piątek, 20 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > „Ile dni będę musiał myć rękę po brudzie pisowskim?”

„Ile dni będę musiał myć rękę po brudzie pisowskim?”

„Ile dni będę musiał myć rękę po brudzie pisowskim?”
Data publikacji: 2019-02-26 11:25
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:33
Wywietleń: 2026 377596

Takie słowa padły z ust członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, a zarazem byłego prezydenta Kołobrzegu – Janusza Gromka na niedawnej gali „Koników Kołobrzeskich”.

Mowa o sobotnim (23 lutego) spotkaniu, w którego trakcie wręczone zostały statuetki dla osób szczególnie przyczyniających się do rozwoju i promocji miasta, a także działających na rzecz lokalnej społeczności. Gośćmi gali byli między innymi znani politycy i samorządowcy. Wśród nich członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Janusz Gromek.

Gala to święto kwiecistej radości, tymczasem Janusz Gromek pozostawił po sobie niesmak. Podając rękę radnej miejskiej z klubu PiS Renacie Brączyk, głośno zapytał: „Ile dni będę musiał myć rękę po brudzie pisowskim?”. Słowa te słyszało wiele osób, które takim zachowaniem przedstawiciela zarządu województwa były zbulwersowane. Na tym nie koniec. Gromek witając się z radnym Piotrem Rzepką, powiedział mu: „A ty idź się lecz do szpitala psychiatrycznego, spadaj, spieprzaj”.

– Panu Gromkowi zdarzało się i zdarza takie zachowanie często, również w stosunku do przedstawicieli naszego klubu. Chodzi o wysyłanie obraźliwych esemesów – mówi były wiceprezydent, a obecnie przewodniczący kołobrzeskiej Rady Miasta Jacek Woźniak. ©℗

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 26 lutego 2019 r.

Przemysław Weprzędz

Fot. Artur Bakaj

Na zdjęciu: Janusz Gromek (z prawej) wiedząc, że sprawą interesują się dziennikarze, postanowił przeprosić obrażoną przez siebie radną. W poniedziałek (25 lutego) wydał w tej sprawie oświadczenie.

Komentarze

Ale. ale
Gromek to mały pikuś przy niejakim pośle Zarembie. Chyba że on z PiS i może wszystko.
2019-02-27 17:17:02
czytam
I tak to każdy o sobie opinię wystawia .
2019-02-27 10:25:54
bobo
Gnój co tak się wyraża powinien na zawsze zniknąć z życia publicznego!!!
2019-02-27 06:24:02
a jak z Mordami??
No ale Mordy z Sejmu wam się spodobały co?? No bo wasz jedyny nieskazitelny Srebra powiedział, co??? hipokryci i zakłamańcy w bagnie rączki czyste macie???
2019-02-27 00:00:33
vivat
Chamstwo w miasteczku !
2019-02-26 20:01:08
obserwator
chamidło i prostactwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2019-02-26 17:21:49
Brawo Janusz Gromka
Już pana lubię :)
2019-02-26 16:46:38
Nigdy się nie domyje
tylko amputacja... pan Gromek chętny?
2019-02-26 16:12:42
Ciekaff
Dlatego właśnie od wielu lat politycy nie wyrażają zgody na badania psychiatryczne/ psychologiczne "przed kandydowaniem" ; a potem inni nie badani mają możliwość głosowania.Stąd tego typu zachowania i akceptacja bądź negowanie takich zachowań. Swoją drogą współczuję Kołobrzegowi dotychczasowego Włodarza Miasta, świadczy to tylko o jego kulturze osobistej i "linii partii" z czego widocznie czerpał osobiste korzyści skoro piana na ustach się pojawia !!
2019-02-26 15:52:24
Haha
Braczykowa usłyszała pare słów prawdy na temat swojego ugrupowania i się obraziła? Trzeba było nie okradać Polaków.
2019-02-26 15:16:39
Taka prawda
Po pisowskim brudzie trzeba będzie wyczyścić całą Polskę
2019-02-26 15:02:26
zuzu
ale dzięki temu kawałowi tvp sz-n ma o czym robić propagandę.
2019-02-26 14:49:42
dno
Jeżeli ktoś jest prostym człowiekiem, to takim umrze. A jeżeli do tego dochodzi partia, którą reprezentuję, to tym bardziej, nie ma się czego spodziewać.
2019-02-26 14:34:58
Piter
Wstyd! Czy w PO są tylko takie kreatury? gromek, gawłowski....
2019-02-26 14:34:30
Wyborco z Kołobrzegu!!!!!!!!!
Mam nadzieję, że ten Pan juz nigdy nie zostanie wybrany w Kołobrzegu!!!!!!! Chyba , że lubicie buractwo przy władzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2019-02-26 14:26:22
Jan
Burak!
2019-02-26 14:24:00
bezradny
Problem jest głębszy, taka agresja może wskazywać na zmiany osobowościowe i powinno być skonsultowane przez specjalistę!
2019-02-26 14:18:27
to mowa nienawiści
To jest czysta mowa nienawiści o zwalczanie której tak zabiega opozycja a sama się nią posługuje na co dzień! Co na to rzecznik praw obywatelskich pan Bodnar?
2019-02-26 14:16:02
rys
...chamstwu w życiu trzeba się przeciwstawiać... co w sprawie ma do powiedzenia pan marszałek województwa?
2019-02-26 14:07:46
entuzjasta
Były nauczyciel - najgorszy sort, prawie jak Marcinkiewicz.
2019-02-26 13:59:15
BOLEK
przecież PAN GROMEK ile ma klas , no niewiele z domu tez nic nie wyniósł i jest taki jaki jest i co mam mieć pretensje , ja nie bo ja znam pewien zespół ,natomiast takich wpisów oj moderator
2019-02-26 13:58:28
Mim
No coz mozna powiedziec chyba tylko to ze dzicz w polandii kroluje Chamstwo i zlodziejstwo to najwieksze walory w polandii. Przyklady ida z gory I sa gloryfikowane przez media. Najlepszym przykladem jest mister Bolek i jego wielbiciel niejaki Rudy Lis ktory zostal nagrodzony przez szczujnie niemieckie wysokim stanowiskiem w szczujni polandczykow.
2019-02-26 13:03:11
Brawo
Z pisowską hołotą trzeba krótko
2019-02-26 12:20:56
sceptyk
"Na zdjęciu: Janusz Gromek (z prawej)" - nawet gdyby tego nie napisali rod razu byłbym się domyślił po chamskim ryju i wieprzowym kałdunie. Radna nie powinna przyjąć przeprosin.
2019-02-26 11:45:55