poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Jechał pijany i z narkotykami

Jechał pijany i z narkotykami

Jechał pijany i z narkotykami
Data publikacji: 2016-09-19 15:43
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:40
Wywietleń: 975 155612

Policjanci z Przybiernowa zatrzymali nietrzeźwego kierowcę z narkotykami. Mundurowi znaleźli u jadącego na motorowerze marihuanę i amfetaminę. Za popełnione przestępstwa 20-latek odpowie przed sądem.

Kierowca został zatrzymany na ul. Golczewskiej w Przybiernowie.

– Mundurowi zwrócili uwagę na motorowerzystę, który na widok radiowozu zjechał na pobocze i zatrzymał się. Policjanci postanowili sprawdzić, co było przyczyną takiego zachowania – relacjonuje st. asp. Julita Filipczuk z Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.

W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od kierowcy woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie motorowerzysty 0,6 promila. Ale to nie koniec przewinień 20-latka. Podczas kontroli osobistej, w kieszeni spodenek 20-latka, mundurowi znaleźli dwa zawiniątka z podejrzanym suszem roślinnym oraz jedno z białym proszkiem. Po wstępnych badaniach narkotesterem okazało się, że to marihuna i amfetamina o łącznej wadze 3 gramów.

20-letni mieszkaniec gminy Przybiernów został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz posiadanie środków odurzających, za co grozi do 3 lat więzienia.

(reg)

Fot. Robert STACHNIK 

Komentarze

Narkomani do paki
Może akurat sprzedał część działek i z radości się upił? Jakie to szczęście, że idioci sami się eliminują. Później wpadnie taki pod samochód i będzie nieprzyjemnie.
2016-09-20 08:02:57

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”