Wtorek 26 października 2021r. 
REKLAMA

Jadłodzielnia czynna po przerwie

Data publikacji: 2020-05-11 16:53
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-19 20:37
Jadłodzielnia czynna po przerwie
 

Od poniedziałku 11 maja po przerwie znów jest czynny lokal Jadłodzielni przy ul. Żółkiewskiego w Szczecinie. Cztery razy w tygodniu można, przy zachowaniu wszelkich wymogów sanitarnych, dzielić się żywnością.

W poniedziałek w Jadłodzielni na chętnych czekała pyszna zupa, przygotowana i przekazana przez Food Not Bombs Szczecin (były też pakiety z maseczkami ochronnymi i lateksowymi rękawiczkami). Chętnych do skorzystania było wielu. Niektórzy przyznawali, że to ich jedyny ciepły posiłek w ciągu dnia. 

- Bardzo prosimy, nie marnujcie jedzenia - apeluje do szczecinian Elżbieta Abramowicz, prezes Stowarzyszenia Jadłodzielnia Szczecin. - Jest obok nas coraz więcej potrzebujących. Dzielmy się, przy zachowaniu wszelkich zasad, które teraz obowiązują. Pamiętajmy, że jeśli jest to jedzenie przygotowane w naszych domach, musi być odpowiednio zapakowane, na przykład w słoik i opisane - co to jest i kiedy zostało zrobione. Zapraszamy i serdecznie dziękujemy. 

W maju lokal Jadłodzielni przy ul. Żółkiewskiego 4 czynny jest w poniedziałki (godz. 10-12), wtorki i czwartki (godz. 16-18) oraz w soboty (godz. 10-12). Jedzeniem możemy się też dzielić w kilku ulicznych szafkach na terenie miasta.

(gan)

Fot. Facebook Jadłodzielnia

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ