Sobota 04 lutego 2023r. 
REKLAMA

Jarmark na Zamku [GALERIA, FILM]

Data publikacji: 2022-12-09 18:37
Ostatnia aktualizacja: 2022-12-09 18:37
Jarmark na Zamku
 

Kolejny Jarmark Bożonaredzeniowy ruszył w piątkowe popołudnie w Szczecinie. Do niedzieli moc atrakcji czeka na odwiedzających na obu dziedzińcach Zamku książąt Pomorskich.

Na Jarmarku przygotowano m.in. kiermasz wystawców, którzy prezentują produkty regionalne i wyroby rękodzielnicze. Na stoiskach z rękodziełem można kupić świąteczne ozdoby i prezenty, a w alei zachodniopomorskich smaków zaopatrzyć się w smaczne kulinaria (od świątecznych pierników przez mięsa i wędliny po produkty nabiałowe oraz przetwory warzywne i rybne). Także Zamek uruchomi swoje stoisko (w Holu Wschodnim, wejście A), gdzie organizowane są m.in. quizy dla dzieci i dorosłych, kącik zabaw dla dzieci, a także kupić będzie można świąteczne pierniki, zamkowe gadżety i publikacje. Zakochane pary mogą spotkać się w romantycznej scenerii pod jemiołą, a wszyscy chętni zatrzymać magiczne chwile korzystając z fotobudki.

Przez cały czas trwania jarmarku, który zakończy się w niedzielę o godz. 18, rozbrzmiewać będą świąteczna muzyka i kolędy. Chętni mogą spróbować swoich sił w muzycznym karaoke oraz uczestniczyć w konkursach i quizach o tematyce świątecznej. W niedzielę, na zakończenie Jarmarku, Zamek zaprasza na koncert Zespołu Pieśni i Tańca Szczecinianie.

(t)

Fot i film: Tomasz Tokarzewski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

do Wacka
2022-12-11 12:41:33
- nie doczekasz się PO-nieważ; Mirek, Młodzi Demokraci i "molestowana" mają dzisiaj wolne (niedziela).
Wacek
2022-12-09 20:54:59
Czekamy na relacje o Paragonach Grozy, szalejącej drożyżnie i głodujących Polakach bez węgla

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA