piątek, 18 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Harce, tyrolka i dym nad grillem

Harce, tyrolka i dym nad grillem [GALERIA]

Harce, tyrolka i dym nad grillem
Data publikacji: 2016-06-18 20:29
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 789 139744
Dmuchane zamki, jazda kucykiem, strzelanie z łuku, lot "tyrolką", a do tego wyścigi "łodzi" i biegi w workach. To ledwie wycinek z morza  atrakcji - dla wszystkich chętnych i darmo (!) - jakie działy się w szczecińskim parku Chopina przez jeden dzień rodzinnego festynu na powitanie lata.
Zwykle na festynach rządzą DJ-e i muzyka odtwarzana z komputera. Ale nie w parku Chopina. Na tutejszej scenie uwagę zawsze skupiają talenty. Jak w sobotę (18 bm.) - niezwykłe i wokalne młodzieży z "Sanigi". To w ich tle był cały ten zgiełk: biesiadnych stołów, dymu nad grillem, gier, zabaw i cukrowej waty. Przeplatany spektaklami: dla dzieci - "Pchły Szachrajki", a dla dorosłych - "Lirycznie o miłości" w wykonaniu Teatru Rozmaitości "Grawitacje". Prezentowali się też najmłodsi artyści, czyli przedszkolaki z „Gammy" oraz „Familijne Omnibusy", jak również uczniowie z Gimnazjum nr 34. 
Jednak największą popularnością cieszyły się skoki: czy to w baseny z piłkami, czy po dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach. Niekończąca się kolejka była też - a jakże -do lotów "tyrolką". Bez dwóch zdań: każdy coś mógł znaleźć dla siebie atrakcyjnego. Nawet - wymienić elektrośmieci na prezenty-niespodzianki.
Sobotnią (18 bm.) imprezę dla mieszkańców zorganizowała miejscowa Rada Osiedla Arkońskie-Niemierzyn. ©℗
(an)
Fot. Arleta NALEWAJKO

 

Harce, tyrolka i dym nad grillem Harce, tyrolka i dym nad grillem Harce, tyrolka i dym nad grillem Harce, tyrolka i dym nad grillem Harce, tyrolka i dym nad grillem Harce, tyrolka i dym nad grillem Harce, tyrolka i dym nad grillem Harce, tyrolka i dym nad grillem Harce, tyrolka i dym nad grillem

Komentarze

Kiler z Arkońskiego
Fajna laska była taka czarne długie włosy. Chyba miała na imię Magda.
2016-06-19 12:30:33
Dyżurni na Chirurgii Dziecięcej czekają.
.
2016-06-19 10:46:28
Adam
W sumie to żenujące, że Kurier jak osiedlowa gazetka rozpisuje się o festynie, jakich na osiedlach są co roku dziesiątki (całe miasto). Widać Pani red. świetnie sie bawiła - lub jej latorośl, i wysmarowała pean, że hej... Żenujące, zwłaszcza, że gdy coś się ciekawego dzieje na Prawobrzeżu, NIKT z tej waszej gazetki nie raczy się ruszyć by coś pozytywnego opisać. Ot, taki kurierowy folklor.
2016-06-19 09:52:25
chester
Dmuchany zamek, grill i cukrowa wata. Lepsze to, niż nic.
2016-06-19 08:52:53

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie