Środa, 22 marca 2023 r. 
15 szczecin
REKLAMA

Hotele kuszą basenami

Data publikacji: 12 września 2018 r. 19:53
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:20
Hotele kuszą basenami
 

Na popularnej stronie booking.com znajdziemy ponad 900 hoteli z basenami na terenie Pomorza Zachodniego. Przedstawiciele branży hotelarskiej mówią, że dzisiaj obiekty o wysokim standardzie powinny posiadać zarówno jacuzzi, jak i duże baseny dla tych, którzy pływanie traktują jako trening, a nie jedynie relaks.

– Dzisiaj trudno wyobrazić sobie hotel o wysokim standardzie bez basenów, jacuzzi czy strefy SPA – mówi Renata Sobczyńska, dyrektor ds. komunikacji w Zdrojowej Invest & Hotels. – Nad Bałtykiem pogoda sprzyja plażowaniu przez ograniczoną ilość dni w roku. Poza tym nawet w okresie letnim wielu plażowiczów przychodzi na plażę nie tyle w celu kąpieli w morzu, co kąpieli… słonecznej. Biorąc pod uwagę, że u nas pogoda różni się od tej na południu Europy i nawet w wysokim sezonie nie zawsze dopisuje słońce, to musimy zapewnić naszym gościom jak najwięcej atrakcji w samym hotelu – dodaje.©℗

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 12 września 2018 r.

BaT

Fot. Bartosz Turlejski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

kris
2018-09-13 05:56:52
Ludzie ktorzy projektuja baseny hotelowe powinnin sie zastanowic. Bardzo czesto woda w basenie jest metna a na dnie brak wyrazistych oznaczen jego koncow. Z tego powodu wielokrotnie widzialem ludzi walacych glowa w jego krawedz. Nagminne jest ze baseny nie sa podzielone na strefy dla tych co chca poplywac i dla tych co sie chca jedynie popluskac. Robi sie wtedy spore zamieszanie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA