Czwartek, 25 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Jechał pijany i z narkotykami

Data publikacji: 19 września 2016 r. 15:43
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:15
Jechał pijany i z narkotykami
 

Policjanci z Przybiernowa zatrzymali nietrzeźwego kierowcę z narkotykami. Mundurowi znaleźli u jadącego na motorowerze marihuanę i amfetaminę. Za popełnione przestępstwa 20-latek odpowie przed sądem.

Kierowca został zatrzymany na ul. Golczewskiej w Przybiernowie.

– Mundurowi zwrócili uwagę na motorowerzystę, który na widok radiowozu zjechał na pobocze i zatrzymał się. Policjanci postanowili sprawdzić, co było przyczyną takiego zachowania – relacjonuje st. asp. Julita Filipczuk z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie motorowerzysty 0,6 promila. Ale to nie koniec przewinień 20-latka. Podczas kontroli osobistej, w kieszeni spodenek 20-latka, mundurowi znaleźli dwa zawiniątka z podejrzanym suszem roślinnym oraz jedno z białym proszkiem. Po wstępnych badaniach narkotesterem okazało się, że to marihuna i amfetamina o łącznej wadze 3 gramów.

20-letni mieszkaniec gminy Przybiernów został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadanie środków odurzających, za co grozi do 3 lat więzienia.

(reg)

Fot. Robert STACHNIK 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Narkomani do paki
2016-09-20 08:02:57
Może akurat sprzedał część działek i z radości się upił? Jakie to szczęście, że idioci sami się eliminują. Później wpadnie taki pod samochód i będzie nieprzyjemnie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA