Piątek, 01 grudnia 2023 r. 
-5 szczecin
REKLAMA

Schował się w krzakach przed policją

Data publikacji: 11 września 2016 r. 11:19
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:14
Schował się w krzakach przed policją
Fot. Robert Stachnik (arch.)  

Policjanci z Kamienia Pomorskiego odnaleźli sprawcę kolizji, do której doszło w niedzielę rano (11 września) we Wrzosowie. Kierowca uciekł z rozbitego auta. Był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło około godz. 7 rano na rondzie we Wrzosowie w powiecie kamieńskim. Samochodem podróżowały cztery osoby. Auto wypadło z drogi. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale wezwani policjanci nie zastali na miejscu kierowcy. Mężczyzna wydostał z przewróconego na bok opla i uciekł. Policja rozpoczęła poszukiwania. Pasażerowie nie chcieli powiedzieć mundurowym, kto prowadził samochód.

– Twierdzili, że nie znają nazwiska kierowcy – mówi Rafał Bardyn, rzecznik policji w Kamieniu Pomorskim. – Wszyscy trzej mężczyźni byli nietrzeźwi.

Policjanci przeczesali okolicę i dość szybko znaleźli kierowcę. 21-latek schował się w krzakach, ok. 150 metrów od miejsca, gdzie rozbił samochód. Wyjaśnił się również powód ucieczki. Kierowca miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

– Policjantom tłumaczył, że nic nie pamięta. Mężczyzna został zatrzymany. Mieszkaniec powiatu goleniowskiego odpowie za prowadzenie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji – dodaje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

(żan)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Nikt ważny
2016-09-12 09:04:32
Pasażerom postawić zarzuty współudziału, odmowy współpracy z policją, matactwo i wszystkich razem z kierowcą wsadzić na długo do pierdla. Zero litości dla pijaków i dla wszystkich tych, którzy takim pomagają - niezależnie od formy udzielonej pomocy.
Kara
2016-09-12 08:11:45
Niby pijany, a wie, że źle zrobił, bo schował się w krzakach, więc uczynił to z pełną odpowiedzialnością - kara maksymalna
Zaostrzyc kary i wyroki,
2016-09-11 21:22:25
Kamikadze, ptasie mozgi i szalency sami sie w koncu porozbijaja... najgorzej jak uszkodza czy pozabijaja niewinne osoby !!
Zabawa
2016-09-11 12:31:03
Zabawa w co mi zrobisz jak mnie złapiesz .Nic i nikt nie stara się poprawić i naprawić zaistniałej sytuacji a to było ,jest i będzie tym razem udało się ,że nie było dodatkowych ofiar .Czy tak naprawdę jesteśmy bezsilni ?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA