Piątek 27 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Koalicja Obywatelska: To była dobra kampania

Data publikacji: 2019-10-10 13:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-12 22:50
Koalicja Obywatelska: To była dobra kampania
 

Przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej w Szczecinie stwierdzili, że są zadowoleni z tego, jak wyglądała ich kampania w naszym mieście i w regionie. Przekonywali, że tylko oni mają dobre pomysły na rozwiązanie krajowych i lokalnych problemów.

- To była intensywna, dynamiczna i dobra kampania w naszym wykonaniu - stwierdził poseł Arkadiusz Marchewka. - Byliśmy w wielu miejscach, przeprowadziliśmy tysiące rozmów z mieszkańcami naszych miast całego regionu. Mamy bardzo dobrze przygotowany program dla Pomorza Zachodniego. Nie słyszeliśmy, aby jakiś inny komitet przygotował tak dobrze przygotowany i tak obszerny program. Wybory w niedzielę będą szczególnie istotne. Zdecydujemy, czy chcemy żyć w państwie nowoczesnym i przyjaznym czy w państwie pełnym pogardy i nieufności wobec tych, którzy myślą inaczej niż rządząca władza. Zdecydujemy, czy chcemy oddychać czystym powietrzem czy wdychać dym z węgla masowo sprowadzanego w ostatnich latach z Rosji.

Senator Grzegorz Napieralski deklarował, że Koalicja Obywatelska spełni lewicowe postulaty, wzbogaci transfery socjalne i podejmie walkę o prawa kobiet. Według niego KO chce pomagać żyć Polkom i Polakom, ale nie nakazuje im, jak żyć, tak jak robi to Prawo i Sprawiedliwość.

- Dyrektorzy szpitali, zwłaszcza powiatowych, rwą włosy z głowy, bo długi rosną w tempie galopującym, takim, że Ministerstwo Zdrowia przestało publikować dane - stwierdził senator Tomasz Grodzki. - My jako jedynie przedstawiliśmy kompleksowy program naprawy ochrony zdrowia oparty na filarach takich jak słuchanie środowiska, zwiększenie finansowania, modernizacja szpitali, rozwój onkologii, darmowe szczepionki, rozwój programu in vitro i tak dalej.

W finale kampanii politycy KO przekażą karmę dla zwierząt ze szczecińskich schronisk.©℗

(as)

Fot. Dariusz GORAJSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@ komentarze z 22:17:51 i 23:39:12
2019-10-12 22:50:00
Ja się zastanawiam, czy to nie jakis wadliwy, spamerski, anty-opozycyjny program losowo generuje te komentarze, bo nie można być chyba aż tak spier*olonym na głowę XDD
Koniec Platformy po wyborach.
2019-10-11 09:53:04
Marchewka z Nitrasem nienawidzą się. Geblewicz po wyborach pójdzie chyba razem z Tuskiem tworzyć nową partię . To będzie rewolucja. Na razie wszyscy w PO chcą uwalić Nitrasa , ale to niemożliwe . MA jedynkę.
Do... komentarza z godz. 21:01:41
2019-10-10 23:39:12
Jesli to prawda Co PO-wymieniales... to "cieszcie sie" ze i G/PO-rozumie-nie... ma jeszcze do 13/10 choc kilku "sym-patykow" ! I nie za-PO-minajcie: ze kazdy Kij czy patyk ma 2 Konce...!!
Do poniższego dyżurnych trolla PO
2019-10-10 22:17:51
PO_je..e (słowa Sławka N.) od "elektoratu zasiłkowo-roszczeniowo-menelskiego" dostaniecie w niedzielę wp..ol za lata PO_gardy i szczerość Sławka N, za "cipomaryjki", i sędziów "inwentorycznych..." Macie PO_..y szansę za kilka lat gdy ""elektorat zasiłkowo-roszczeniowo-menelski" będzie chcał więcej i PO_..y obiecają im to przed wyborymi. Taką mamy teraz PO_gopdę - każda parti sprzedaje "kit" - "pisiory" mają dobrą kasę.
Do poniższych dyżurnych trolli PIS
2019-10-10 21:01:41
I tak Polska, zamiast wspierać klasę średnią, hoduje elektorat zasiłkowo-roszczeniowo-menelski. A do pana PO podatek .. polecam lekturę jakich komuchów PIS ma w strukturach: PZPR – PiS 1. Andrzej Kryże – Wiceminister Sprawiedliwości IVRP. Członek PZPR. Skazywał solidarnościowców w stanie wojennym. 2. Wojciech Jasiński- Minister Skarbu IV RP. Członek PZPR. 3. Andrzej Aumiller- Minister Budownictwa IV RP- Członek PZPR i UP. 4. Anna Kalata – Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR i SLD. 5. Zbigniew Graczyk- Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP – Członek PZPR. 6. Marek Grabowski – Wiceminister Zdrowia IV RP- Członek PZPR. i SLD. 7. Ewa Sowińska- Rzecznik Praw Dziecka IV RP. Członek PZPR. 8. Krzysztof Zaręba – Wiceminister Środowiska IV RP- Członek PZPR. 9. Bogusław Kowalski Wiceminister Transportu IV RP. Członek PRON. 10. Bogdan Socha -Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP – - Członek PZPR. 11. Romuald Poliński- kolejny Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. – Członek PZPR doradca SLD. 12. Maciej Łopiński – Rzecznik Prezydenta IV RP – - Członek PZPR. 13. Ryszard Siewierski- Zastępca Komendanta Głównego Policji IV RP- – Członek PZPR.
Antoni
2019-10-10 19:40:18
Skąd partia która nawet nie chciała wiedzieć jak można wziąć pieniądze na programy społeczne ma tyle poparcia, to czasami za głowę się łapię jak pomyślę. Do tego cyniczne słowa Nitrasa o niewyedukowanych wyboecach PiSu i Neumanna o działaczach i mieszkańcach Tczewa, a nie wspomnę o ryglowaniu się w bramach partii i grzania bezpiecznych miejsc w partyjnych i gminnych lawach. Największa w tym zasługa TVNu, chyba nikt nie zaprzeczy?
POdatek katastralny PO
2019-10-10 18:04:17
co to znaczy że pis nakazuje komuś jak żyć?Ja żyje jak chcę.Nie wiem dlaczego PO wygrywa w Szczecinie ., podobnie lubuskie.PO zawsze miała gdzieś te regiony .Zobaczcie ile znaczą osoby w hierarchiim partyjnej PO ze szczecina . nitras i misiło to partyjni klauni , marchewa nic w PO nie znaczy, większe znaczenie ma gawłowski ale on jest z koszalina i pragnie schować się za immunitet.Pozostali to statyści .
cdn
2019-10-10 15:31:36
Grabarzem platfusow jest niejaki ''grzegorz zniszcze'',ktorydoprowadzil dotego ,ze komunisci -milionerzy ,czesto dzieci zzbrodnarzy komunistycznych/cimoszko,hubner/dostali sie do eurokolchozu.dobil ich jeszcze ''bolek'' i slaek neuman aferzysta.
PO-st/KO-muszki
2019-10-10 14:30:11
Nie macie juz zadnych szans i wasze szanse sa juz marne ! Gdyz Wiekszosc Narodu Zaglosuje i tak na Prawo... i Sprawiedliwosc... oraz Solidarna Polske !!!
Rozłam w Platformie już wkrótce.
2019-10-10 14:01:44
Gdybym tu zacytował co czołowi szczecińscy działacze PO z Marchewką na czele sądzą o Nitrasie i Kochan to i tak cenzura Kuriera nie puściłaby tego do publikacji. Tylko wielka kasa w samorządach powstrzymuje ich przed rozłamem. Tusk , Giertych , Graś , Dulkiewicz i inni już się dogadali z większością ludzi z terenu.
Dobra rada
2019-10-10 13:17:34
Pozbądźcie się Schetyny bo to ukryta opcja pisowska. On ciągnie Was w dół.
PO przeciwko Nitrasowi.
2019-10-10 13:17:14
W Platformie Obywatelskiej jest wojna. Trwa wielka mobilizacja członków i sympatyków PO w Szczecinie przeciwko Nitrasowi , którego intrygi i donosy w Warszawie spowodowały wyrzucenie Marchewki na drugie miejsce. Ale to wszystko to mała wojenka w porównaniu z tym co będzie po wyborach. Tusk i jego ludzie zakładają nową partię. Platforma się podzieli. Będzie ciekawa rozgrywka personalna. Wtedy dopiero zaczną się publicznie w mediach oskarżać wzajemnie o przegrane wybory.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA