Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Kołobrzeg bez wiceprezydentów

Data publikacji: 2018-08-16 16:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:18
Kołobrzeg bez wiceprezydentów
Janusz Gromek rządzi Kołobrzegiem sam, bez zastępców. Fot. Artur Bakaj  

Kilka tygodni temu prezydent Kołobrzegu Janusz Gromek zwolnił swojego zastępcę ds. społecznych Jacka Woźniaka. Teraz ze stanowiskiem zastępcy prezydenta ds. gospodarczych żegna się Jerzy Wolski.

Przypomnijmy, że Gromek podziękował Woźniakowi za współpracę z dnia na dzień po tym, jak dowiedział się, że starać się on będzie w nadchodzących wyborach o zajęcie jego miejsca. Jerzy Wolski sam natomiast zdecydował o odejściu ze stanowiska wyjaśniając lakonicznie, że współpraca z Januszem Gromkiem się wyczerpała. W czwartek  rano złożył na ręce swojego szefa oficjalne pismo w tej sprawie. Były już wiceprezydent ds. gospodarczych zdradził, że przysłowiową kropką nad „i” jest problem dotyczący wywozu śmieci z terenu miasta. Podkreślił przy tym, że był zwolennikiem tego, aby miejska spółka wywożąca do końca czerwca odpady, porozumiała się z prywatnym podmiotem, który od 1 lipca się tym zajmuje. Na razie samorządowiec nie zdradził swoich dalszych planów. Nieoficjalnie mówi się o tym, że jest namawiany do kandydowania na stanowisko prezydenta miasta.

Teraz Janusz Gromek rządzi Kołobrzegiem sam, bez zastępców. Prawdopodobnie sytuacja nie zmieni się do październikowych wyborów. Przypomnijmy, że obecny prezydent zapowiedział, iż nie będzie starał się o reelekcję.©℗

(pw)

Fot. Artur Bakaj

Na zdjęciu: Janusz Gromek rządzi Kołobrzegiem sam, bez zastępców.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA