Piątek 01 lipca 2022r. 
REKLAMA

Kłęby dymu przed pubem przy pl. Żołnierza Polskiego. Strażacy już na miejscu [GALERIA, FILM] (akt. 1)

Data publikacji: 2022-05-16 12:49
Ostatnia aktualizacja: 2022-05-16 14:05
Kłęby dymu przed pubem przy pl. Żołnierza Polskiego. Strażacy już na miejscu
Fot. Ryszard Pakieser  

Ok. godz. 12. 30 w poniedziałek (16 bm.) z wnętrza pomieszczeń Exp Pubu przy szczecińskim pl. Żołnierza Polskiego zaczęły wydobywać się czarne kłęby dymu. W kilka minut po zgłoszeniu na miejscu pojawiły się dwa zastępy strażaków, którzy sprawdzili, co się stało, ugasili pożar w zasadzie w zarodku. Sytuacja została szybko opanowana. Wystarczyło użycie kilku gaśnic. Nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.

Ze wstępnych ustaleń strażaków wynika, że doszło do zapalenia się instalacji elektrycznej w jednej ze skrzynek energetycznych na wysokości wejścia do lokalu. Ewakuacja mieszkańców kamienicy nie była konieczna. Drzwi wejściowe i witryna wraz z fragmentem elewacji frontowej zostały osmolone.

 

 

Jak poinformował kpt. Franciszek Goliński, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, zadymione pomieszczenia po ugaszeniu pożaru zostały przewietrzone. Wraz ze strażakami na miejsce zdarzenia przyjechała także ekipa pogotowia energetycznego. Biegli będą ustalać okoliczności tego pożaru. ©℗

(M)

Film: Anna Gniazdowska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

może
2022-05-17 14:27:11
lokal pusty a prąd pobierają?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA