środa, 22 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nagrody za (elektro)śmieci

Nagrody za (elektro)śmieci

Nagrody za (elektro)śmieci
Data publikacji: 2016-06-17 21:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 2247 139401

Rzadko się zdarza, żeby za oddawanie śmieci dostawać upominki. A jednak... Tylko w sobotę (18 czerwca) i wyłącznie w parku Chopina - będzie właśnie taka okazja. Warto z niej skorzystać!

To za sprawą stoiska ECOSzczecin, jakie stanie podczas odbywającego się w parku Chopina rodzinnego festynu (w godz. 12-20) na powitanie lata.

- Na mieszkańców, którzy w dniu festynu zdecydują się oddać elektrośmieci, czekać będzie użyteczny upominek - zachęca magistrat.

Taka gratka tylko podczas festynu. Natomiast po nim miasto zapewnia bezpłatny odbiór dużych elektrośmieci bezpośrednio z domu zainteresowanych. Wystarczy zadzwonić pod numer infolinii: 801 005 505.

- Na stoisku ECOSZCZECIN zostaną również zorganizowane zabawy i konkursy dla najmłodszych z prawidłowej segregacji odpadów, odbędą się warsztaty z artrecyklingu ph. „Jak z niczego stworzyć coś pięknego” - podczas których powstaną kolorowe motyle i nietoperze. Poza tym na wszystkich czeka garść informacji na temat systemu gospodarowania odpadami - zwraca uwagę Maria Myśliwiec, współorganizatorka festynu dla mieszkańców przygotowanego przez miejscową Radę Osiedla Arkońskie-Niemierzyn. ©℗
(an)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

Komentarze

smutne...
zgadzam się z p. Kasią, gdy około godziny 15 dotarłam z dziećmi na festyn i oprócz zabawy chcieliśmy oddać kilka śmieci okazało się że auto ze stoiskiem ECO już odjechało....Nie zdążyliśmy więc na warsztaty artrecyklingu, które były szeroko reklamowane. W namiocie Organizatorów wręczono nam to prawda 2 ulotki i chciano obdarować odblaskiem dla psa jednak w związku z jego nieposiadaniem grzecznie odeszliśmy z niesmakiem. W Kurierze Szczecińskim informacja zamieszczona na ostatniej stronie miała godziny podane całego festynu 12-20 ;((
2016-06-19 14:24:19
A-N
Po zamknięciu stoiska przyniesione przez mieszkańców elektrośmieci były odbierane w namiocie Rady Osiedla ,zainteresowani otrzymywali upominki oraz informacje dotyczące segregacji.Część "rodzin " zabierała je z powrotem ...mam nadzieję ,że do domu i nie znajdziemy ich jutro w okolicy parku...
2016-06-18 23:44:16
Kasia
Wielka szkoda, że tak zlekceważono rodziny z dziećmi, którym się do znudzenia tłumaczy o segregacji śmieci. W artykule wskazano godziny trwania festynu podczas którego będzie działało stoisko EcoSzczecin. Jakże ogromne było moje zdziwienie, gdy okazało się, że stoisko zamknęło się o godzinie 14. Niestety nasze elektrosmieci nie zostały oddane, i nie byliśmy jedyną rodziną, która została odesłana z kwiatkiem. Kompletny brak organizacji i brak szacunku do ludzi. I co tu teraz powiedzieć dziecku?
2016-06-18 17:03:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
7
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie