sie do POLSKI ISIS - mowjacy po polsku? Tak-Tak to sie od tego zaczyna - a potem sa wy -buchy, palenia, i wyniszczenia naszego Narodu - bo taka jest doktryna tych co tylko znaja slowa - jakie niosa na swych transparentach !!!! i publicznie wykrzykuja plugastwa. A co wy takiego dobrego i madrego zrobiliscie dla Polski, Szczecina - Nie wspomne juz o samych sobie?!!! CO! SZCZECINIANIE NIE pozwalajcie aby nasze MIASTO bylo rozmywane przez roznego rodzaju "pomyje." i zadymiaczy z zewnatrz!!
2017-06-09 01:52:59
Myślący
Rząd PiS rzeczywiście zły, kraść nie daje. I z czego nasze dzieci będą żyły?
2017-06-09 00:03:37
mpl
Drodzy współmieszkańcy Szczecina. Szanujmy się. Zdecydowanie uważam że tzw dobra zmiana to najbardziej populistyczny i szkodliwy rząd od czasów komuny. Dla nas i dla naszych dzieci które te gigantyczne zapożyczanie się na przejedzenie będą spłacać. I nie nie czyni mnie to ani SBkiem, ani "alimenciarzem, aferzystą, alfonsem" jak tu jeden z przedmówców sugerował. Powariowaliście ludzie? Jak można tak bezpodstawnie obrażać innych i to tak haniebnie? Bo mają inne poglądy? Zgroza ogarnia. A później tymi samymi ustami będziecie hostie całować tak?
2017-06-08 23:38:50
Myślący
Frustracja KODziarzy wynika stąd, źe ściepa na Mateusza prowadzona wśród ledwie 60 sztuk (,,cały Szczecin,, haha) będzie marna. A właśnie gdzie jest Kutzyk?
2017-06-08 23:14:26
Polacy kontra kłamliwa Brocha
Taki powinien być tytuł
2017-06-08 22:17:30
Marysiu
Proszę wyłączyć komputer i wrócić na salę. Pielęgniarka zaraz będzie roznosic psychotropy
2017-06-08 22:02:38
aga
Nikt jej tu w Szczecinie nie chcę więc po kiego diabła ciągle tu przyjeżdża. Jeszcze nigdy nic dla naszego regionu dobrego nie zrobiła. Zostaw kobieto wreszcie nasze miasto w spokoju
2017-06-08 21:57:04
Rząd Szydło to najgorszy rząd po 1989 roku
Armia w rozsypce, gospodarka w ruinie, policja morduje ludzi, szpitale bankrutuja do tego PiS doprowadził Polskę w niecałe 2 lata
2017-06-08 21:30:39
Wawrzek
Tak trzymać Pani Premier wszystkiego najlepszego w Pani Rządzie nadzieja dla tego Regionu dużo zdrowia. Nie należy przejmować się wrzaskami opłaconych, otumanionych ludzi wśród których ukrywają się prowodyrzy. Tych którzy wrzeszczą przeciwko Polsce wydusić jak gnidy.
2017-06-08 21:25:25
@Marysia (czy też Masza)
Ile rubli dostajesz za takie wypociny wypisywane w obronie reżimu z putinowskiego nadania ?
2017-06-08 20:55:04
Borubar
Gnojek z megafonem pokrzyczy sobie do SBeckich emerytów dopóki mu płacą. Przestaną, to pierwszy zwinie się na zmywak do UK.
2017-06-08 20:50:27
arti
Te ryki i plugastwa pochodza NIE od Szczecinian. To sa pasozyty ktore NIE pracuja, Nic NIE robja pozytecznego dla Szczecina, korzystaja z wszystkich "panstwowych zasilkow", zaspokajaja sie tylko aby komus "dowalic", zniszczyc, wyzwac, tak jak robili to ich dziadkowie w PRL-u ale wtedy Prawo bylo inne - NIE tak LIBERALNE jak dzis. Za takie traktowanie (bez wzgledu na to czy to sa osoby reprezentujace Nasza Polske czy nasi sasiedzi czy znajomi- wowczas byl co najmniej wyrok z Kolegium. Prosze spojzec na tych "zadymiaczy" , czy oni wiedza po co zyja, czy oni daja cos faktyczne dobrego dla nawet dla siebie samego.(oprocz konsumpcjii A JAKZE), Bo jak trzeba byc beznadziejnie nierozgarnietym umyslowo aby isc i publicznie "bluzgac" nie zwracajac uwagi ze inni Szczecinianie to widza i musza slyszec. !!! A skad oni wiedza jak odczuwaja to osoby stojace obok, czy trzeba im ryczec w uszy te plugastwa. A gdzie jest GODNOSC POLAKA, osobista, itp.? Patrzac z perspektywy czasu - to jakakolwiek osoba by nie wstapila na stanowisko Premiera czy Prezydenta Polski to zawsze tym zadymiaczom jest w poprzek!!!! TAK-TAK - stale wam jest w poprzek!!! Przypominam - ze NIE jest latwe zarzadzaanie naszym krajem w dzisiejszych czasach gdzie kazde Panstwo nas otaczjace i dalsze grabja dla siebie ile sie da. Ja wspolczuje Pani Premier ze chce dokonac zmian na lepsze uzywajac swojej wiedzy dla kazdego z nas ALE to nie jest takie latwe i proste. Wierze ze mamy Szczecinian myslacych, kulturalnych, i silnych w wierze , ze potrafja ukrucic tych " pomywakow co tylko chca miec, miec, zazdroscic,krasc, niszczyc,itp. " Czy czasem NIE wkradl sie do POLSKI ISIS - mowjacy po polsku? Tak-Tak to sie od tego zaczyna - a potem sa wy -buchy, palenia, i wyniszczenia naszego Narodu - bo taka jest doktryna tych co tylko znaja slowa - jakie niosa na swych transparentach !!!! i publicznie wykrzykuja plugastwa. A co wy takiego dobrego i madrego zrobiliscie dla Polski, Szczecina - Nie wspomne juz o samych sobie?!!! CO! SZCZECINIANIE NIE pozwalajcie aby nasze MIASTO bylo rozmywane przez roznego rodzaju "pomyje." i zadymiaczy z zewnatrz!!!
2017-06-08 20:47:46
Brocha wyjazd ze Szczecina
I nigdy więcej tu nie wracaj
2017-06-08 20:43:29
stary człowiek a może
Jak to po co przyjeżdża-wybory idą trzeba jeździć i uprawiać polityczny fałsz na zdrowym wyborczym organizmie aby potem plony były.Po wyborczych żniwach nastanie to co widzimy teraz.Tylko teraz już ciemny lud nie da się wpuścić w maliny lub kupić za "złupione innym" złotówki.
2017-06-08 20:36:38
Marysia
Te ryki i plugastwa pochodza NIE od Szczecinian. To sa pasozyty ktore NIE pracuja, Nic NIE robja pozytecznego dla Szczecina, korzystaja z wszystkich "panstwowych zasilkow", zaspokajaja sie tylko aby komus "dowalic", zniszczyc, wyzwac, tak jak robili to ich dziadkowie w PRL-u ale wtedy Prawo bylo inne - NIE tak LIBERALNE jak dzis. Za takie traktowanie (bez wzgledu na to czy to sa osoby reprezentujace Nasza Polske czy nasi sasiedzi czy znajomi- wowczas byl co najmniej wyrok z Kolegium. Prosze spojzec na tych "zadymiaczy" , czy oni wiedza po co zyja, czy oni daja cos faktyczne dobrego dla nawet dla siebie samego.(oprocz konsumpcjii A JAKZE), Bo jak trzeba byc beznadziejnie nierozgarnietym umyslowo aby isc i publicznie "bluzgac" nie zwracajac uwagi ze inni Szczecinianie to widza i musza slyszec. !!! A skad oni wiedza jak odczuwaja to osoby stojace obok, czy trzeba im ryczec w uszy te plugastwa. A gdzie jest GODNOSC POLAKA, osobista, itp.? Patrzac z perspektywy czasu - to jakakolwiek osoba by nie wstapila na stanowisko Premiera czy Prezydenta Polski to zawsze tym zadymiaczom jest w poprzek!!!! TAK-TAK - stale wam jest w poprzek!!! Przypominam - ze NIE jest latwe zarzadzaanie naszym krajem w dzisiejszych czasach gdzie kazde Panstwo nas otaczjace i dalsze grabja dla siebie ile sie da. Ja wspolczuje Pani Premier ze chce dokonac zmian na lepsze uzywajac swojej wiedzy dla kazdego z nas ALE to nie jest takie latwe i proste. Wierze ze mamy Szczecinian myslacych, kulturalnych, i silnych w wierze , ze potrafja ukrucic tych " pomywakow co tylko chca miec, miec, zazdroscic,krasc, niszczyc,itp. " Czy czasem NIE wkradl sie do POLSKI ISIS - mowjacy po polsku? Tak-Tak to sie od tego zaczyna - a potem sa wy -buchy, palenia, i wyniszczenia naszego Narodu - bo taka jest doktryna tych co tylko znaja slowa - jakie niosa na swych transparentach !!!! i publicznie wykrzykuja plugastwa. A co wy takiego dobrego i madrego zrobiliscie dla Polski, Szczecina - Nie wspomne juz o samych sobie?!!! CO! SZCZECINIANIE NIE pozwalajcie aby nasze MIASTO bylo rozmywane przez roznego rodzaju "pomyje." i zadymiaczy z zewnatrz!!!
2017-06-08 19:26:40
@zed
Powiatowy to jest twój Kubuś.
2017-06-08 19:25:30
najlepsza szefowa rządu ever
Cały świat nam zazdrości. Jestem dumny z Pani Premier! A resortowi emeryci tylko wstyd przynoszą polskiemu Szczecinowi.
2017-06-08 19:21:49
daro
Szydło jest tylko pacynką w rekach Kaczyńskiego. To Jarosław Wiecznie Smoleński jest prawdziwym źródłem zła w Polsce.
2017-06-08 19:12:38
Szydło do dymisji
Sytuacja życiowa Polaków jeszcze nigdy nie była tak zła jak teraz. PiS obiecywał złote góry, a tymczasem coraz więcej Polaków żyje w nędzy. Dobrze mają się tylko prominenci pisowscy na swoich ciepłych posadkach.
2017-06-08 18:35:17
kodomici.
wstyd i hańba.
2017-06-08 18:34:45
zed
Powiatowa to się nadaje do obierania ziemniaków, a nie rządzenia krajem.
2017-06-08 18:24:17
Olek
Rzeczywiście mała kupka kodziarzy. Mój Ciapek robi większe.
2017-06-08 17:57:41
77
Tak niewiele żądam Tak niewiele pragnę Tak niewiele widziałem Tak niewiele zobaczę Tak niewiele myślę Tak niewiele znaczę Tak niewiele słyszałem Tak niewiele potrafię Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać nie umiem Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać nie umiem Tak niewiele miałem Tak niewiele mam Mogę stracić wszystko Mogę zostać sam Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać nie umiem Wolność kocham i rozumiem Wolności... Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać nie umiem Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać nie umiem Tak niewiele miałem Tak niewiele mam Mogę rzucić wszystko Mogę zostać sam Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać nie umiem Wolność kocham i rozumiem Wolności oddać nie umiem 2x Tylko to mozna wkleic i napisac ,robcie tak za kazdym razem jak ktos zacznie szambo lać
2017-06-08 17:38:15
Włącz Myślenie
Szczecinianin ....wypowiadaj się w swoim imieniu !!! a poza tym chyba przeceniasz garstkę emerytowanych komunistów i ubeków kwiczących że im syte emeryturki utnie się !!
2017-06-08 17:30:28
TZ.
Bardzo eleganckie i kąpetętne te chasła.
2017-06-08 17:23:25
Szczecinianka z urodzenia
Ale tu pachnie pisiorowymi trolami 😀
2017-06-08 17:09:38
Kkod
Gdyby nie było demokracji to by nie mogli krzyczeć, ale jest, więc z tego korzystają.
2017-06-08 16:44:29
dante
Szczecinianin !!!! daj przykłady kłamców od koryta ich odsunęła to kwiczą jak swinie. Pani Premier tak trzymać i wytrzymać do konca
2017-06-08 16:39:00
fack
każdy ma prawo protestować nawet umysłowo chorzy ....niech sobie wychodzą na dwór ile można siedzieć na oddziale psychiatrycznym
2017-06-08 16:29:16
Adam
Ej gorszy sorcie ,wasze wpisy na normalnych juz nie działają ,od roku straszycie,straszycie,straszycie ,człowiek rozgląda się,patrzy co się dzieje ,i nic z waszego widzimisie nie widać,
2017-06-08 16:26:47
Akcja " lewak "
Trzeba robić jak najwięcej zdjęć KOD-arzom. Wielu z nich ma ciepłe , dobrze płatne posady w urzędach państwowych. Zdjęcia publikować w Internecie i rozpoznawać to szujostwo.
2017-06-08 16:25:36
Wawrzek
To są ci, którzy wiwatowali na cześć Tuska i Pawlaka za decyzję likwidacji Przemysłu Stoczniowego i Gospodarki Morskiej, ci których radowała upadłość Stoczni i podział terenów na działki deweloperskie pod komendą senatora Misiaka skąd się biorą takie osobliwości? jak ten przeszukiwacz damskich torebek?
2017-06-08 16:22:06
wypad
żadnego pisiorstwa w Szczecinie
2017-06-08 16:20:17
Popieram premier Szydło i prezydenta Dudę.
.
2017-06-08 16:11:39
straSzydło
Czeka Cię Trybunał Stanu za blokowanie publikacji wyroków Trybunału Konstytucyjnego.
2017-06-08 16:06:28
Ornitolog
To też Szyszko? :-D Dzisiejszy Kurier: http://www.24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/krok-od-tragedii-kasztanowiec-runal-na-bruk/ Sporej wielkości kasztanowiec nie wytrzymał mocnego podmuchu wiatru i jego część runęła na bruk. Uszkodzeniu uległy dwa zaparkowane pod kasztanowcem, na wyznaczonym parkingu przy barlineckim Rynku, samochody. Konieczna okazała się interwencja straży pożarnej, która pocięła leżące konary na mniejsze kawałki i jednocześnie pomogła uwolnić spod gałęzi samochody. Samochody zostały uszkodzone, ale szczęśliwie nic nikomu się nie stało. Kilka dni temu w tym miejscu bawiło się w Barlinku kilkaset dzieci i dorosłych z okazji Dnia Dziecka. Do niedawna zlokalizowana była tam scena, która w razie opadów deszczu czy burzy służyła za schronienie wielu osobom. Niewiele brakowało, by doszło do prawdziwej tragedii.
2017-06-08 15:52:38
ja się nie dziwię
Polacy mają dosyć kłamstw Szydło. Najpierw oszukała rodziców z jednym dzieckiem, że dostaną 500 zł., potem miała być zmianą w systemie podatkowym też nie otrzymała słowa. Kłamała nawet w sprawie wypadku swojej limuzyny.
2017-06-08 15:50:51
tfuuuu
Znowu robactwo wyszło z nor: alimenciarze, aferzyści, alfonsi handlujący kobietami, pożyteczni idioci, SBcy, WSIoki, komuchy, nomenklatura, obca agentura, homosie, celebryci i feministki - oto przekrój KODziarskiej braci!
2017-06-08 15:47:30
najemniczka Putina przyjechała
Będzie ruski smród w Szczecinie
2017-06-08 15:43:12
KzG
60 OSÓB -rzeczywiście , toż to cały demokratyczny , wolny SZCZECIN !
2017-06-08 15:38:09
keris
Powiatowa gnoj przerzucać a nie do Szczecina przyjeżdżać
2017-06-08 15:37:52
stary człowiek a może
Widać,że zbliżają się wybory w Polsce bo ni z gruszki ni z pietruszki Szczecin stał się dla PiSu super ważnym regionem.Do tej pory była totalna zlewka.Przebudzili się licząc na to że znajdą tu zwolenników dyktatu i anarchii. Nie trzeba Nam w Szczecinie zaprzaństwa i reżimowej władzy,która będzie robiła nam "porządki we własnym domu" i mówiła jak mamy żyć.
2017-06-08 15:17:08
obserwator
Sie ma!!! Niech żyję Premier Beata Szydło!! Sto lat nam rządzi i jeden dzień dłużej. Jarosławie zbaw Polske!!!! Prezydencie Duda ochraniaj Polske! Ministrze Błaszczak- chroń nas przed Woodstokiem .
2017-06-08 15:16:27
To KOD to SWĄD!
A po co wspominać o tej garstce ubeków? Niech krzycza , tyle im zostało! Młodzież mówi, że czasami chodza zobaczyć kto w tym bierze udział by mieć pewność kto był umoczony!!!
2017-06-08 14:54:00
@Szczecinianin
"nieudaczny rząd"? Ty jesteś zdrowy na umyśle? Próbujesz zakrzyczeć rzeczywistość? Takich dobrych wyników gospodarczo-społecznych nie było przez ostatnie 28 lat, że o komunie nie wspomnę. To najlepszy rząd jaki nam się trafił. Znasz lepszy? To go wskaż. Czekam!
2017-06-08 14:39:00
Szczecin
Widać, że przedszkolaki mają dużo czasu przed wakacjami, że takie infantylne hasła wymyślają. Jeżeli ktoś nie chce słyszeć, że ktoś w końcu zainteresował się jego regionem i chce przywrócić mu dawną świetność, to niech wyjedzie, gdzie pieprz rośnie.
2017-06-08 14:30:04
rob
jUZ Radio Szczecin wam pslamisci wasza prawde powie sie nie martwcie
2017-06-08 14:21:09
obserwator
Z tego co wiem zostały uruchomione standardowe procedury przez nasze służby państwowe. Dokumentacja zdjęciowa , legitymowanie ludzi z tej haniebnej manifestacji a potem identyfikacja i dotarcie do uczestników. Konsekwencje okrutne powinny być - relegowanie ze szkół i uczelni, wypad z roboty , zabranie emerytur i przywilejów.Koniec karier. Nasz rząd powinien zdelegalizować tą organizację która wstyd przynosi.Kompromitujemy się w całej EU z tym kodem.
2017-06-08 14:18:45
tusk
słychać było tylko kwiczenie kilku kodowskich świnek nic więcej oczywiście w tvn powiedzą że było około miliona rasowych świń w Szczecinie
2017-06-08 14:12:46
---------
Wylewanie szamba czas zaczac, a potem na kleczkach do kosciolka,kase oddac dla Panstwa Watykan i do spowiedzi i wszystko wybaczone i tak w kółko ,brak słow ,rece opadaja .
2017-06-08 14:09:12
HogoFogo
Dzisiaj 400 tysięcy mieszkańców Szczecina przynajmniej raz oddało mocz, a niektórzy nawet stolec. I co? I nic - żadnego artykułu.
2017-06-08 14:03:43