czwartek, 19 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > Jest nowy burmistrz Trzebiatowa

Jest nowy burmistrz Trzebiatowa

Jest nowy burmistrz Trzebiatowa
Data publikacji: 2016-05-23 08:57
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:05
Wywietleń: 692 134984

Znamy oficjalne wyniki niedzielnych wyborów na burmistrz Trzebiatowa. Wygrywa je miażdżącą liczbą głosów Józef Domański, na którego głosowało aż 2892 wyborców. Frekwencja kształtowała się na poziomie 36,04%.

Józef Domański uzyskał najlepszy wynik w historii bezpośrednich wyborów na burmistrza Trzebiatowa. Nie zdarzyło się dotąd, by kandydat otrzymał tak duże poparcie. Aż 2892 osoby postawiło na Domańskiego. Pozostali kandydaci zostali daleko w tyle. Na Agatę Wysoczańską zagłosował0 835 osób. Bardzo nikłe poparcie otrzymał Bogusław Barański – 408 głosów oraz Stefan Warcholak – 239. Frekwencja wyniosła 36.04%. Ogółem w głosowaniu wzięło udział 4683, z tego nieważnych  oddano 309. W 23 przypadkach głosujący zakreślili krzyżyk przy dwóch nazwiskach, w 34 w ogóle nie wskazano żadnego kandydata.

Tekst i fot. mada

Komentarze

Kurier
Ewentualnie to możesz pojechać na raki, wiesz gdzie :-)
2016-05-24 11:32:43
Kurier
@"Turysta" co ty w Trzebiatowie u burmistrza w domu chcesz spać? "A ewentualnie" to ty nie masz pieniędzy, więc się wybierz na Głębokie.
2016-05-24 10:10:18
opcja
Wiadomości "Kurier" z 22-05-2016: "W przedterminowych wyborach startuje czterech kandydatów: Bogusław Barański (bezpartyjny), Józef Domański (PO), Stefan Warcholak (PSL) i Małgorzata Wysoczańska (PiS)."
2016-05-24 07:44:48
Turysta,
A moze by tak Kurier napisal wiecej.... o tym nowym Burmistrzu, bo chce sie ewentualnie wybrac tam na urlop ?
2016-05-23 23:27:38
mieszkanka Świnoujścia
Serdecznie gratuluję !!! Cieszę się, że mieszkańcy wybrali burmistrza, którego znają, ufają i człowieka, który ma u mieszkańców szacunek i poparcie. WIELKIE GRATULACJE !!! Cieszę się, że wygrała DEMOKRACJA !
2016-05-23 21:21:19
sy
Dobrze tak pisdzielcom
2016-05-23 18:40:42
Do Jóźka
Kliknij informację obok. „Mieszkańcy Trzebiatowa znów idą do urn”. Tam jest napisane, kto był z jakiej opcji.
2016-05-23 14:43:08
Jarun
Księdza do tego nie mieszaj ani partii politycznych. Ludzie w małym miasteczku się znają i wybrali rozsądnie (tym razem:-)
2016-05-23 13:44:03
pisu, pisu
A co na to Brudziński? Nie pogratulował wyboru? PiS to sekta i tyle w temacie.
2016-05-23 13:09:32
coś słabo ksiądz z ambony promował pis...
Tak trzymać!
2016-05-23 12:44:52
Józiek
Jaka to opcja- pisiarstwo czy normalni?
2016-05-23 12:42:07
Jarun
Gratulacje dla pana Domańskiego. Szydło i Sitko teraz polecą na zbity ryj i dotacji do szczekaczki nie będzie. Może w końcu ruszy się coś z wykopaliskiem koło kościoła i z Domem Kultury, o starym szpitalu i spichlerzu nie wspomnę.
2016-05-23 09:29:23