czwartek, 22 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Nagrody za (elektro)śmieci

Nagrody za (elektro)śmieci

Nagrody za (elektro)śmieci
Data publikacji: 2016-06-17 21:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 2395 139401

Rzadko się zdarza, żeby za oddawanie śmieci dostawać upominki. A jednak... Tylko w sobotę (18 czerwca) i wyłącznie w parku Chopina - będzie właśnie taka okazja. Warto z niej skorzystać!

To za sprawą stoiska ECOSzczecin, jakie stanie podczas odbywającego się w parku Chopina rodzinnego festynu (w godz. 12-20) na powitanie lata.

- Na mieszkańców, którzy w dniu festynu zdecydują się oddać elektrośmieci, czekać będzie użyteczny upominek - zachęca magistrat.

Taka gratka tylko podczas festynu. Natomiast po nim miasto zapewnia bezpłatny odbiór dużych elektrośmieci bezpośrednio z domu zainteresowanych. Wystarczy zadzwonić pod numer infolinii: 801 005 505.

- Na stoisku ECOSZCZECIN zostaną również zorganizowane zabawy i konkursy dla najmłodszych z prawidłowej segregacji odpadów, odbędą się warsztaty z artrecyklingu ph. „Jak z niczego stworzyć coś pięknego” - podczas których powstaną kolorowe motyle i nietoperze. Poza tym na wszystkich czeka garść informacji na temat systemu gospodarowania odpadami - zwraca uwagę Maria Myśliwiec, współorganizatorka festynu dla mieszkańców przygotowanego przez miejscową Radę Osiedla Arkońskie-Niemierzyn. ©℗
(an)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

Komentarze

smutne...
zgadzam się z p. Kasią, gdy około godziny 15 dotarłam z dziećmi na festyn i oprócz zabawy chcieliśmy oddać kilka śmieci okazało się że auto ze stoiskiem ECO już odjechało....Nie zdążyliśmy więc na warsztaty artrecyklingu, które były szeroko reklamowane. W namiocie Organizatorów wręczono nam to prawda 2 ulotki i chciano obdarować odblaskiem dla psa jednak w związku z jego nieposiadaniem grzecznie odeszliśmy z niesmakiem. W Kurierze Szczecińskim informacja zamieszczona na ostatniej stronie miała godziny podane całego festynu 12-20 ;((
2016-06-19 14:24:19
A-N
Po zamknięciu stoiska przyniesione przez mieszkańców elektrośmieci były odbierane w namiocie Rady Osiedla ,zainteresowani otrzymywali upominki oraz informacje dotyczące segregacji.Część "rodzin " zabierała je z powrotem ...mam nadzieję ,że do domu i nie znajdziemy ich jutro w okolicy parku...
2016-06-18 23:44:16
Kasia
Wielka szkoda, że tak zlekceważono rodziny z dziećmi, którym się do znudzenia tłumaczy o segregacji śmieci. W artykule wskazano godziny trwania festynu podczas którego będzie działało stoisko EcoSzczecin. Jakże ogromne było moje zdziwienie, gdy okazało się, że stoisko zamknęło się o godzinie 14. Niestety nasze elektrosmieci nie zostały oddane, i nie byliśmy jedyną rodziną, która została odesłana z kwiatkiem. Kompletny brak organizacji i brak szacunku do ludzi. I co tu teraz powiedzieć dziecku?
2016-06-18 17:03:32

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie