Piątek, 14 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Hasła na nagrody

Data publikacji: 16 maja 2016 r. 23:37
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:54
Hasła na nagrody
 

W niedzielę Czytelnicy „Kuriera" wybierali najlepszego wystawcę kiermaszu ogrodniczego „Pamiętajcie o ogrodach". Równolegle proponowali hasło reklamowe dla tego wydarzenia. „Nie było łatwo wybrać najlepsze z nich" - przyznają organizatorzy z FM Szczecin, którzy tym razem wcielili się w rolę jurorów.

- Poziom rywalizacji był wyrównany. Stąd trudność w wyborze. Zaskoczyła nas też kreatywność autorów haseł. Jednak nie wszystkie spełniały główne kryterium rywalizacji, czyli zdarzały się i takie, które nie odnosiły się do ogrodniczego kiermaszu. Takie odrzuciliśmy na wstępie, a wybór najlepszych dokonaliśmy po wieloetapowej selekcji - mówi Ewa Maj z FM Szczecin, współorganizatorka wydarzenia ph. „Pamiętajcie o ogrodach".

Za najlepsze hasło jury uznało: „Zapomnijcie o swych wrogach, pamiętajcie o ogrodach", jakiego autorką jest Maria Roczek. Drugie miejsce przyznano Elizie Kopiejce za: „W połowie maja rządzi flora, na Wałach w Szczecinie to kwiatów pora". Natomiast III lokatę zdobyło hasło: „Zawsze w maju przyjdź na Wały - tam jest kiermasz doskonały", którego autorką jest Barbara Hartwich.

Zwycięzcy otrzymają zestawy upominków od sponsorów imprezy oraz naszej redakcji. Przypomnijmy, że również nasi Czytelnicy - w głosowaniu - zdecydowali o wyborze najlepszego wystawcy i najefektowniej zaaranżowanego stoiska kiermaszu. Prestiżowy Puchar KURIERA trafił więc do Sławomira Jasińskiego i jego OGRODÓW PRASZKA, producenta m.in. efektownych iglaków. ©℗
(an)

Fot. Dariusz GORAJSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

.
2016-05-17 12:21:46
Kaszaloty odlatują.
Fot. 1
2016-05-17 07:46:07
Prawie jak Doda :D

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA