sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Hasła na nagrody

Hasła na nagrody

Hasła na nagrody
Data publikacji: 2016-05-16 23:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:03
Wywietleń: 1739 133867

W niedzielę Czytelnicy „Kuriera" wybierali najlepszego wystawcę kiermaszu ogrodniczego „Pamiętajcie o ogrodach". Równolegle proponowali hasło reklamowe dla tego wydarzenia. „Nie było łatwo wybrać najlepsze z nich" - przyznają organizatorzy z FM Szczecin, którzy tym razem wcielili się w rolę jurorów.

- Poziom rywalizacji był wyrównany. Stąd trudność w wyborze. Zaskoczyła nas też kreatywność autorów haseł. Jednak nie wszystkie spełniały główne kryterium rywalizacji, czyli zdarzały się i takie, które nie odnosiły się do ogrodniczego kiermaszu. Takie odrzuciliśmy na wstępie, a wybór najlepszych dokonaliśmy po wieloetapowej selekcji - mówi Ewa Maj z FM Szczecin, współorganizatorka wydarzenia ph. „Pamiętajcie o ogrodach".

Za najlepsze hasło jury uznało: „Zapomnijcie o swych wrogach, pamiętajcie o ogrodach", jakiego autorką jest Maria Roczek. Drugie miejsce przyznano Elizie Kopiejce za: „W połowie maja rządzi flora, na Wałach w Szczecinie to kwiatów pora". Natomiast III lokatę zdobyło hasło: „Zawsze w maju przyjdź na Wały - tam jest kiermasz doskonały", którego autorką jest Barbara Hartwich.

Zwycięzcy otrzymają zestawy upominków od sponsorów imprezy oraz naszej redakcji. Przypomnijmy, że również nasi Czytelnicy - w głosowaniu - zdecydowali o wyborze najlepszego wystawcy i najefektowniej zaaranżowanego stoiska kiermaszu. Prestiżowy Puchar KURIERA trafił więc do Sławomira Jasińskiego i jego OGRODÓW PRASZKA, producenta m.in. efektownych iglaków. ©℗
(an)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Hasła na nagrody Hasła na nagrody Hasła na nagrody Hasła na nagrody

Komentarze

.
Kaszaloty odlatują.
2016-05-17 12:21:46
Fot. 1
Prawie jak Doda :D
2016-05-17 07:46:07

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie